Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

bb

Zarzuty ze to wina kurierów/ przewoźników to skandaliczne zachowanie!!! Ktoś kto nie pracował nigdy na tym stanowisku lub nie miał w rodzinie nikogo kto prowadził taką działalność nie ma pojęcia kompletnie jak trudna ,opciazajaca jest to praca fizycznie i psychicznie.. Zgodzę się ze Ci co zatrzymali paczki czy pobrania źle zrobili..I nie powinno tak się stać, ALE WINA I MOZECIE bluzgac, obrzucac błotem czy czymś innym ZARZAD. TO ICH WINA ZA BRAK INFORMACJI CO I JAK, CO DALEJ DLA WAS SKLEPOW KLIENTOW I DLA NAS KURIEROW, PRZEWOZNIKOW. GDYBY BYLY JASNE INFORMACJE KAZDY BY WIEDZIAL CO CZYNIC! KURIERZY I PRZEWOZNICY MYSLE ZE SA W GORSZEJ SYTUACJI PATRZAC NA KWOTY JAKIE TBA POWINNA IM WYPLACIC A TEGO NIE UCZYNILA ZAZNACZAM Z KILKU MIESIECY!!! KAZDY CHCE SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE I SZUKA ROZWIAZANIA . CZEKAM AZ PROKURATURA I TV SIE TYM ZAJMĄ. BO INNYCH ROZWIAZAN NIE WIDZE, I JEST JUZ ZA PÓŹNO. MIALY BYC INFORMACJE , PRZEKLADALI JUTRO , JUTRO DO GODZ. 13 INFO BEDZIE OFICJALE ITD. ITD. KLAMSTWO!!! JA SIE PYTAM GDZIE TE INFORMACJE, OSZUKALISCIE SETKI LUDZI I KTOS PISZE MOWI ZE SPOLKA SIE PODNOSI. NAPEWNO! NAWET JAK BEDZIE PROBOWALA TO WSZYSCY POSZKODOWANI ZGNIATA TBA POZWAMI I OPINIA !!! TBA !!! WYPLACAC NASZE PIENIADZE Z WASZYCH KONT!!! KREDYDY TO W BANKU A NIE U NAS. !!!

marcin

po co się kłócicie - tutaj wszyscy są poszkodowani (naiwni); prawda jest taka, że klienci poszli na paczki tańsze o złotówkę bądź dwie niż u konkurencji, kurierzy w znacznej większości poszli do TBA, bo przyjmowali każde auto nawet 40-to letnie. Wszystko po taniości. Generalnie można było się spodziewać, że wszystko tąpnie! Każdy ma trochę racji - bo gdyby TBA płaciła na czas to niektórzy kurierzy by nie kradli, klienci nie odchodzili (pobrania), itd.. Zresztą nie ma to teraz znaczenia. Prawdziwymi złodziejami i winnymi całej sytuacji jest zarząd TBA i tyle... Z pewnością zakładali, że może to się tak skończyć i na pewno jako jedynie nie będą poszkodowani...

sklep

powiesz w sądzie ukradłem paczki po sklep miał paczki w umowie po 7 a sprzedawał po 14:)

Sprzedawca

hahaha

bb
@sklep

zapłaciłaś fakturę za usługę transportową firmie TBA czy kompensowałaś?

sklep

To ma być wytłumaczenie złodziejstwa? Oszust (usunięte przez administratora) to ten co kradnie czyli KURIER. Jak TBA nie wypłaciła wynagrodzenia to trzeba się sądzić z TBA a nie okradać sklepy i klientów. Myślę że gdy TBA się jakoś ogarnie po kolei będzie was ścigać i tyle zapłacicie że TBA jeszcze na tym zarobi.

@sklep

Jak tba wypłaci pieniądze kurierom za usługę to kurierzy wpłacą kasę do tba za pobrania. Wg. was to kradzież a wg. kurierów zastaw na poczet wypłaty. Było to już wcześniej poruszane na forum. Na to i na to są paragrafy.

kurier

pożyjemy zobaczymy

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
ciolo

zna ktoś starą cygankę żeby rzuciła klątwę na tą oszustkę , niech umiera w mękach i długo

@ciolo

Boicie się o kasę z pobrań pseudo sklepy internetowa w garażach piwnicach lub stodołach na wsi. Dali byście sobie rękę uciąć za 1 zł. a teraz macie pretensje do kurierów. Proszę przyjechać po paczki o 17-tej wcześniej nie spakuje bo dziecko w szkole obiadek muszę zjeść słoneczko świeci i nad wodę jadę. Tacy jesteście nie szanujecie pracy kuriera i problemy firmy tba zwalicie na nich. Jeszcze zarabiacie na wysyłce nie spotkałem się aby ktoś wysyłał paczkę wg. umowy z firmą kurierską. Dostaliście 7 zł. za paczkę a u was wysyłka za 14 zł. I kto tu jest oszustem wy czy kurier.

