"VIS" Sp. z o.o.

Opinie o "VIS" Sp. z o.o.

"VIS" Sp. z o.o. - zakład produkujący przyrządy pomiarowe (suwmiarki, mikrometry, średnicówki, poziomnice, płytki wzorcowe, sprawdziany), narzędzie skrawające (przeciągacze, przepychacze, dłutaki) dodatkowo produkcja specjalna w zakresie dokładnych urządzeń pomiarowych. Silny wiedzą i ponad stu letnim doświadczeniem pionier polskiej myśli technicznej a niegdyś wiodąca spółka RWPG. Bardzo miła atmosfera pracy i niezwykli ludzie.

Zostaw opinię o "VIS" Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "VIS" Sp. z o.o.