Onufry

Największy problem jak brakuje chęci do pracy bo wówczas trudno jest zadowolić, ja w każdym razie polecam firmę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Maritime Construction-Services?

Onufry Nowy wpis

Mlody Nowy wpis
@Onufry

Chwalisz firme ale on tyle ludzi oszukal i nawet go szukaja. Tj pijak i (usunięte przez administratora)

Ed Nowy wpis
@Mlody

Prawda to! Co do jednego słowa. Nie wiecie, nie pamiętacie. Ludzie ! sięgnijcie do starszych zapisów. Poszukajcie w.google. Toż był powodem tyłu ludzkich nieszczęść. W Polsce udaje biedaka, bo ścigają go. Myślicie,.że się zmienił? Gratuluję.Trzymajcie się od niego jak najdalej. Wiara w jego opowieści i praca dla niego, to najgorsze, co może Was spotkać.

Bartek

Tak dobrze pracuje się, że zapomnieliście zamieścić czasami swoje opinie o pracy?

Przyjaciel

Jak ktoś szuka p. Dymury to może zawsze znaleźć w kraju,

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Maritime Construction-Services? Podzielcie się swoją opinią!

Remik

Czy tak dobrze pracuje się i nikt nie zagląda na forum?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Maritime Construction-Services? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Beb

Tak, na prwno to był przypadek, czasami tak bywa i tyle

KTOS

WEJDZCIE NA LINK 180.N0 I TAM WPISZ IMIE I NAZWISKO I WSZYSTKO BEDZIECIE MIEC NA DLONI . TERAZ Z POLSKI MOZNA SCIGAC DELIKWENTOW W NORWEGII.

DB

Witam, ja również dostałem podatek do zapłacenia. Czy może ktoś mi pomóc jak sobie z tym poradzić? Czy komuś może się udało anulować to nieporozumienie?

diko

Kolego czy bys mi podal numer tel. I adr.dymury

incognito
@diko

ILSVAG gmina SANDEID NORWEGIA NA FACEBOKU TEZ JEST

kolega

firmy już nie ma, on przebywa w Norwegii

kolega

znam adres i telefon Adama Dymury czy moze ktos chce jego dane

tipsi

ciężko niestety określić jak wyglądają finanse w Polsce w firmie którą głównie zna się z tego , że pochodzi z Australii i właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki. U nas mają swój oddział który nie jest znany tak bardzo jak ta firma za granicą. Ale oczywiście możemy dalej szukać kogoś kto ma o nich informacje,..

john bursztyn

widzę że odnośnie pracy w Maritime Construction-Services piszecie gęsto i namiętnie o kwestiach finansowych. natomiast póki co ta dyskusja opiera się jedynie na ogólnikach. czas to diamentralnie zmienić. proszę was o napisanie ile netto się zarabia w tej firmie i ewentualnie jak wygląda system premiowy,napiszecie?

kolega adasia

(usunięte przez administratora)przebywa w Norwegii miasteczko Sandeid

Waldek

Ponawiam pytanie, ktoś posiada kontakt do Gdańska, bo jedyny jaki znajduje jest do Luksemburga, a tam sie za wiele nie dowiem.

Waldek

@kombi, a możesz podac numer telefonu do Maritime Construction-Services, bo nigdzie nie mogę go znaleźć.

kombi

zadzwoń do nich i sprawdź czy rzeczywiście rekrutują...szczerze to wydaje mi się, że po prostu zapomnieli ogłoszenie zdjąć

kama

nieustannie rekrutują, nawet na swojej stronie internetowej mają aktualne ogłoszenia http://www.maritimeprofessional.com/jobsite/

Zostaw merytoryczną opinię o Maritime Construction-Services - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maritime Construction-Services