Opinie o Centrum Handlowe "TESCO" w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Handlowe "TESCO". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Handlowe "TESCO" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Handlowe "TESCO" w Tarnowskie Góry

Zorro Nowy wpis

Mają ten sklep podobnie jak wiele innych marketów w PL zamykać. Popatrzcie jak dyrekcja nie przeprowadza żadnych napraw temontów w szyldzie na bocznejscianie brakuje kilka liter w nazwie marketu najemcy minigaleriinie są pewni swego czy utrzymają swe lokale doszło do tego że wszyscy teraz się pilnują aby nie dać właścicielowi galerii pretekstu do podjęcia "pewnych decyzji" Informacji rzetelnej brak Tesco mami nas wszystkich ze żadnych likwidacji nie będzie zobaczymy w marcu luty to koniec roku rozliczeniowego jakie drcyzje zapadną w zależności jak dużo będą na minusie. Chodzą słuchy że ktoś chodził galerię oglądał żeby coś ptworzyć w zamian Twsco? O jakiej powierzchni ? Kosztem sklepików monigalerii?

EU07 Nowy wpis
@Zorro

Ponoc ma być sklep Action pomiędzy HM a dzisiejszą halą. Tesco ma być przesunięty w stronę tam gdzie alkohole. Ale czy tak będzie? Mają być zwolnienia w CD Gliwice okkolo 113 pracowników mniej pracowników mniej pakowania towaru na sklepy czy to oznacza znaczną redukcję liczby sklepów?

Kasia Nowy wpis

A czy na barze w tesco zarabia się tyle co na kasie np.?

Renata Nowy wpis

Centrum Handlowe "TESCO" ma swoją stronę internetową, na której udostępniło formularz kontaktowy dla osób, które chcą się z firmą skontaktować. Czy jest to również odpowiedni miejsce do wysłania swojego cv? A może warto udać się tam osobiście? Druga opcja jest dobrym wyjściem dla osób, które mieszkają w Tarnowskich Górach.

Dzisiaj po raz wtóry odwiedziłam Tesco w Tarnowskich Górach. Jako, że mam ojca w sanatorium, w drodze powrotnej postanowiliśmy coś na szybko zjeść. Bar z jedzeniem na wagę, z dobrym jedzeniem, lecz terroryzowany przez grupę meneli wystających nad stolikami klientów. Ochrona zamiast wypraszać delikwentów, rozmawiała z nimi z uśmiechem i podawała rękę. Panie za barem kompletnie bezradne. Sądzę, że bar bardzo szybko splajtuje, bo klient nie wróci. Nie mam nic, przeciwko biednym, czy bezdomnym. Chętnie postawię obiad, czy kupię coś do zjedzenia na hali. Pod warunkiem iż osoba nie będzie roszczeniowa i nie będzie stała mi nad głową , gdy spożywam posiłek. Osoby te opanowały nie tylko w/w bar, lecz cały pasaż. Klienci trzymają się za torby i portfele, personel zastraszony i bezradny. Ochrona udaje, że nie widzi. Może warto było by coś z tym zrobić?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Handlowe "TESCO"? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
paweł

Niestety w takich dużych supermakketach, pracujesz na pełnych obrotach nie ważne czy to jest weekend czy dni powszednie. Klientów jest masa, koleji przy kasach, towar na bieżąco musi byc wykładanych chyba, że dostawy nie ma.

Luzik

Nie radzę pracy w Tesco Tarnowskie Góry. Zapierdziel cały czas , [usunięte przez admina]ze strony kierowniczej, marne zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Handlowe "TESCO" - Tarnowskie Góry

Centrum Handlowe "TESCO"