Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna

Piekary Śląskie

Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna

klientka

Kupiłam dom u tej baby. Zero jakiejkolwiek wiedzy na temat sprzedażny, zasad moralnych pośrednictwa, zero wiedzy na temat sprzedawanych domów nie wspomnę że ta i*iotka nie wie co to jest księga wieczysta, PCC, błędy w umowach, natrętna kobieta. Na niczym się nie zna tylko kasa, kasa, kasa. Omijajcie te biuro z daleka !!

Anna
@klientka 17.06.2015 09:15

Nigdy się nie zadowoli wszystkich, biuro,,Eurodomanna,, stawia na szybką sprzedaż nieruchomości, fachowo, uczciwie i profesjonalnie, a wrogami , oszustami , nieżyczliwymi lub konkurencją się nie przejmujemy, bo ludzie podli, źli i fałszywi ludzie zawsze są , będą i się ichnie wypleni , ale wszystko zło się wraca.

Sylwia
@Anna 09.05.2017 22:45

Nie chodzi tutaj o zadowolenie wszystkich klientów, tylko o profesjonalne i rzetelne działanie. Negatywne komentarze to nie są hejty wyssane z palca czy podstępne działanie konkurencji. Nikt nie bawi się w takie praktyki. Osoby tu piszące uczciwie ostrzegają innych, ot co.

Adam

Osoba niekompetentna. Umawia się, a następnie zero kontaktu, nie odbiera telefonów przez kilka dni. Brak profesjonalizmu i choć odrobiny wiedzy. Próbuje tylko naciągnąć klientów na pieniądze. Szczerze odradzam.

Sylwia
@Adam 25.08.2017 17:46

To biuro ma bardzo mało klientów, więc nastawieni są tylko na szybki zarobek. A jakość usług pozostawia wiele do życzenia

Dani

Bolesław
@Dani 30.10.2017 14:30
My chcieliśmy kupić działkę budowlana a chcieli sprzedać orną ! Zebrali kase i cisza ! Sprawa skończy sie w sadzie...

Nie dziwcie się Państwo. Tak się tam pracuje. Tam liczy się tylko kasa, a nie klient. Na dostatnie życie trzeba jakoś przecież zarobić, a że nabija się klienta w butelkę, to już kwestia nieistotna.

Bolesław
@Dani 30.10.2017 14:30

Sprawdzając w Sądzie KW,jest tam wpis jak byk że są to grunty orne, a nie działka budowlana. Jeśli biuro nieruchomości nie umie tego jasno i dokładnie sprawdzić, to nie ma prawa niczego proponować klientom. Przekształcenie gruntów ornych w działkę budowlaną to przecież koszty, a i nie zawsze się da to zrobić.

Robert

Dodam jeszcze , że wszystkie pozytywne komentarze zamieszczone o tym biurze piszą tam pracujący. Obsluga i rozmowa z klientem do bani. Szybko i po lebkach. Byle załatwić i wypad z biura Panie klient. Nawet kawa czy wodą nie poczetuja bo jada po kosztach,bo narazie nic z niego nie mają, to po co mają przyjac kogoś kulturalnie. Dodam, że sam mam firmę i u mnie każdy może poczestowac się czymś do picia bez względu czy jest on klientem , będzie klientem czy nie zostanie moim klientem. Nie zbankrutuje od tego. Może są to jakieś pierdoly, ale dla mnie oprócz jakości słuchaj liczy się także standard oblsugi i podejście do klienta. Tutaj niedostateczny z minusem

Robert

Wszystkim obiecują, że szybko się coś sprzeda, a idzie to jak krew z nosa. Samemu się dużo szybkiej sprzeda niż tam.

Leszek

No raczej nie ma tu szybkiej sprzedaży, bo nieruchomości w tym biurze sprzedają się miesiącami, a nawet i latami.

beata

A ja miałam inne doświadczenia i polecam, jestem daleka od określania kogokolwiek "natrętną babą" to, że raz zdarzyło się potknięcie nie świadczy o całej pracy firmy

zły

MASAKRA JAKAŚ !

niezadowolony klient

Naciągaczka! uwaga na te babsko! dla niej nie liczy się klient tylko jego portfel! omijajcie te biuro z daleka! nie wie co sprzedaje nie polecam!

niezadowolona
@niezadowolony klient 16.06.2015 22:01

to jest jak najbardziej trafna opinia. Opinia na kolanie a najlepiej w drzwiach !!!! nigdy więcej !!!!

Zostaw opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna