Adres: Bytomska 80, 41-940 Piekary Śląskie

2 12 40 5 1

Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna

Filtruj opinie po kryteriach:

Hanna

W takiej firmie zarabia ten kto ma dużo transakcji na swoim koncie!!!

kornel
Nazwa działu: Handlowy

Przeglądając ofertę tego biura, powiem jak Amaro - czterech liter nie urywa. słaba oferta, mało jest nieruchomości, akurat domu szukałem, co robi na człowieku efekt wow. prawie w ogóle nie ma nieruchomości wysoki standard, high standard, czy luksusowych, tj. takich, w których po prostu sobie wchodzisz, wprowadzasz się i mieszkasz. bez remontów i innych ceregieli. ja nie miałem czasu na remonty generalne i nadal nie mam. wszedłem sobie na inne portale oto dom czy tam ta gratka i patrzę, że są fajne propozycje, bez potrzeby nawet odświeżania ścian. moim zdaniem, ale mogą się mylić, to ceny na stronie tego biura dla mnie są zbyt wygórowane, względem standardu, bo jak za mieszkanie mam zabulić sporo i wydać jeszcze więcej na remont i użerać się z ekipami remontowymi, to mi się to zwyczajnie nie opłaca, bo pracuję przez 14 godzin na dobę i nie mogą pilnować ekipy.

Wiktor

To biuro to pracownicy, jeśli źle pracują i popełniają błędy wówczas klienci narzekają. Niestety firma zbyt mało wymaga od ludzi zanim zapłaci pensję!!!

Sylwek
@Wiktor

Ale dobry pracownik musi zarabiać pieniądze. A tam są grosze jakieś. Kto lepszy za taką forsę nie będzie się pracować

Olek
@Wiktor

Biuro to szef, kompetentny i zachowujący się odpowiednio. Dopiero później można coś wymagać od pracowników.

Adam

Osoba niekompetentna. Umawia się, a następnie zero kontaktu, nie odbiera telefonów przez kilka dni. Brak profesjonalizmu i choć odrobiny wiedzy. Próbuje tylko naciągnąć klientów na pieniądze. Szczerze odradzam.

Sylwia
@Adam

To biuro ma bardzo mało klientów, więc nastawieni są tylko na szybki zarobek. A jakość usług pozostawia wiele do życzenia

ola

Potwierdzam

Olek

Słaba obsługa klienta.

Dani

My chcieliśmy kupić działkę budowlana a chcieli sprzedać orną ! Zebrali kase i cisza ! Sprawa skończy sie w sadzie

Tak5Nie

Bolesław
@Dani

Nie dziwcie się Państwo. Tak się tam pracuje. Tam liczy się tylko kasa, a nie klient. Na dostatnie życie trzeba jakoś przecież zarobić, a że nabija się klienta w butelkę, to już kwestia nieistotna.

Tak5Nie

Bolesław
@Dani

Sprawdzając w Sądzie KW,jest tam wpis jak byk że są to grunty orne, a nie działka budowlana. Jeśli biuro nieruchomości nie umie tego jasno i dokładnie sprawdzić, to nie ma prawa niczego proponować klientom. Przekształcenie gruntów ornych w działkę budowlaną to przecież koszty, a i nie zawsze się da to zrobić.

Darek
@Dani

Bzdury jakieś tu niektórzy piszą, wyssane z palca historie, chyba wielu ludzi pisze z zazdrości i zawiści, taka mentalności niektórych polaków, przykre

TakNie1

@Darek

No właśnie nie bardzo. To nie są bzdury pisane z zawiści, tylko fakty.