ttt
@mysiopysio

Proszę wymień sklepy, które dostały umowę za 7 a sprzedają przesyłki za 14

@ttt

smieszne !!!!! zapytaj przedstawiciela

Sprzedawca
@ttt

A kto ci kazał jeździć za takie pieniądze? Trzeba było poszukać lepiej płatnej pracy, a nie teraz wylewać żale na forum jaki to jesteś biedny bo sprzedawcy to skąpcuchy i chcieli paczki po 7zł. Albo wiem, mogłeś nie godzić się na ryczatł tylko na kasę od dostarczonych paczek. Wkońcu to tak przecież powinno działać! Pomyśl trochę! Gdyby nie ci sprzedawcy, to siedziałbyś pewnie teraz na bezrobociu. A jak jesteś taki hop do przodu to zostaw kurierkę, przez którą popadłeś w długi i weź się za prowadznie sklepu internetowego, podobno da się niezłe kokosy wyciągnąć doliczając spore kwoty do kosztów wysyłki POWODZENIA ŻYCZĘ!!!

@mysiopysio

A ile ty brałeś za dostarczenie przesyłki? kurierzy dostali spory ryczałt na miesiąc i kilkanaście paczek do rozwiezienia dziennie - "I kto tu jest oszustem"

sklep

Po co chcesz płacić ZUS, jak ukradłeś jakąś paczkę lub pobranie i tak pójdziesz siedzieć nędzny kurierze.

as2

to światełko w tunelu to raczej reflektor lokomotywy pędzącej z naprzeciwka

amorroso

Odp. xxx - W takim razie czekamy dalej nic nie wiedząc na światełko w tunelu... miejmy nadzieję, że masz rację xxx.

GDZIE JEST KASA NA WYPLATY??? zus i reszte trzeba zapłacić!!! ciekawe za co??? nie wiem co będę jeść od jutra .to jakis zart!

xxx

odp. amorroso - upadłość to proces zgadzam się i to ostateczny proces który zarząd musi zrobić i to prawdopodobnie robi bo za to jest odpowiedzialny. - sprzedaż spółki to też proces i to lepszy od w/w i to zarząd też robi ponieważ z tego co wiem rozmawia z trzema podmiotami a niestety takie rozmowy trwają więc nie oczekuj odpowiedzi na cito - niestety niektóre działania pracowników etc... nie ułatwiają takiego działania ale też nigdy nie ułatwiali. Nie będę się cofał do historii bo ona dzisiaj na tą chwilę nie ma znaczenia.

student

TBA dziś bylo na juwenaliach w Poznaniu

drk

Ja się tylko dziwię jak można tysiące paczek na miesiąc powierzać spółce z o.o która ma kapitał zakładowy 60.000 pln i to w to w 57.000 pln wniesiony aportem - ruchomością/nieruchomością z których w praktyce nie idzie nic ściągnąć. Warto spojrzeć na KRS przed podpisaniem umowy. Odpowiedzialność w sp. z o.o jest mocno ograniczona i odzyskanie jest ciężkie ...

amorroso

Ogłoszenie upadłości nie jest z dnia na dzień... ograniczenia kosztów w postaci nie jeżdżenia służy jedynie utracie klientów, co w tej branży mija się z celem. Logicznie rzecz ujmując, choć wolałbym, żeby było inaczej... nie ma żadnych rozmów z inwestorem, a jedynie likwidacja całego tego przedsięwzięcia. Jeśli się mylę, proszę niech KTOŚ ODPOWIEDZIALNY powie mi, że jest inaczej, bo mam dość tych wszystkich kłamstw. Chciałbym dalej jeździć i starać się, żeby firma się podniosła, ale musimy spojrzeć PRAWDZIE w oczy, a nie mieć cały czas nadzieję, że mydlenie oczu Pani prezesowaj coś da.

xx

jakie numery spraw

system

to sa nr spraw

O/waw

A skąd te numery?

marta

A CZARNOBYL TO BYLY STRATY ...

kurier

Jakos to bedzie bywolo gorzej ludzie wojne przezywali

arter

Czytając komentarze krzepiące na duchu, chciałoby się w omamie wznieść okrzyk: TBA będzie trwało 1000 lat!

odbiorca z Poznania

Mnie szczerze mówiąc mało obchodzi czy firma przetrwa. Nadawcy i odbiorcy powinni odzyskać swoje paczki i pieniądze, a kurierzy powinni znaleźć pracę w lepszej firmie, skoro tu było do "d". I tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express