Axxiome Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Axxiome Polska Sp. z o.o.

Lidia

Nie chcecie się dzielić swoimi doświadczeniami, a ja wpadłam na stronie na wrażenia pracowników Axxiome Polska, którzy nadal tam pracują i to od dłuższego czasu. Gdyby ktoś chciał poznać perspektywę pracownika to zachęcam do zapoznania się http://www.kariera.axxiome.pl/kariera/moja-kariera-axxiome/ A swoją ścieżkę kariery możecie zaobserwować na tych schematach: http://www.kariera.axxiome.pl/kariera/sciezki-kariery/

Lidia

Axxiome Polska Sp. z o.o. prowadzi dużą rekrutację na wiele stanowisk http://www.kariera.axxiome.pl/oferty-pracy/. Czy ktoś z Was będzie próbował swoich sił? Podzielicie się potem wrażeniami?

lonms

@45rt nic dziwnego, że na takim stanowisku wymagają wyższego wykształcenia informatycznego i do tego jeszcze doświadczenia. Wymagania nie są duże, a pracownik dostaje kartę multisport i fajne benefity.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Axxiome Polska Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Axxiome Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axxiome Polska Sp. z o.o.