Opinie o Salon Royal Hair Aneta Klinger w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salon Royal Hair Aneta Klinger. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Salon Royal Hair Aneta Klinger o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Royal Hair Aneta Klinger w Łódź

Kazimierz Nowy wpis

Niedawno w sieci widziałem rekrutacje na recepcjonistę do salonu. Widełki zarobków nie za duże bo w granicach minimalnej. Tu pracuje się 8 godzin czy do ostatniego klienta jeśli fryzjerki przyjmują więcej osób? Jeszcze studiuje i zależałoby mi na elastycznych godzinach jeśli starałbym się o parce i stąd moje pytanie.

Kilka msc temu firma poszukiwała fryzjera do salonu. Szukam obecnie pracy w tamtych okolicach, mimo braku aktualnych ofert planuje skontaktować się z firmą w sprawie pracy. 3 800–8 000 to widełki które zostały przedstawione w ogłoszeniu. Zastanawia mnie ta rozbieżność. Jako nowy pracownik można liczyć na zarobki bliżej dolnej czy górnej granicy widełek? Często zdarzają się nadgodziny? Są jakoś extra płatne? Pytam ponieważ mam dziecko i nie zawsze na takie nadgodziny mogłabym zostawać.

XoXo Nowy wpis

Każdy ma inne umiejętności i może wykonać inną pracę. Jeden rozjaśnia 3 godziny drugi 4.5. Co za tym idzie jeden ma inne warunki niż drugi. Nie wiem jak pracujesz. Nadgodzin raczej nie ma chyba, ze sama wykonujesz dłużej daną klientkę. Ale nikt nie zapisuje ci pracy jak masz iść do domu. Godziny pracy na pewno dogadasz i wymiar czasu pracy bo z tym nie ma problemu.

Czym w Salon Royal Hair Aneta Klinger zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Haha

Pensje dostaniesz na czas i w całości w przeciwieństwie do innych salonów w których pracowałam w Łodzi:). Napisz co chcesz dodatkowo robić, żeby dostać dodatek to się zapytam szefa :)

Ten
@Haha

Pewności nie mam, bo to nie dla mnie, a dla dziewczyny byłaby praca. Fryzjerką jest z zawodu, a z tego co się orientuję, to i paznokcie umie zrobić. Napiszesz więc, ile podstawy by tu miała z półtorarocznym doświadczeniem i co za dodatek byłby za paznokcie?

Haha Nowy wpis
@Ten

1,5 roku doświadczenia to niestety bardzo mało. Musiałaby się spotkać i porozmawiać. Albo chociaż podesłać zdjęcia swoich prac czy wogole będą zainteresowani współpracą. Ja mam zupełnie inny staż pracy wiec niestety nie pomogę przy tal małym

Renata

Jestem ciekawa pracy Kosmetyczki. Natrafiłam na ogłoszenie od nich gdzieś w internecie. Mam pytanie konkretnie, czy jest to też praca w weekendy i czy też w domach klientów? Czy jednak pracuje się wyłączenie w salonie stacjonarnie?

saska
@Renata

Pracuje się co drugi weekend. W tygodniu sa dwie zmiany 9-17 lub 12-20 I tylko stacjonarnie. Nie ma dojazdów po domach jak w innych salonach np bo ktoś ma wesele itp…. Ja pracowałam jakiś czas temu i jeszcze za moich czasów w sezonie letnim soboty były otwarte krócej bo do 15. W zimowym do 16, ale przychodziliśmy później. Nie wiem jak teraz. Musisz dopytać.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Salon Royal Hair Aneta Klinger padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Fryzjer / Fryzjerka.

Na jakie benefity można liczyć w Salon Royal Hair Aneta Klinger?

Był

Żadne, nic nie dają. Jak zrobisz coś źle to każą ci płacić

Teresa
@Był

W jakim sensie płacić? Jakiś przykład sytuacji dla zobrazowania?

@Był

Była pracownico Kasiu:). Przestań pisać bzdury, bo wszyscy wiedza skąd wzięła się taka twoja opinia tutaj i w innych miejscach. Jak się zamiast pracować rzetelnie, idzie na całe lato na zwolnienie, to czego oczekiwać? Nikt nie wie za co moglas płacić, ale chętnie się dowiemy. Dorośnij naprawdę

Przyjaciel

Pracownik w tym miejscu ma usługi na salonie za koszt materiału. Bezpłatne szkolenia. Nie bardzo przychodzą mi do głowy jakieś benefity w firmach prywatnych:).

Alicja
@Przyjaciel

Szkolenia są jakieś zewnętrzne? Że tak powiem konkretniejsze i wartościowe? Dostaje się potem z niego jakiś certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności?:-)

@Alicja

Teraz mamy z upiec i stylizacji, ostatnio 2 z keratynowych terapii, każdy zaczynał od podstaw z koloryzacji. Cyklicznie szkolenia z pielęgnacji. Choć Wszystko zależy jakie są umiejętności

Teresa
@Przyjaciel

Brzmi w porządku w takim razie. ;) Ale pytała o certyfikaty jakieś, tutaj dostanie się poświadczenie o obyciu takiego szkolenia?

WYNAGRODZENIE
@Był

jaki jest procent w saloni i czy jest stala umowa czy zlecenie? jakas podstawa?

@WYNAGRODZENIE

Z tego co wiem każdy miał i nadal ma umowe o prace. Ale każdy ma inne stanowisko wiec w zależności od umiejętności jak wszędzie. Bo i asystenci i fryzjerzy i uczniowie. Teraz mogę po czasie powiedzieć, ze wypłaty zawsze były na czas, ozusowana legalna umowa. Z pieniazkami nigdy nie było problemów. Co już wiem jest rzadkością w innych miejscach.

Olia

Pracowałam w salonie jakiś Czas. Rozeszliśmy się z uwagi na zbyt daleki dojazd do pracy po zmianie zamieszkania. Nie mam uwag. Szefostwo wymagające, ale w porządku. Nie miałam nigdy z nimi żadnych problemów. A mogę już porównać wiele innych firm. Ja nie szukam wrażeń i nie byłam cwaniakiem jak niektórzy, wiec nie miałam żadnych problemów jak tu czytam i w żadnej pracy nie mam. Robię co mi każą i każdy jest zadowolony. I dziewczyny tez tam pracują od początku to chyba tez nie narzekają. Jedyny problem to mają ma zbyt bliskie podejście do pracowników i luźne, jakby trzymali formalne zimne kontakty, pewnie każdy by się pilnował, bo takto każdy czuje się jak u siebie, a ci wszyscy młodzi? Porażka z nimi tam była…. Ale teraz ludzie są inni. My pracujemy, a niektórzy by siedzieli i dłubali w nosie, te nowinki młode wogole nie chcą pracować. A później maja same roszczenia. I są obrażone nawet jak pracownik im zwróci uwagę, bo się złe odezwał do księżniczki. Same księżniczki tam przychodziły młode. Poprzeglądać się w lustrze, popindrzyc, ale do pomocy w pracy nic. Wszędzie stare wychowanie to jakiś szacunek do pracy, wiedza. A młodzi? Nie przychodzić, ciagle chorować i się obrażać na każdego, a później jeszcze gorzkie żale wypisywać No i uczyć się nic nie chcieli tam za moich czasów. Wiec taka osoba nie ma co tam iść, ani nigdzie w sumie :). Na pośredniaka !

Maria

Hej, czy ktoś miał okazję odbyć praktyki w salonie Royal Hair? Jestem po szkole fryzjerskiej i chętnie nauczę się praktyki, nie boje się ciężkiej pracy :)

@Maria

Hej, nie chce tam isc do pracy. Jedna wielka masakra. Każdy były pracownik jest oczerniany, od złodziejów po (usunięte przez administratora)

Maria
@Był

A na jakiej podstawie niby tak się na nich mówi?

@Maria

Na podstawie rozmów ze wszystkimi byłymi pracownikami. Łódź bywa mała niż się wydaje.

@Maria

No właśnie mówią bezpodstawnie o pracownikach, jak tak dalej pójdzie to będzie pozwę grupowy ????????

Aneta K:)
@Był

Zapraszam z pozwem:). Wiesz gdzie mnie szukać :). I pamiętaj, że na zwolnieniu nie pracujemy w innej firmie. Za takie rzeczy tez są pozwy , choć może nie grupowe ????. Pozdrawiam i daj sobie naprawdę spokój z tymi bzdurami. Już jedne bzdury wypisałaś i je usunęłas, obrażona jak udowodniłam, ze to z Tobą jest problem. Naprawdę tak nudne masz życie i żałujesz rozstania, ze śledzisz strony związane z firmą i piszesz bzdury? Ludzie się rozstają. Odchodzą, przychodzą. Można żyć w zgodzie. Nie musi być tak źle jak moi byli pracownicy wpadają na kawę i przychodzą nadal na usługi do mas do salonu….. straszne smutne życie masz. Współczuje ????????‍♀️. Żegnam i liczę, ze to nasze ostatnie spotkanie w „internecie”. Bo poczytaj sobie w wolnej chwili o pomówieniach firmy. Polecam. A robisz to kolejny raz…… i finalnie zawsze jak dojdzie do pozwu „nie zbiorowego????”, to twoje IP zostanie z tych opinii tutaj pociągnięte jako dowód. Wiec spasuj , No słabe czasy idą i mogą mi się przydać fundusze :))). A wtedy, kto wie ?

Agnieszka

W salonie byłam 23.08.2022 r. Jestem bardzo zadowolona z usługi, która przerosła moje oczekiwania. Pan Patryk zadbał o moje włosy, nie narzucał swojej wizji , tylko profesjonalnie doradził. Pobyt w salonie upłynął w serdecznej atmosferze. Na pewno będę tam wracać. Serdecznie polecam Salon Royal Hair Aneta Klinger w Łodzi i Pana Patryka.