Obserwator
@Darek

Bzdury???? A po czym Pan tak mniema i jaki byłby tego cel??? bo nikt normalny nie pisałby na forum oszczerstw wyssanych z palca. Za to jest paragraf i odpowiedzialność karna. Bo nie można kogoś oskarżać, jak się nie ma jasnych dowodów. Widocznie osoba o pseudonimie Dani miała takie przeżycia i chciała się nimi podzielić publicznie, aby przestrzec innych. Ma do tego prawo, bo ostatecznie jest wolność słowa i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na dany temat. Jeśli Pan nie wierzy w prawdziwość słów tej osoby, to proszę to udowodnić. Polacy nie mają mentalności zawistnej, tylko idą z duchem czasu i zaczynają dostrzegać to, co według nich jest złe, błędne i niepoprawne.

Paulina

@Hugo, co według Ciebie jest złego w podejściu pracodawcy biura obrotu nieruchomościami Eurodom do swoich pracowników? Jak według Ciebie się to przejawia? Piszesz też, iż system wynagrodzenia w firmie Cie nie zadawala. Dlaczego? @Darek, skoro uważasz, że negatywne komentarze pisane na tym forum to bzdury, to będę wdzięczna jeśli Ty napiszesz coś pozytywnego od siebie.

@Paulina

Pierwszym, co rzuciło mi się w oczy jest fakt, że wiele o danej osobie mówi się za jej plecami. Może inaczej, obgaduje się ją wśród klientów i innych pracowników. System wynagrodzenia w firmie to czysta prowizja, bez ZUS-u i podstawy. Jak nie uda Ci się zarobić, to pracujesz cały miesiąc za free. Nikt nie płaci Ci za stracony czas, benzynę, koszty zużycia laptopa (musisz mieć swój). Osoby, które na tym forum uważają, że piszą tu bzdury, serdecznie zapraszam do zatrudnienia się w tej firmie. Przekonają się, ze praca tam nie przedstawia się tak różowo. W zasadzie można ja porównać do wykonywania własnej działalności gospodarczej, tylko, że kasę wypłaca Ci szef.

@Hugo

Hugo, dziękuję za Twoją odpowiedź, wobec której nasuwają się mi nowe pytania. Jak brak podstawy wpisany jest w umowę? Skoro pracownicy podpisują umowę o zatrudnienie nie może być sytuacji, w której przy braku osiągnięcia prowizji zostają na cały miesiąc bez niczego / bez jakiegokolwiek wynagrodzenia.

@Paulina

Najchętniej przyjmowani są emeryci i osoby prowadzące JDG. Tutaj problem rozwiązuje się sam.

@Hugo

A jak wygląda sprawa z tymi innymi osobami, które nie są ani emerytami, ani osobami prowadzącymi JDG. Jak wtedy konstruowana jest umowa między takim pracownikiem a pracodawcą JDG? Zechciej proszę rozwinąć tę kwestię. Myślę, że jest ona dość istotna.

@Paulina

Osoby, które chcą rozpocząć tam swoją karierę zawodową, muszą nastawić się na to, że tam się inwestuje. Nie tylko swój czas, ale i swoje pieniądze. Laptop, paliwo, to wszystko idzie z Twojej kieszeni. Mimo, iż masz umowę o pracę, to początkowo dokładasz własne pieniądze. Jak Ci nie wyjdzie, to stracisz cenny czas i swoje środki. Ostatecznie do klientów jeździsz sam, więc to Ty ponosisz koszty. A czy coś sprzedasz? Good questions. Z tym jest różnie. Na mieszkania raz jest popyt, a raz nie ma. Nie jest to praca pewna i nie są tu stałe zarobki. Możesz miesiącami nie zarobić nawet 1500 złotych na miesiąc. A żyć z czegoś przecież trzeba.

Wiktor

Jakie zasady mogą być niezdrowe?

@Wiktor

Różne. Od podejścia do pracownika po sposób wynagradzania

Paulina

@Hugo, jak widzisz zaintrygowałeś @Wiktora stwierdzeniem o niezdrowych zasadach i mam wrażenie, że oczekuje od Ciebie szerszego ujęcia problemu. Myślę, że gdybyś zdobył się na kilka zdań komentarza do tego stwierdzenia, to skorzystaliby na tym również inni użytkownicy tego forum. Warto wyjaśniać wszystkie wątpliwości, bo tylko wtedy mamy pewność jednoznaczności naszego komentarza i nie pozostawiamy już miejsca na niepotrzebne domysły, które mogą być nietrafne.

