Opinie o Ark Agencja Pracy w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ark Agencja Pracy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ark Agencja Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ark Agencja Pracy w Zawiercie

Znalazłem na firmowej stronie ogłoszenie do pracy na magazyniera w Polsce. Napisane jest, że praca na trzy zmiany czy jest ktoś w stanie powiedzieć konkretnie w jakich godzinach te zmiany wypadają? Za pracę w nocy dostajecie dodatek? I czy umowa o pracę jest faktycznie od początku zatrudnienia ponieważ ktoś w wątku pisał o umowach przedłużanych co miesiąc więc tak się po prostu zastanawiam.

Rafał Nowy wpis

Widzę sporo osób narzeka na warunki pracy i umowy przedłużane co miesiąc. To dają tylko zlecenie? Komuś udało się dostać coś bardziej stabilniejszego? Chodzi mi o normalną umowe o prace.

Prezes ARK Nowy wpis
@Rafał

Sporo osób ? Dobre. sporo osób narzeka na warunki pracy- nieprawda. umowy przedłużane co miesiąc.- nieprawda dają tylko zlecenie- tylko na okres próbny, reszt nieprawda. Komuś udało się dostać coś bardziej stabilniejszego?- każdemu, komu chce się pracować.

kogut Nowy wpis

nigdy przenigdy przez agencje

Hans

Omijać z daleka Panie zasiadające w biurze bardzo mało wiedzą o pracy jaką oferują Nawet ci co mają wiele kursów pchają wszystkich na produkcje na siłę Czy to ( Norma ) Rosa czy pewny zakład na Fugasówce banda (usunięte przez administratora) i nie kompetentnych osób nie polecam !!!!

@Hans

Wszystko prawda... Praca ciężka, wynagrodzenie słabe, jeszcze dodatkowo te umowy co miesiąc... Przedłużane... Nic nie wiedzą... Kobiety dają na pakowanie najcięższych rzrczy(Velvet to przesiew ludzi!!!) praca ciężka i zero możliwość rozwinięcia się. Traktują ludzi z pod agencji jak bydlo... Do najgorszych robót... Masakra... Omijajcie ta agencje i ten cały Velvet... Przemiał ludzi jak na targu...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ark Agencja Pracy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alicja

Firma Ark Agencja Pracy działa na zasadzie pośrednictwa, dlatego wiele osób mogło mieć z nią styczność, zastanawiam się jednak, jak pracuje się w niej bezpośrednio. Słyszał ktoś o wolnych stanowiskach? Czy pracodawca wymaga doświadczenia w branży. Zastanawiam się też, czy obecnie jest możliwość pracy zdalnej.

Weranda

dramat, atrakcyjne wynagrodzenie- śmiech na sali. Jako agencja maja BARDZO mało pracy tylko do rosy pchają ludzi jak bydło. Nie polecam!

Mops
@Weranda

Prawda tylko do Rosy w Siewierzu a tam nic sobie z ludzi nie robią dadzą umowę w sumie na 5 miesięcy i kopa

Lili
@Weranda

Nie polecam do rosy pchają tylko rosa to kit wielki wygryzą was pracownicy etatowi a wy z niczym zostanircie

Sebastian

Jak się pracuje na stanowisku rekrutera/doradcy ? Są premie za ilość zatrudnionych ?

Kita

Spoko są

Alicja

@Edgard, a czy firma szybko znalazła dopasowaną do Ciebie ofertę? Może mogłeś skorzystać z jakiś szkoleń, by podnieść kwalifikacje zawodowe? @Marek, czy korzystałeś z usług firmy, czy jesteś pracownikiem? Rozumiem, że można liczyć na pomoc zatrudnionych tam osób? Czy jest tu ktoś zatrudniony bezpośrednio w Ark? Jak byście ocenili pracodawcę?

Stefan

Generalnie to agencja ma dobre opinie ale zastanawiam się dlaczego tak oszczędnie piszecie ?

Bardzo miłe i pomocne panie pracują w Ark a aby się przekonać najlepiej iść i po prostu porozmawiać z nimi... Polecam

Gogol

Czy tak dobrze się z nimi pracuje, że przestaliście pisać?

Tonik

Podpowiedzcie czy agencja dobrze potrafi znaleźć pracę?

Edgard

Obecnie pracuję przez ark na fugasuwce w firmie produkcyjnej części do samochoduw bardzo cięszka praca a płaca do bani 2 zmiany 2100 brutto jakieś 1560zł na renkę premje jakie premje nie ma tylko obiecują szczeże nie polecam ale co zrobić jak trzeba z czegoś życ a jeszcze jedno duża rotacja przerwa 20 minut z zegarkiem w renku

Alicja

@Zawiercianin, miałeś styczność z poszukiwaniem pracy poprzez Ark Agencja Pracy? Jak oceniasz współpracę z tą firmą? @Romek, rozumiem, że pytałeś, bo chciałbyś podjąć zatrudnienie poprzez Ark Agencja Pracy. Zdecydowałeś się na to? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w lub poprzez Ark Agencja Pracy? Jak oceniacie współpracę z tą firmą?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Zawiercie.

Zawiercianin

w Zawierciu jest jedna agencja pracy

Romek

Czy jest jakaś przyczyna , że tak rzadko piszecie? Liczyłem, że dowiem się coś więcej o agencji

Ktoś

Pomogli mi!!!

kora

@ weranada a skąd masz takie informacje że jako agencja mają bardzo mało pracy ?? pracowałaś tam że masz takie informacje?? tak czy ionaczej na chwilę obecną poszukują do pracy na przykład na operatora wózka widłowego

G

Omijać z daleka !!

Zostaw merytoryczną opinię o Ark Agencja Pracy - Zawiercie

• Jak się pracuje w Ark Agencja Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Ark Agencja Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ark Agencja Pracy