Strabag

Vienna

Opinie o Strabag

kak

Na stanowisku Specjalistów pewnie wyciągniesz spokojnie o wiele wiele wiecej niż tylko 2tysiące, jeżeli oczywiscie spełniasz ich awarunki i masz odpowiednie kwalifikacje

witam! Mam na imie Beata. Jestem zainteresowana praca jako opiekunka w Austrii. Obecnie przebywam w Austrii, mam dzialalnosc gospodarcza w Austrii, dobrze mowie po miemiecku.Jako opiekunka do osob starszych pracuje 6 lat. Prosze o informacje na temat tej oferty. e mail bcebo44@o2.pl

Zostaw opinię o Strabag - Vienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strabag