Zemat Technology Group Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Zemat Technology Group Sp. z o.o.

Agnieszka

@Kolarz piszesz, że w Zemat Technology Group można liczyć na bycie docenionym. A czy pracodawca zapewnia możliwości rozwoju? Czy oferowane są dodatkowe kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Slswek

Jak sytuacja w formie ? Podobno 2kluczowe osoby w firmie zlozyly wpowiedzenie ? Wiadomo dlaczego ?

Gosc

Bajkopisarze... prl i tyle ZEMAT. Skoro jestescie tacy super to dlaczego ciagle wisza ogloszenia na konstruktora ? Cos nie widac zeby ludzie walili drzwiami i oknami do was. Z rozliczeniami rowniez trzeba uwazac i nie brac sie za nic bez podpisania umowy bo wyjdziecie jak kolega wyzej. Uwazajcie na ta firme.

Oszukany konstruktor

Gdy chciałem się zatrudnić jako konstruktor to dali mi 3 fizyczne modele elektrod do zdigitalizowania w Inventorze i stworzenia dokumentacji, bo nie było. Oczywiście rysunki oddałem w komplecie z modelami w umówionym terminie a umówionych pieniędzy nie dostałem, z samym Prezesem rozmawiałem i sprawa pod dywan. Nie chce mieć z nimi nic wspólnego!

Olaf 2
@Oszukany konstruktor 17.07.2017 19:59

Idac na rozmowe kwalifikacyjna do dzialu technicznego musisz sie czyms wykazac, nie tylko snuc opowiesci dziwnej tresci, czego to nie umiesz. Zycze kazdemu pracownikowi takiego pracodawcy jak Zemat. Jesli jestes dobry i zaangazowany(nie chodzi o typowe zaangazowanie korpo i prace do ciemnej nocy, ale o rzetelne wykonywanie swoich obowiazkow, tyle i az tyle!) to mozesz w tej firmie rozwinac skrzydla. Jesli jestes filozofem bez doswiadczenia, a zwygorowanym mniemaniem o sobie nie popartym doswiadczeniem i wiedza, wymaganiami 10 k.netto na okresie probnym to musisz szukac gdzies indziej. Pozdrawiam frustratow!

Agnieszka

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne opinie. @Pracownik uważa, że Zemat Technology Group Sp. z o.o. oferuje pracownikom wiele benefitów oraz dodatków, natomiast @Witek ma odmienne zdanie na ten temat. Jak to w końcu wygląda?

Kolarz
@Agnieszka 16.05.2017 10:04

Pakiety propracownicze jak najbardziej dostepne, frustraci chcą manny z nieba za darmo. Ludzie latami pracują, rozwijają się i są docenieni. Wynagrodzenie uczciwie wypłacane, atmosfera dobra, raz więcej pracy, ale nie ma odbioru godzin na siłe, za wszystko uczciwie zaplacone zgodnie z kodeksem pracy. Znam firmy, gdzie w weekenfy pracuje sie na czarno badz na umowy smieciowe, kazdemu niezadowolonemu polecam tam pojsc i docenic to, co daje zemat.

Agnieszka

Dla zainteresowanych zatrudnieniem w Zemat Technology Group Sp. z o.o. - na stronie firmy możecie znaleźć ważne informacje: http://www.zemat.com/pl/informacje/oferty-pracy

inny_pracodawca

Straszne opowieści dziwnej treści. Współpracuję od ponad roku z Zematem. Nie widziałem tam niewolników,ludzi sfrustrowanych,samobójców,ascetów,męczenników,ani wolontariuszy. Zakład pracy,też nie ma czarciej zapadki,ani metalowych krat w oknach. Drzwi jest od cholery. Pracownicy jak byki nie stoją na łańcuchach. W ostatnim roku,zakład rozbudował się o prawie 2tys m2. Oczywiście każdemu proponuję zmienić pracę na lepszą.

Fm
@Witek 02.05.2017 07:49
Bony sodexo ? Na sw wielkanocne byly ? - nie przypominam sobie, dofinansowania do wakacji ? - nidgy nie dostalem. Prosze nie kl...

A ty myslisz ze wszystko spada z nieba? Zlozyles wniosek o dofinansowanie i ktos Ci odmowil ?

Renia
@P 03.05.2017 10:53
Najlepiej, żeby bony były co miesiąc, nie? Naprawdę nie wiem co Ty jeszcze robisz w tej firmie kolego ;-)...

