NextiraOne Polska Sp. z o.o.

Opinie o NextiraOne Polska Sp. z o.o.

Werka

Tak dla jasności :) "W związku z zakupem oddziałów NextiraOne przez Dimension Data, ogłoszonym w lutym 2014 roku, NextiraOne Polska zmieniła nazwę na Dimension Data."

była

Buahaha! Firma- żart. Zero możliwości awansu i podwyżki (chyba, że masz plecy), stawki nie dla handlowców śmieszne.

Słowa kojarzące się z Nextiraone solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zadowalajaca Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5000 brutto Najbardziej podobało mi się w NextiraOne Polska Sp. z o.o.: atmosfera i profesjonaliym

Zostaw opinię o NextiraOne Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NextiraOne Polska Sp. z o.o.