Opinie o Fristom w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fristom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fristom o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fristom w Bydgoszcz

Zacznijcie jeszcze liczyć wyjścia do wc

Teresa
@Anonim

To co się tam takiego dzieje, że jeszcze tego brakuje? Patrzą na ręce podczas pracy? Możecie rozmawiać między sobą?

Aga xyz

Witam czy firma przyjmuje do pracy? I na jakie zarobki może liczyć osoba przyjęta

@Aga xyz

Na takie jak pracownicy z 10 letnim stażem.

A teraz droga firmo pracownicy czekają na premie świąteczną!

Co wchodzi w socjal Fristom?

Ala

Wczasy pod gruszą i wysługa lat ,oraz bez procentowe pożyczki.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fristom? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Na jakie wsparcie w Fristom mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Natalia

Po co by wam niby były pampersy, do toalety wyjść nie można? W XXI wieku? Nie mów ...

Ala

Szefie wypadało by podnieść te marne 2300 zł bo przy takiej inflacji żałośnie to wygląda!!!.Jeszcze sprawa dojazdów do pracy od 10lat ta sama suma 100zl,tylko,że wtedy bilet na pks kosztował 3.5zl A teraz 7zl.Pozdrawiam spokojnych snów.

Pele
@Ala

szef tez musi żyć a fajne auta i motory swoje kosztuja

Mała

Coraz lepiej podoba mi się ta firma ,tak dalej, wszystko na czas i jest okey!

Sławomir
@Mała

A czym się zajmujesz we Fristomie? Jakie są tu obowiązki pracownika i jaka jest pensja? Jesteś zadowolona z poziomu wypłaty? Daj znać co o tym sądzisz. :)

Torunianin

Kiedy nasza kochana ksiegowa wezmie pod uwage to ze robi sie co raz cieplej a my nadal sie dusimy w maskach przy stanowiskach pracy? Co chwile wysyla pisemka i zwraca uwage zeby nosic gdy sama tego nie robi ;) Hipokryzja az milo. Czesc kierownikow i gosc od rozwozenia towaru chodza po dzialach bez masek i jest ok ale pracownik przy stole musi zakladac. Takze tresowac to sobie mozna psa a nie doroslych ludzi. Pozdrawiam ;)

Tadeusz
@Torunianin

Bóg zapłać.

Tadeusz
@Torunianin

Bóg zapłać.

Anonim999

Witam! Czy praca opłaca sie dla osoby po szkole uczącej się dalej? Czy lepiej w to nieiść?

@Anonim999

Lepiej w to nie idź, tu preferuję się osoby ,które dużo i ciężko pracują za grosze.Kumate osoby nie są tu mile widziane.

Lolek
@Marysia

Zgadzam sie

Lolek

Co do czasow wyplat do Tomek szef przesadza poniedziałek jest 10 juz to dlaczego przeciaga do dokladnej daty jak by nie mogl wyslac kasy w piatek rano ludzie zapieprzaja w soboty w tygodniu nadgodziny zeby mial na wycieczki a szefostwo ludzi w konia robi ciezko klikac przelej na laptopie z tym masakra jest w tej firmie.

Nananana

Hej ho. Z tej strony Nananana. Czy w firmie Fristom płacą już najniższą krajową czyli 2800? Pozdrawiam, Nananana

Mala

Jak wygląda sprawa z umowami?

Czy pracownicy w Fristom dogadują się między sobą?

Marysia

Oczywiście! Jesteśmy jak wielka super rodzina,wszyscy bardzo się kochamy i szanujemy tylko bardzo (usunięte przez administratora)zarabiamy.

Kiedy za pranie ? Bo rodzinie zupy zrobię na trzy dni.

Covid-20

Jak chcesz zarabiac najnizsza to zapraszam do fristomu, bo z premia na pewno wyjdzie, nawet z mala nawiazka ???? Jak wejdziesz pod biurko ???? to da sie zarobic ????

Zielonyn

Wyzysk za najniższą. W lato potrafi być po ponad 30 stopni na hali, a w zimę otwarte wrota i ludzie w kurtkach. Oczywiście klimatyzacja jest ale nigdy nie widziałem żeby działała. Nowi pracownicy dostają taką samą stawkę co ludzie pracujący po 5 lat.

Może będziemy znowu wszyscy pracować na godz.6.00 , bo to już jest bez sensu chodzić na 7.00

Co dziady ! Nie stać firmy żeby złożyć pracownikom życzenia świąteczne ? Mają tylko (usunięte przez administratora) i o nic nie pytać!!!

Zamknąć firmę, bo za chwilę będzie za późno.

Asia

Kiedy podwyżki? Bo to już nie jest pensja to jest JAŁMUŻNA!!!

Sławomir
@Asia

Ile obecnie zarabia się w Fristom? Twój wpis był dodany prawie miesiąc temu, czy od tego czasu dowiedziałaś się już jak wygląda sprawa z podwyżkami wynagrodzenia? Daj znać koniecznie!

@Sławomir

Po co się głupio pytasz? Przecież tam pracujesz lizusie .

Zostaw merytoryczną opinię o Fristom - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fristom?

Zobacz opinie na temat firmy Fristom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fristom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fristom
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Przemysłowa 5
    86-014 Bydgoszcz