Durmet sp zoo

Gdańsk

Opinie o Durmet sp zoo

oskar

witam serdecznie. Myślę , że jak wszędzie tak i tu potrzebne są zmiany na lepsze. Nie chodzi mi o to , że coś jest wyjątkowo źle, po prostu – słyszałem , że można zrobić jeszcze sporo , aby ludziom pracowało się przyjemniej. W dodatku w branży budowlanej...

berni

jak to nie bylo sie ubezpieczonym w tej firmie i trzeba bylo placic za wizyty u lekarza to absurd ktos doswiadczony powie wiecej jak jest naprawde w tej firmie bo poszukuje pracy i nie wiem czy aplokowac do nich skoro trzeba ubezpieczac sie samemu a jaka u nich rekrutacja jest cos pytaja na rozmowie konkretnego..

BYLEM TAM 5 LAT

O JAKIEJ ELICIE MOWISZ BAKAM CZY DURMET BYLEM TAM PRAWIE 5 LAT ELITA CHOJNICKA TO JAKAS KPINA JEZELI JUZ TO MOZE GRUPKA BURKOW KTORZY WIEKSZOSC ZYCIA SPEDZILA W PGR A PO ROZPADZIE ZEBY NIE DURMET DALEJ BY PILI TANIE WINO I WSPOMINALI CZASY GDZIE PICIE BYLO PODSTAWO ICH ZYCIA NIE POTRAFILI NAWET DFOBRZE KORZYSTAC Z WC KTORE WIDZIELI PO RAZ PIERWSZY WE FRANCJI NIE WIEDZIOELI JAK SIE PO BUDOWIE PORUSZAC A O KRZYSTANIU Z CZEGO KOLWIEK NIE MIERLI POJECIA ZEBY SIE JAKO TAKO UTRZYMAC I NAGLE PO ROKU POBYTU NIE PRACY STAWALI SIE LEPSZYMI FACHOWCAMI OD SAMYCH SZEFOW ZNAM PRAWIE WSZSTKICH CO TAM BYLI LUB SO . SAM BYM TO WYKORZYSTYWAL TAKICH LUDZI JAK BYM BYL SZEFEM ALE BYLI TEZ LUDZIE KTORYCH BYLO WARTO POZNAC I TYCH BYLA WIEKSZOSC DLATEGO DURMET MOGL FUNKCJONOWAC I ZARABIAC . KOKOSOW NIE ZAROBILEM ,BEDE DURMET MILE WSPOMINAL MOI SZEFOWIE NA BUDOWACH KTOPRYCH PRACOWALEM BYLI W PORZODKU TO PANOWIE PACHULICZ I MLYNARCZK . TO TYLE BYLO NIEZLE

anon

TO FIRMA [usunięte przez moderatora] RZADZI TAM GRUPA CHOJNICKA, JESLI NIE BEDZIESZ W ELICIE TO BEDZIESZ MIAL PROBLEMY Z WYPLATA I URLOPEM BO ON JEST DLA KOLESI.

Moze i fukcjonuje ,ale nie we Francji gdzie pracowałem,ostatnio tam pracowali z pol miesiąca i zjechali do domu .Maja jeszcze w Niemczech i Belgi,widac to po ich ofernach o prace.

Co miesiąc jak sie dzwoniło czy jest dalej praca,to mowili proszę za miesiąc zadzwonic i tak upłyna rok.A po roku zwolnili za porozumieniem stron,tylko ze przez ten rok się nie było ubezpieczonym i trzeba było placic za wizyty lekarskie.Nawet nie miało się prawo do zasiłku w urzędzie pracy.I to jest firma????????????

anonom

Bo jest bez przyszłości ,kiedyś może tam były zarobki a w tej chwili to w Polsce tez mozna tyle zarobić.A po drugie co to za firma gdzie pracownicy są ponad rok na bezpłatnym urlopie....

Robercik

I,leż można być na bezpłatnym?miesiąc dwa ale nie rok. Zerwałem umowe z nimi. Jakaś dziwna ta firma jest.

Wojtek

Firma bez przyszłości ,nic dodać nic ująć

xxxx

xxx - 2012-07-18 09:49:28 od kilku miesięcy jako monter rusztowańJa tez pracuję już ponad rok,ale co z tego ,że już pare miesiecy jestem na bezplatnym.

xxx

od kilku miesięcy jako monter rusztowań

xxxxx

xxx - 2012-06-27 15:14:28 pracuje w belgii i jest okWitam.A od kiedy pracujesz w Belgi i na jakim stanowisku.

xxx

pracuje w belgii i jest ok

xxxx

JAa pracuje we Francji,aleee od listopada nadal jestem na bezplatnym urlopie,bo niema pracy.

kolo

Witam, większość tych waszych opinii odnosi się do pracy w Niemczech? Bo ja dostałem propozycję wyjazdu do Belgii na rusztowania. Czy ktoś z was mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak z wypłatami, są jakieś nadgodziny czy tylko nędzne 40 godz w tygodniu? Jak z zakwaterowaniem? Prosiłbym o szybką odpowiedź.

xxxx

Ile mozna siedzieć na urlopie besplatnym?

mico

Czy firma jest ok,tego nie wiem,bo od 5 miesiecy nie jedni siedzą w domu.

Maryjan

Firma jest wypłacalna. Ale przez tego poparzonego [usunięte przez moderatora] to nie polecam

xxxx

Wszystko się zgadza,co poprzednik pisze,Ale ci co zjechali w pażdzierniku i listopadzie, nadal siedzą w domu.I nie wiadomo kiedy będzie wyjazd.Tak to wszystko jest ok.

NO HEJ .BEZ PRZYSZLOŚĆ

A CZY TEN [usunięte przez moderatora]JEST JESZCZE W FIRMIE.I CZYM TAK NAPRAWDE SIE ZAJMUJE

WLASNIE MAMA TAM PROPOZYCJE WYJAZDU DO FRANCJI duluza. jak wyglada na serio wszystko ,płaca i socjal ,pare lat jezdże ale nie mam juz siły pakować się z deszczu pod rynne !

kara

FIRMA SPOKO BYŁEM W2008 [usunięte przez moderatora] SIĘ SZERZYŁO[usunięte przez moderatora] NIE ZWRACAŁ UWAGI NA TOP CO TAM SIĘ DZIAŁO A [usunięte przez moderatora] TROCHĘ ICH NA [usunięte przez moderatora] POUSADZAŁ. W MARBURGU JEDEN DRUGIEGO W ŁYŻCE WODY NIE UTOPIŁ

JA TEŻ W 2008 BYŁEM W NIEMCZECH I NIE BYŁO TAK ŹLE JAK TU PISZECIE A JAK CHCĄ SIĘ (usunięte przez moderatora) TO I W POLSCE MOGĄ TAKI TYP FACETA

ADAM

zgadzam się z opinią wyżej byłem w 2008 roku zarobki ok i zjazdy do domu super ale takiego (usunięte przez moderatora) to nie spodkałem nigdzie niektóre żony to są tak naiwne ze szok .barany brali zaliczki i to w nie małych kwotach a potem tumaczyli sie ze niema w pracy godzin a kasa szła na (usunięte przez moderatora)

wojtek

firma bez przyszlosci kierownictwo do bani nie dbaja o ludzi tylko pacza jak napchac kieszenie nie polecam

Zostaw opinię o Durmet sp zoo - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Durmet sp zoo