ARK Agencja Pracy

Opinie o ARK Agencja Pracy

Ktoś

Pomogli mi!!!

Hans

Omijać z daleka Panie zasiadające w biurze bardzo mało wiedzą o pracy jaką oferują Nawet ci co mają wiele kursów pchają wszystkich na produkcje na siłę Czy to ( Norma ) Rosa czy pewny zakład na Fugasówce banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie kompetentnych osób nie polecam !!!!

kora

@ weranada a skąd masz takie informacje że jako agencja mają bardzo mało pracy ?? pracowałaś tam że masz takie informacje?? tak czy ionaczej na chwilę obecną poszukują do pracy na przykład na operatora wózka widłowego

Weranda

dramat, atrakcyjne wynagrodzenie- śmiech na sali. Jako agencja maja BARDZO mało pracy tylko do rosy pchają ludzi jak bydło. Nie polecam!

G

Omijać z daleka !!

rosa

Są OK!

XXX

Super obsługa! Fajne i konkretne panie. Wszystko mi wytłumaczyły i wszystko co mówiły się zgadza, nie zachwalały tylko szczerze powiedziały jak jest. Polecam przez Agencja pracuje ja z mężem jest ok. Wypłaty na czas. POLECAM

sonia

jak mają się do Ciebie odezwać, jak ty nie umiesz napisać słowa "już" poprawnie :-)

sonia

ala

tam pracuja same gamonie bo ja jurz wysylam setne cv a oni nic szkoda pisac o ten naglik

dominika

Osobiście nie korzystałam jeszcze z Ark,agencji pracy w Zawierciu, ale kiedyś korzystałam z różnych agencji pracy i stąd wiem że warto o to zapytać- czy kase wypłaca w tym przypadku ark czy pracodawca nawet jak zatrudnia się przez agencję? bo to dla mnie dość istotna kwestia, a wiem że bywa różnie w zależność od sytuacji

Adam

Hej, korzystał ktoś ostatnio z usług agencji pracy ARK? Bo jak tak patrze na daty ostatnich postów, to nie liczac ostatniej opinii sa dośc odległe. Czy pensje od nich sa wypłacane na czas? Prace znajdują pewną i stałą, czy raczej jest to tymczasowe i za jakiś czas trzeba szukać czegoś innego? Pozdrawiam.

yomko

no mi się wydaje, ż jednak jest tak, że jak chcesz iśc do pracy tam to powieneś mieć już jakąś konkretną szkołe dotycząca albo zatrudnia albo ogólnie pracy w dziale HR.. no różnie to bywa tak naprawde, więc też nie sądzę, zeby było teraz tak, że przyjmą osoby "z ulicy", dajcie znać jak ktoś bedzie u nich na rekrutacji.

Waco

Ja się zastanawiam jaka jest szansa by zdobyć u nich na rekrutacji pracę. Chciałbym zdobyć trochę doświadczenia w takiej agencji tylko nie wiem czy poszukują osób niedoświadczonych czy od razu by chcieli 5letnie doświadczenie, 5 fakultetów i 10 języków obcych... A tak poza tym wiadomo na jakie pieniądze można liczyć?

ARK Agencja Pracy

ARK AGENCJA PRACY (NR.CERT.6145) INFORMUJE IŻ , NIE ZAMIESZCZAŁA OFERTY PRACY DOTYCZACEJ WYJAZDU DO NIEMIEC NA ZBIÓR TRUSKAWEK / OWOCÓW / ZIÓŁ. ARK NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY PROSIMY O KONTAKT( tel.326703520) OSOBY POSZKODOWANE W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY.

dorota

To prawa chcą 15 zł na poczet korespondencji której jeszcze nie było. Uważam że takie firmy nie biorą zadatków tylko odciągają sobie z pierwszej wypłaty.Ja mam wątpliwości co o wiarygodności tej firmy. Dogadywać mogą się z nami-kandydatami przez e-mail. Ciekawe czy już ktoś z tej firmy wyjechał i pracował za granicą. Może jest całkiem,całkiem

lukasz

od mnie chca 15 zl

przemass
@lukasz 27.12.2013 23:17
od mnie chca 15 zl

Ode mnie tez mysle zeby zadzwonic do nich i sie upewnic czy to od nich mail..

zagłebiak

W tej agencji niczego nie można się dowiedzieć bo pracują tam wsioki,ludzie nie kompetentni,puste [usunięte przez moderatora] bezmuzgii,kłamią i mam na sobie przykład,[usunięte przez moderatora] ledwo po szkołach które prawdopodnie nigdzie wcześniej nie pracowały,nie mieści mi się w głowie jak taka firma może załatwiać ludziom prace za zagranicą mając takich pracowników.

ja

nie szukaja jeleni, tylko jak ma podać stawkę jeśli jest kilka ofert i stawka zalezy od doswiadczenia i znajomości j. niemieckiego. Najpierw prześlij CV i dopiero zadzwoń, a zobaczysz. Dopiero pózniej oceniaj !!!

stas

Dziwne odczucie w rozmowie telefonicznej z panią która udzielała informacji Same tajemnice Nawet stawki nie potrafiła powiedziec mysle ze szukają jeleni ... nastepna firma

jack

hejka wszystkim,,, mysle wybrac sie z tej agencji do pracy w niemczech i czy ktos jest w podobnej sytuacji...piscie smiało dziękuwa

Zostaw opinię o ARK Agencja Pracy - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARK Agencja Pracy