Wide Bridge Forwarding

Opinie o Wide Bridge Forwarding

Łukasz

Byłem ostatnio u nich na rozmowie. Mają fajne biuro. Atmosfera wydaje się przyjazna, ludzie nie siedzą wlepieni w komputery, tylko gadają, śmieją się i żartują. Sama rozmowa też raczej na luzie, ale profesjonalna. Mam nadzieję, że się uda.

Michał

Hey. Pracowałem w Wide Bridge 3 lata (można mnie znaleźć na linkedin i jak ktoś ma pytania, śmiało pisać odpowiem ) . Miałem się nie wypowiadać na temat tej firmy , ze względu na szacunek jakim darzyłem tą firmę. Niestety mówią, że człowieka się poznaje po tym jak kończy, a nie jak zaczyna i to mogę przełożyć na firmę Wide Bridge. Jeszcze miesiąc temu dał bym sobie przysłowiową rękę uciąć za tą firmę, dzisiaj niestety się na niej zawiodłem. Dostałem informację, że mam robiony czarny pijar , co jest dla mnie szokiem, że firma pozwala na coś takiego. No niestety.. firma jest jaka jest i mimo swoich wad, jest całkiem ok. Taka mała rada, tylko umowa o pracę i spisujcie wszystko i miejcie wszytko na papierze , może wam się przydać :).

Handlowiec

Byłem tam na rekrutacji w Piątek i z całą stanowczością przychylę się do słów mojej poprzedniczki. Rekruter mimo że wydawał się bardzo młodą osobą, zaskoczył mnie pozytywnie tzn. był człowiekiem, a nie osobą która chce mnie zrównać z ziemią. Szkoda, że spedycja to taki ciężki kawałek chleba.

Sylwia

Byłam na rekrutacji w firmie Wide Bridge. Na początku miałam obawy. Rekrutację odebrałam jako miłą i sympatyczną, chociaż się stresowałam mega. Ludzie tam pracujący wydali się sympatyczni. Mam nadzieje, że będę mogła tam pracować i przekonać się jak jest. :)

Agnieszka

Bardzo dobrze wspominam pracę w WBF. Miła atmosfera, fajny i zgrany zespół. Co ważne - a nie zdarza się w wielu firmach – często za wykonaną pracę słyszy się słowo dziękuję. Jeśli ktoś wykazuje się inicjatywą i chęcią do pracy, zawsze zostanie doceniony. Nowe pomysły nigdy nie są ingorowane - zawsze zostanie się wysłuchanym. Jeśli ktoś potrzebuje wcześniej wyjść i załatwić coś pilnego to nie ma z tym problemu. Obowiązki są jasno określone i wiadomo, że czasem jest więcej pracy, ale gdzie nie ma? Jeśli ktoś pracę traktuje na poważnie i chce się spełniać w branży na pewno odnajdzie się w WBF. Pozytywnie też wspominam rekrutację, gdzie na rozmowie nie "wyciągano" ze mnie informacji a po prostu starano się mnie poznać. Gdyby każdy miał polegać na opiniach w internecie to pewnie nigdzie nie byłoby warto pracować. Ja mam pozytywne doświadczenia i szczerze mogę polecić WBF.

Biedronka

dziadostwo

WBF HR

Dziękujemy za zainteresowanie. Właśnie zakończylismy dwa projekty rekrutacyjne. Skierowane były do kandydatów na stanowiska Spedytor Air & Sea oraz Spedytor Frachtu Drogowego. Projekty zostały zakończone sukcesem i do naszego zespołu dołączyły nowe osoby. W związku z tym aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, jednak zachęcamy do śledzenia portali pracy. Jeżeli chodzi o rodzaj umowy, standardowo jest to umowa o pracę. Zdarza się, że pracownik ma inne preferencje. Jesteśmy w tej kwestii elastyczni. Poziom wynagrodzenia pracowników jest informacją poufną, więc niestety nie możemy się nią podzielić na forum. Zapraszamy do udziału w przyszłych rekrutacjach.

ASIA

jakas lipa ,co chwile zmieniaja ludzi tam.mialam is ale jak sie dowiedzialm ze co poł roku ludzie sie zwalniaja ,to nie dziekuje..

@ASIA 06.04.2016 15:33
jakas lipa ,co chwile zmieniaja ludzi tam.mialam is ale jak sie dowiedzialm ze co poł roku ludzie sie zwalniaja ,to nie dziekuj...

asia
@WBF HR 08.04.2016 14:12
Droga Asiu, nie przypominamy sobie, abyśmy zaprosili Cię do współpracy. Może do innej firmy miałaś iść.....

o to WBF nawet wie kto tu pisze ;) po nicku wiedza kto był u nich na rozmowie nieżle ...;D

PRACOWNIK

,,szefostwo" zyje w inne rzeczywistości. przy takiej płacy z posrednaika ludzi proponuje .....

ktos

opinia z procesu rekrutacji: Pan manago - humor z krainy Familiady Nie przedstawil sie nawet na rozmowie Zerowe przygotowanie do rekrutacji, wiedza ksiazkowa. Nastawiony na wyciaganie informacji niz konstruktywnej rozmowie. zero chemii, totalna masakra

@ktos 11.03.2016 00:18

Drogi kandydacie, rozumiemy, iż jest Ci przykro, że odpadłeś podczas pierwszego etapu rekrutacji. Mamy nadzieję, że inny proces rekrutacji zakończy się sukcesem.

Nie polecam, nie znam osoby która byłaby zadowolona z pracy w WBF.

@Pracownik 26.02.2016 13:39
Nie polecam, nie znam osoby która byłaby zadowolona z pracy w WBF.

Pracownik, któremu podziękowaliśmy za współpracę ma prawo być rozgoryczony. Mimo wszystko życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Maczek

Bardzo niskie zarobki

seb

niskie zarobki :(

@seb 04.12.2014 19:46
niskie zarobki :(

Na poziom wynagrodzenia ma wpływ wiele czynników. Doświadczonym kandydatom oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Zostaw opinię o Wide Bridge Forwarding - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wide Bridge Forwarding