Na sw to nie co miesiac ;)

Agnieszka

@Olaf, a jakie w takim razie dostrzegasz pozytywy w pracy?

Olaf

@Agnieszka tak pracuję.

Agnieszka

@Olaf dzięki za komentarz. Pracujesz tam nadal?

Olaf

Radze uważać na tego pracodawce...jedną ze stosowanych przez niego sztuczek jest np. wpisywanie nadgodzin na pasku jako premie uznaniową i na pasku brak nadgodzin, a pracownik zatyrany na śmierć a pracodawca ma umyte rączki - później jeszcze ci wypomną że dostałeś premie...mam nadzieje że w końcu jakiś urząd się weźmie za nich...

Agnieszka

@gosc, nie było zupełnie żadnego szkolenia? Ciekawe jak jest teraz!

alek

@gosc no ale chyba miałeś jakieś szkolenie wstępne? To, że ktoś tego szkoleniem oficjalnie nie nazywa, to od razu nie znaczy, że go nie było. No chyba, że go faktycznie nie było? Proszę, daj znać jak to wyglądało w praktyce, jak zaczynałeś tutaj swoje pierwsze dni

gosc

OD jakiegos czasu pracuje w ZEMACIE i żadnego szkolenia nie było i nie ma i nie słyszy się żeby było, więc nie oszukujmy ludzi że pracując w zemacie będą szkolenia - co się nauczysz samemu to będziesz umiał.

qaz

Czytam powyższe komentarze i na niektóre nie dowierzam. Nie wiem czy wypowiadają się co obecnie tam pracują czy raczej pojedyncze jednostki, którym współpraca z Zematem nie wyszła. Ja osobiście nie narzekam. Można się dogadać, są podwyżki, wyjazdy czy szkolenia, atmosfera jest spokojna, a na brak zatrudnienia też nie można złego powiedzieć. Firma rozwojowa. Gdy zacząłem tam pracować było ok. 65-70 osób, a teraz prawie 100, więc słucham gdzie tu jest tak źle? A nadal poszukują nowych pracowników. Wystarczy poszukać na znanych portalach z ogłoszeniami (export sales manager z angielskim i plus za hiszpański oraz specjalista ds. magazynu). Ja polecam.

gosc

Na szkolenie w tej firmie nie ma co liczyć. Na zakładzie widnieje kartka że koszt szkolenia powyżej 1500 zł. wiąże się już z umową lojalnościową na 3 lata zdaje się. Ogólnie firma jakoś egzystuje ale wszystko na ostatni moment. Jest to typowa firma prywatna w rękach polaka (wiecie z czym jest to związane).

gosc

I jak tam sytuacja w firnie ? Przyjeli jakiegos automatyka ?

były

Firma oszukuje jak tylko może, zrobiłem dla nich kilka dodatkowych projektów i do dziś za nie kasy nie dostałem.

ggg

firma rozwojowa,atmosfera w biurze w porzadku,na produkcji tez. rozumieja,ze potrzeba wyjsc cos zalatwic,ale tez trzeba dac cos od siebie. dla zaangazowanyvh i ambitnych polecam. cierpliwi i wytrwali w pracy na pewno narzekac nie moga.

byly pracownik

Nie wiem czemu ma służyć ta strona jeśli negatywne opinie są kasowane, tak bardzo właściciele boją się opinii w internecie. Reasumując obiecują złote góry i nie wiadomo co. Realia są takie że szefostwo mówi jak to jest źle i jak to trzeba więcej z siebie dać co oczywiście nie przekłada się na zarobki.

Marcin

Milo wiedzieć co się dzieje w tej firmie. Teraz na pewno nie złoże dokumentów do tej firmy.

Gość

Zatrudniają na 3 miesięczny okres próbny za bardzo niską stawkę, po okresie próbnym obiecują dobre zarobki. !!!UWAGA!!! Na obietnicach się kończy, kolejną umowę proponują na tylko troszkę wyższą stawkę i obiecują że następna już na pewno będzie na docelowe zarobki – ale to mrzonki !

install

Orientuje się ktoś jak firma stoi? rozwija się czy nie ? jak z zarobkami i atmosferą w biurze, na produkcji ? jakieś premie, bonusy ?

Zostaw opinię o Zemat Technology Group Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zemat Technology Group Sp. z o.o.