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

@Administrator

Atmosfera w tym biurze pozostawia wiele do życzenia. Dużo gada się za plecami innych. Mało w oczy i szczerze. Od początku są niejasne reguły gry. No i trzeba zarobki. Jedziesz na prowizji.. Czyli co miesiąc walczyć o byt i o przetrwanie. Taki stres mało kto wytrzyma

Tomasz

Idealnych firm nie ma. Każdemu może coś nie wyjść tak jak by chciał.

@Tomasz

Oczywiście, że nie ma firm idealnych. Ale tam nie panują zdrowe zasady

klientka

Kupiłam dom u tej baby. Zero jakiejkolwiek wiedzy na temat sprzedażny, zasad moralnych pośrednictwa, zero wiedzy na temat sprzedawanych domów nie wspomnę że ta i*iotka nie wie co to jest księga wieczysta, PCC, błędy w umowach, natrętna kobieta. Na niczym się nie zna tylko kasa, kasa, kasa. Omijajcie te biuro z daleka !!

Tak8Nie

@klientka

Nigdy się nie zadowoli wszystkich, biuro,,Eurodomanna,, stawia na szybką sprzedaż nieruchomości, fachowo, uczciwie i profesjonalnie, a wrogami , oszustami , nieżyczliwymi lub konkurencją się nie przejmujemy, bo ludzie podli, źli i fałszywi ludzie zawsze są , będą i się ichnie wypleni , ale wszystko zło się wraca.

Tak2Nie1

Tak1Nie1

Tak1Nie1

Sylwia
@Anna

Nie chodzi tutaj o zadowolenie wszystkich klientów, tylko o profesjonalne i rzetelne działanie. Negatywne komentarze to nie są hejty wyssane z palca czy podstępne działanie konkurencji. Nikt nie bawi się w takie praktyki. Osoby tu piszące uczciwie ostrzegają innych, ot co.

Robert

Dodam jeszcze , że wszystkie pozytywne komentarze zamieszczone o tym biurze piszą tam pracujący. Obsluga i rozmowa z klientem do bani. Szybko i po lebkach. Byle załatwić i wypad z biura Panie klient. Nawet kawa czy wodą nie poczetuja bo jada po kosztach,bo narazie nic z niego nie mają, to po co mają przyjac kogoś kulturalnie. Dodam, że sam mam firmę i u mnie każdy może poczestowac się czymś do picia bez względu czy jest on klientem , będzie klientem czy nie zostanie moim klientem. Nie zbankrutuje od tego. Może są to jakieś pierdoly, ale dla mnie oprócz jakości słuchaj liczy się także standard oblsugi i podejście do klienta. Tutaj niedostateczny z minusem

Tak6Nie

Robert

Wszystkim obiecują, że szybko się coś sprzeda, a idzie to jak krew z nosa. Samemu się dużo szybkiej sprzeda niż tam.

Leszek

No raczej nie ma tu szybkiej sprzedaży, bo nieruchomości w tym biurze sprzedają się miesiącami, a nawet i latami.

Tak6Nie

beata

A ja miałam inne doświadczenia i polecam, jestem daleka od określania kogokolwiek "natrętną babą" to, że raz zdarzyło się potknięcie nie świadczy o całej pracy firmy

zły

MASAKRA JAKAŚ !

niezadowolony klient

Naciągaczka! uwaga na te babsko! dla niej nie liczy się klient tylko jego portfel! omijajcie te biuro z daleka! nie wie co sprzedaje nie polecam!

niezadowolona
@niezadowolony klient

to jest jak najbardziej trafna opinia. Opinia na kolanie a najlepiej w drzwiach !!!! nigdy więcej !!!!

Zostaw opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna - Piekary Śląskie

Chcę opublikować: