Adres: Wierzbowa 16, 42-400 Zawiercie

2 12 34 5 1

Opinie o Ark Agencja Pracy

Filtruj opinie po kryteriach:

Alicja

@Kita, Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna i nie pomaga zbytnio innym osobom. Czy możesz rozbudować swój komentarz? Co Ci się podoba w tym miejscu pracy? Jak oceniasz oferowane warunki oraz atmosferę? Masz jakieś rady dla potencjalnych kandydatów?

Kita

Spoko są

Tak6Nie
Alicja

@Edgard, a czy firma szybko znalazła dopasowaną do Ciebie ofertę? Może mogłeś skorzystać z jakiś szkoleń, by podnieść kwalifikacje zawodowe? @Marek, czy korzystałeś z usług firmy, czy jesteś pracownikiem? Rozumiem, że można liczyć na pomoc zatrudnionych tam osób? Czy jest tu ktoś zatrudniony bezpośrednio w Ark? Jak byście ocenili pracodawcę?

Stefan

Generalnie to agencja ma dobre opinie ale zastanawiam się dlaczego tak oszczędnie piszecie ?

Tak4Nie

Marek

Bardzo miłe i pomocne panie pracują w Ark a aby się przekonać najlepiej iść i po prostu porozmawiać z nimi... Polecam

Gogol

Czy tak dobrze się z nimi pracuje, że przestaliście pisać?

Tonik

Podpowiedzcie czy agencja dobrze potrafi znaleźć pracę?

Edgard

Obecnie pracuję przez ark na fugasuwce w firmie produkcyjnej części do samochoduw bardzo cięszka praca a płaca do bani 2 zmiany 2100 brutto jakieś 1560zł na renkę premje jakie premje nie ma tylko obiecują szczeże nie polecam ale co zrobić jak trzeba z czegoś życ a jeszcze jedno duża rotacja przerwa 20 minut z zegarkiem w renku

Alicja

@Zawiercianin, miałeś styczność z poszukiwaniem pracy poprzez Ark Agencja Pracy? Jak oceniasz współpracę z tą firmą? @Romek, rozumiem, że pytałeś, bo chciałbyś podjąć zatrudnienie poprzez Ark Agencja Pracy. Zdecydowałeś się na to? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w lub poprzez Ark Agencja Pracy? Jak oceniacie współpracę z tą firmą?

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Zawiercie.

Zawiercianin
@Administrator

w Zawierciu jest jedna agencja pracy

Romek

Czy jest jakaś przyczyna , że tak rzadko piszecie? Liczyłem, że dowiem się coś więcej o agencji

Ktoś

Pomogli mi!!!

Hans

Omijać z daleka Panie zasiadające w biurze bardzo mało wiedzą o pracy jaką oferują Nawet ci co mają wiele kursów pchają wszystkich na produkcje na siłę Czy to ( Norma ) Rosa czy pewny zakład na Fugasówce banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie kompetentnych osób nie polecam !!!!

Tak9Nie

kora

@ weranada a skąd masz takie informacje że jako agencja mają bardzo mało pracy ?? pracowałaś tam że masz takie informacje?? tak czy ionaczej na chwilę obecną poszukują do pracy na przykład na operatora wózka widłowego

Weranda

dramat, atrakcyjne wynagrodzenie- śmiech na sali. Jako agencja maja BARDZO mało pracy tylko do rosy pchają ludzi jak bydło. Nie polecam!

Tak4Nie

G

Omijać z daleka !!

Tak3Nie

rosa

Są OK!

XXX

Super obsługa! Fajne i konkretne panie. Wszystko mi wytłumaczyły i wszystko co mówiły się zgadza, nie zachwalały tylko szczerze powiedziały jak jest. Polecam przez Agencja pracuje ja z mężem jest ok. Wypłaty na czas. POLECAM

sonia

jak mają się do Ciebie odezwać, jak ty nie umiesz napisać słowa "już" poprawnie :-)

sonia

ala

tam pracuja same gamonie bo ja jurz wysylam setne cv a oni nic szkoda pisac o ten naglik

Tak1Nie

dominika

Osobiście nie korzystałam jeszcze z Ark,agencji pracy w Zawierciu, ale kiedyś korzystałam z różnych agencji pracy i stąd wiem że warto o to zapytać- czy kase wypłaca w tym przypadku ark czy pracodawca nawet jak zatrudnia się przez agencję? bo to dla mnie dość istotna kwestia, a wiem że bywa różnie w zależność od sytuacji

Adam

Hej, korzystał ktoś ostatnio z usług agencji pracy ARK? Bo jak tak patrze na daty ostatnich postów, to nie liczac ostatniej opinii sa dośc odległe. Czy pensje od nich sa wypłacane na czas? Prace znajdują pewną i stałą, czy raczej jest to tymczasowe i za jakiś czas trzeba szukać czegoś innego? Pozdrawiam.

yomko

no mi się wydaje, ż jednak jest tak, że jak chcesz iśc do pracy tam to powieneś mieć już jakąś konkretną szkołe dotycząca albo zatrudnia albo ogólnie pracy w dziale HR.. no różnie to bywa tak naprawde, więc też nie sądzę, zeby było teraz tak, że przyjmą osoby "z ulicy", dajcie znać jak ktoś bedzie u nich na rekrutacji.

Waco

Ja się zastanawiam jaka jest szansa by zdobyć u nich na rekrutacji pracę. Chciałbym zdobyć trochę doświadczenia w takiej agencji tylko nie wiem czy poszukują osób niedoświadczonych czy od razu by chcieli 5letnie doświadczenie, 5 fakultetów i 10 języków obcych... A tak poza tym wiadomo na jakie pieniądze można liczyć?

ARK Agencja Pracy

ARK AGENCJA PRACY (NR.CERT.6145) INFORMUJE IŻ , NIE ZAMIESZCZAŁA OFERTY PRACY DOTYCZACEJ WYJAZDU DO NIEMIEC NA ZBIÓR TRUSKAWEK / OWOCÓW / ZIÓŁ. ARK NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY PROSIMY O KONTAKT( tel.326703520) OSOBY POSZKODOWANE W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY.

dorota

To prawa chcą 15 zł na poczet korespondencji której jeszcze nie było. Uważam że takie firmy nie biorą zadatków tylko odciągają sobie z pierwszej wypłaty.Ja mam wątpliwości co o wiarygodności tej firmy. Dogadywać mogą się z nami-kandydatami przez e-mail. Ciekawe czy już ktoś z tej firmy wyjechał i pracował za granicą. Może jest całkiem,całkiem

lukasz

od mnie chca 15 zl

przemass
@lukasz

Ode mnie tez mysle zeby zadzwonic do nich i sie upewnic czy to od nich mail..

zagłebiak

W tej agencji niczego nie można się dowiedzieć bo pracują tam wsioki,ludzie nie kompetentni,puste [usunięte przez moderatora] bezmuzgii,kłamią i mam na sobie przykład,[usunięte przez moderatora] ledwo po szkołach które prawdopodnie nigdzie wcześniej nie pracowały,nie mieści mi się w głowie jak taka firma może załatwiać ludziom prace za zagranicą mając takich pracowników.

Tak1Nie

ja

nie szukaja jeleni, tylko jak ma podać stawkę jeśli jest kilka ofert i stawka zalezy od doswiadczenia i znajomości j. niemieckiego. Najpierw prześlij CV i dopiero zadzwoń, a zobaczysz. Dopiero pózniej oceniaj !!!

Zostaw opinię o Ark Agencja Pracy - Zawiercie

Chcę opublikować:

Wiesz coś więcej o tej firmie ?

Bądź na bieżąco!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie