SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ

Toruń

Opinie o SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ

były

Ponoć fajnie tam gdzie Nas nie ma.Ci którym chciało się pracować zostali zniechęceni przez kierownika warsztatu i odeszli ,to pupil Prezesa który robi 50 % napraw na lewo do swojej kieszeni wszyscy to widzą i nikt z tym nic nie robi trzeba mu przyznać że umie się wymigać od wszystkiego od pracy też ale jak sam mówi "dajcie mi ludzi to zrobię wszystko" praca pod kierownictwem takiego człowieka to sama przyjemność .

ktośtam

ponoć fajnie tam

Zostaw opinię o SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