Miałam niewątpliwą przyjemność gościć w salonie wczoraj pierwszy raz. Pani Dorota zasugerowała pielęgnację i obcięcie dość dużej ilości włosów z długości- włosy zniszczone więc nie protestowałam. Jestem bardzo zadwolona z obsługi Pani Doroty,ale przede wszystkim z efektu końcowego. Dawno nie wyszła z salonu aż tak zadowolona. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. Jedna wizyta przekonała mnie do zmiany z wieloletniego salony na zupełnie nowy :) Polecam !

Ewelina

Jestem bardzo niezadowolona z usługi, w tym bardzo mocno przereklamowanym salonie już od wejścia zero zainterwsowania personelu moją osobą sama podeszłam, że jestem umówiona podałam nazwisko godzinę, po czym usiadłam, ponieważ odniosłam wrażenie, że Panią mało interesowało moje wejście, gdzie okazało się, że była to osoba, u której miałam zapisaną usługę. Podczas usługi byłam mocno zniesmaczona obsługą przedmiotową, gdzie od razu chciałam wyjść i dziś bardzo żałuję, bo było tylko gorzej i w efekcie zostałam wypuszczona z salonu z ubrudzoną z tyłu głowy szyja od farby (nie zostałam o tym poinformowana oraz tył nie został mi pokazany w salonie nie dostałam do ręki lusterka!) uważam, że salon działa na zasadzie, balansowania na opinii vipów i robienie show, gdzie słoma z butów personel bardzo mało profesjonalny atmosfera luźna, barowa rozmowy między sobą pracowników przy tych myjkach typu:obiadki co zamawiasz!? Co jesz?! Wakacje!? Z kim!? Gdzie!? Kto w ciąży?! DNOooo!!! I w końcu do brzegu ???? efekt stylizacji słaby, włosy obcięte na sztukę miałam wrażenie, że Pani robi to pierwszy raz i te ruchy po wszystko musiała Pani gdzieś chodzić nic pod ręką 3,5 godziny nawet wody nie zaproponowano i wiecznie mnie Pani zostawiała. Kolor, bo umyciu okropny wpadający w rudy, mimo że prosiłam o chłodne kolory z ciemnego czarnego jaśniejsza mleczna czekoladę efekt uzyskany, ale po wypukaniu i pod słońce kolor porażka, no i ta szyja ufarbowana niedbale! dla takiego salonu tak pięknie się opisującego swoją fachowość mocno nie do zaakceptowania. Dodam jeszcze, że bardzo drogo i klient tak naprawdę nie wie za co płaci, ponieważ ani nie zostałam poinformowana w trakcie co mam robione i w jakiej cenie to jeszcze nie otrzymuje klient paraganu, czyli moim zdaniem instytuacja ponad prawem. Nie polecam szkoda pieniędzy i czasu myślę, że salon na poziomie normalnego salonu fryzjerskiego nic ponad!NIE POLECAM

Irena

Dzień dobry czy w Salon Royal Hair Aneta Klinger poszukiwana jest może jakaś osoba na recepcję? Zastanawiam się czy mają tam w ogóle takie oddzielne stanowisko. Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na prace w salonie? Jak coś wiecie to napiszcie.

Rudzia pudzia

Byłam w tym salonie na henna brwi pani ,która mi to robiła za wysoko mi zrobiła jedna brew i za wysoko zapłaciłam za usługę która jest nie zbyt dobrze wykonana

I.

Umówiłam się na zabieg przedłużania włosów. Najpierw byla konsultacja i dobranie koloru włosów do moich oraz ilości paczek. Musiałam od razu przy konsultacji zapłacić za włosy zamowione z góry 1800 zł. Jak się okazało po za mówiono o 1 paczkę za dużo czyli 600 zł wydane na próżno choć była konsultacja i jak sądzę każda osoba która robi przedłużanie włosy umie obliczyć ile paczek trzeba dla danej klientki . Nie mogłam zwrócić włosów mimo, iż zamówione ich dla mnie za duzo. Musiałam zabrać paczkę do domu i włożyć włosy warte 600 zł do szuflady.! Przedłużane włosy zaczęły odpadac już po tygodniu mimo przestrzeniegania zaleceń. 1 mycie po 3 dniach, czesanie szczotka do przedluzek, zwiazywanie wlosow na noc, mycie odpowiednim szamponem itp. po 3 tyg połowy nie było. Za usługę zapłaciłam 3000 zł!!! Czy było warto moze i tak ale nie w tym salonie i nie w tej cenie. Sama właścicielka jak i styliści bardzo mili ale Panie z rejestracji no niestety pozostawiają wiele do życzenia.

Karo

Pracowalam w tym salonie niestety nasze drogi się rozeszły. Szefostwo bez zastrzeżeń i chyba każdy to potwierdzi. Jeśli wiesz po co chodzi się do pracy na pewno to miejsce spełni twoje oczekiwania. Dużo tam się nauczyłam i jestem wdzięczna za każdy dzień. Z czystym sumieniem mogę polecić salon do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Royal Hair Aneta Klinger - Łódź

• Jak się pracuje w Salon Royal Hair Aneta Klinger?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Royal Hair Aneta Klinger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon Royal Hair Aneta Klinger
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pl. Wolności 10/11
    91-415 Łódź