Opinie o Agnieszka Jędrej Supply Nails w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agnieszka Jędrej Supply Nails. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agnieszka Jędrej Supply Nails na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Jędrej Supply Nails w Łódź

Rozczarowana Nowy wpis

Żenada- tak można jednym słowem podsumować ten „salon”. Brak precyzji, brak wiedzy, paznokcie zapowietrzone, pomarszczone i odpadające, zalane skórki. Cztery dni po zabiegu musiałam iść do nowego salonu bo paznokcie odpadały. Brak sterylizacji, narzędzia w tym pilniki i patyczki WIELORAZOWEGO użytku. WTF?! Stanowczo odradzam! Czas pracy również tragiczny ponad 2 godziny na hybrydę, ponoć to wina złej lampy i „ta hybryda kiepsko się utwardza”. Serio? Chyba panie wiedzą jaki mają sprzęt i na jakich produktach pracują. Pomijam już fakt, że dostałam wzorniki i po wybraniu dwóch kolorów żadnego z nich panie nie miały. Zaproponowano mi inny kolor, zgodziłam się… w trakcie wmawiano mi że źle trzymam rękę w lampie, później usiłowano zrzucić winę na lakier, następnie na zbyt słabą lampę… Koszmar. W obawie przed negatywną opinią salon zaznaczył, że nie przyszłam na wizytę i mnie zablokował. Żałosne i śmieszne zarazem.Absolutny brak wiedzy i profesjonalizmu. Masakra, polecam omijać szerokim łukiem.

Bożena Nowy wpis
@Rozczarowana

Ej właśnie, bo nie rozumiem. Jak można prowadzić salon kosmetyczny, specjalizować się w paznokciach, robić je niefajnie i tłumaczyć się, że to wina złej lampy?xd To klient ma ze swoją przyjść? :( W sumie to aż trudno uwierzyć w to, że tak właśnie to tłumaczą. A gdzie Cię niby zablokowali?

Rozczarowana Nowy wpis
@Bożena

Umawiałam się na wizytę poprzez aplikację booksy, tam salon zaznaczył że nie przyszłam na paznokcie i mnie zablokował. Poszperałam trochę w necie i widzę, że właścicielka od wielu lat prowadzi salon w ten sposób i jestem w szoku.

Maciek

Jestem zachwycony szkoleniami w Supply Nails. Dowiedziałam się bardzo dużo na temat przedłużania włosów. Polecam każdemu.

Joanna Nowy wpis
@Maciek

Hej, czy przed szkoleniem dostałeś cały plan szkolenia? Rozplanowanie godzin, co o której porze itd.? Czy dostałeś to dopiero na miejscu, a może wcale?

Agata

Poszukuję miejsca, w którym mogłabym odbyć praktykę zawodową. W komentarzach wspominacie o stażystce, która wykonywała część zabiegów. Chciałabym dopytać, czy była to jedna osoba, a może właścicielka przyjmuje na praktyki kilka dziewczyn jednocześnie? Napisałyście, że stażystka była "poganiana", czy Waszym zdaniem widać było, że jest ona zestresowana? Zależy mi na praktyce u osoby, która podchodzi życzliwie do osób uczących się.

Agnieszka

Jestem zadowolona z usługi, miła obsługa, profesjonalne podejście. Polecam z całego serca

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agnieszka Jędrej Supply Nails? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gosia

Zachęcam do korzystania z oferty! Wszystko najlepszej jakości.

Magda

Opowiecie coś o pakiecie zdrowotnym w firmie?

Klientka

Nie polecam, a wręcz odradzam wizytę w Supply Nails. Drogie Panie, jeśli zależy Wam na estetyce i zdrowiu Waszych paznokci udajcie się do renomowanego salonu kosmetycznego, zamiast do hurtowni, której właścicielka w kosmetyczkę się bawi. Akrylowe tipsy założone przez praktykantkę, pomimo doglądania osób, które powinny wykazywać się w tej kwestii większymi kompetencjami, różniły się od siebie szerokością i grubością, ponad to były pozalewane. Ściąganie tipsów, na które zdecydowałam się po upływie niecałych dwóch tygodni, również nie przebiegło pomyślnie. Do domu wróciłam z pokrwawionym palcem (ze względu na zranioną skórkę), uszkodzoną płytką paznokcia i niedostatecznie doczyszczonymi paznokciami, gdyż pani Agnieszka nie lustrowała zabiegu wykonywanego przez stażystkę, co więcej, poganiała ją, aby zwolniła stanowisko pracy, które zająć miała ona i inna klientka. Nie mam pretensji do dziewczyn, które same dopiero się uczą, co więcej, chciałabym aby trafiły do miejsca, w którym naprawdę nauczą się i fachu, i podejścia do klienta. Zniesmaczyła mnie postawa właścicielki, bo jestem pewna, że gdyby wykazała większe zainteresowanie przebiegami zabiegów obydwie strony byłyby zadowolone. Odnoszę jednak wrażenie, że pani Agnieszka powinna więcej czasu poświęcać na dokształcanie się, a mniej wychodząc na papieroska.

Łodzianka

Witam wszystkich. Dokładnie dziś byłam 1,5 godz temu w tym salonie na Legionów,niestety kosmetyczka już na samym początku źle wykonała manicure paznokci hybrydowych. Otóż na początek usuwała mi skórki na sucho i bez żadnego zmiękczenia ich, a także cążki były tępe,co spowodowało,że skórki były strasznie pokaleczone, przemywanie cleanerem tez było bardzo bolesne,matowienie również. Krew mi zaschła wokół skórki przy wskazującym palcu,że nawet dobrze nie została usunięta. Samo nakładanie lakierów odbyło się dobrze,ale efekt końcowy tragiczny,ponieważ na opuszkach palców i wokół nich nie zostały usunięte resztki lakieru!!!

rozalia

tragedia, pani nie zna sie w ogole na swojej pracy jak najbardziej odradzam

Zawiedziona
@rozalia

Zgadzam się z Panią ta firma/zakład to jakieś nieporozumienie zasugerowałam się dobrymi opiniami na fb Ale chyba tylko jej koleżanki dają te opinie .NIGDY WIECEJ

kasia

Jestem bardzo zadowolona z pazurków,nie wiem skąd te opinie ale ja jak najbardziej polecam usługi przedłuzania paznokci w supplynails.Napewno zostane stała klijentka.

patrycja

Tragedia to mało powiedziane! Zakupiłam groupon za 39zł i to był mój ostatni raz. Dziewczyna, która mnie obsługiwała spiłowała mi płytkę z wierzchu do grubości kartki papieru!! Na drugi dzień zakładając paznokcie z dwóch zeszła mi hybryda. Paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. W rozmowie z "kosmetyczką" dowiedziałam się, że na ogół jest ona fryzjerką i z paznokciami nie ma nic wspólnego tylko, że sprzedały dużo grouponów i pomaga szefowej. Po dwóch dniach z odpryśniętymi paznokciami zadzwoniłam (czwartek) by umówić się na wizytę i po prostu zdjąć tą hybrydę. Nie chciałam już ani poprawek, ani zwrotu pieniędzy tylko by mi Pani je zdjęła. Usłyszałam, że mam zadzwonić w następnym tygodniu i umówić się na wizytę. A do tego czasu miałam chodzić jak lump w odpryskach! Nie polecam zdecydowanie!! Szkoda czasu i pieniędzy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Jędrej Supply Nails - Łódź

Agnieszka Jędrej Supply Nails