Impel Group

Mrzeżyno

Opinie o Impel Group

smile

dalej tak jest co mnie bardzo cieszy, ponieważ te opinie pojawiły się tutaj praktycznie dokładnie dwa lata temu a firma dalej trzyma poziom i naprawdę miło jest u nich pracować, bo to najlepsze, co spotyka człowieka w karierze mam wrażenie

andrzej

Właśnie zostałem zatrudniony w Impelu, na początek nocna zmiana, ale mi to pasuje, rozmawiałem z pracownikami, twierdzą, ze wszystko jest ok, pensja zawsze na czas, nie narzekają, mam nadzieję, że tak będzie.

pracowałem tam 2 miesiące(usunięte przez administratora) szkoda nawet o tej firmie pisać,

omijać tą firmę z daleka

Zostaw opinię o Impel Group - Mrzeżyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Group