SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ

Opinie o SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ

Filtruj opinie po kryteriach:

Niki
 Opinia

Świetna firma i wystarczy popatrzeć na puste forum a wszystko jest jasne!!

mechanik
 Opinia

Ciekaw jestem, kto bedzie/ zostanie klakierem

Kamila
 Opinia

Obecnie na stronie firmy znajduje się informacja o naborze na Mechanika / Elektromechanika samochodowego: http://scan-partner.pl/simply/images/dynamic/gallery-images/131.jpg W związku z tym mam ważne pytanie do pracowników firmy SCAN-PARTNER - pracodawca pisze, że oferuje możliwości rozwoju zawodowego. Czy oznacza to, że umożliwia pracownikom uczestniczenie w szkoleniach lub kursach? Zachęcam do napisania, jak przebiega bądź przebiegała Wasza współpraca z firmą.

były
 Opinia

Ponoć fajnie tam gdzie Nas nie ma.Ci którym chciało się pracować zostali zniechęceni przez kierownika warsztatu i odeszli ,to pupil Prezesa który robi 50 % napraw na lewo do swojej kieszeni wszyscy to widzą i nikt z tym nic nie robi trzeba mu przyznać że umie się wymigać od wszystkiego od pracy też ale jak sam mówi "dajcie mi ludzi to zrobię wszystko" praca pod kierownictwem takiego człowieka to sama przyjemność .

dobryMechanik
@były 19.07.2015 19:27

50 % na lewo ? ? Miszcz !

ktośtam

ponoć fajnie tam

Zostaw opinię o SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCAN-PARTNER SP. Z O.O. ASO SCANIA ŁÓDŹ

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.