Opinie o Netia S.A

Iza

Netia, teraz też poszukuje pracowników @rereer, ofert jest wiele , na różne stanowiska potrzebni są pracownicy. Jednak najlepszym źródłem informacji by dowiedzieć się jak obecnie wygląda etap zatrudnienia i warunki pracy, będą aktualni pracownicy lub byli. Napiszcie na co można liczyć na początku?

rereer

hej znalalzem nowe oferty pracy od ich firmy..na przyklad na stanowsiko keirownika centrum obslugi klienta w Będzinie oferuja tutaj miedzy innymi atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy, profesjonalne szkolenia czy bogaty system benefitów

XYZ

Po pierwsze trzeba otwarcie powiedzieć, że w Lublinie jest jedna Netia, na Wolskiej. Inne biura to partnerzy, czyli firmy które rządzą się swoimi prawami. Ja osobiście preferuję pracę u źródła, im mniej pośredników tym lepszy przepływ informacji i pieniędzy ;) Praca spoko, jak na CC, miło, kameralnie, zajebista atmosfera, pieniądze też spoko jak się dobrze ciśnie.

aramis76

pracowałem jako handlowiec, przyjemnie wypominam pracę w Netii

Nieważne

Uwaga. Po zakończeniu pracy, możecie zapomnieć o umowach, które przed waszym odejściem zostały podpisane. Nikt Wam za te umowy nie zapłaci.

współpracownik

Jedyna rada- nikomu tam nie ufać. Same dwulicowe osoby. Wszystko jest śmiechu warte. Jedna wielka komedia. Niektórym się wydaje, że Boga za nogi złapali. Zieja z nich. Jeśli chodzi o warunki i wynagrodzenie to lepiej nie wiedzieć- Porażka.

Omijać szerokim łukiem. Tyle na ten temat.

polecam hwt w lublinie

byly pracownik

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy u jakiegokolwiek partnera Netii. Przy kazdej wyplacie kasy bylo mniej niz powinno, rekord padl przy ostatniej wyplacie kiedy poinformowalem ich ze odchodze- 490zl, a powinno byc 1100 :) Nic im nie udowodnisz bo wszystkie umowy ktore zawrzesz z klientem sa na twojego kierownika. Tak wiec biuro partnerskie= rozboj w bialy dzien

Zostaw opinię o Netia S.A - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netia S.A