Opinie o Ark Agencja Pracy w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ark Agencja Pracy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ark Agencja Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ark Agencja Pracy w Zawiercie

rosa

Są OK!

XXX

Super obsługa! Fajne i konkretne panie. Wszystko mi wytłumaczyły i wszystko co mówiły się zgadza, nie zachwalały tylko szczerze powiedziały jak jest. Polecam przez Agencja pracuje ja z mężem jest ok. Wypłaty na czas. POLECAM

sonia

jak mają się do Ciebie odezwać, jak ty nie umiesz napisać słowa "już" poprawnie :-)

sonia

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ark Agencja Pracy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ala

tam pracuja same gamonie bo ja jurz wysylam setne cv a oni nic szkoda pisac o ten naglik

dominika

Osobiście nie korzystałam jeszcze z Ark,agencji pracy w Zawierciu, ale kiedyś korzystałam z różnych agencji pracy i stąd wiem że warto o to zapytać- czy kase wypłaca w tym przypadku ark czy pracodawca nawet jak zatrudnia się przez agencję? bo to dla mnie dość istotna kwestia, a wiem że bywa różnie w zależność od sytuacji

Hej, korzystał ktoś ostatnio z usług agencji pracy ARK? Bo jak tak patrze na daty ostatnich postów, to nie liczac ostatniej opinii sa dośc odległe. Czy pensje od nich sa wypłacane na czas? Prace znajdują pewną i stałą, czy raczej jest to tymczasowe i za jakiś czas trzeba szukać czegoś innego? Pozdrawiam.

yomko

no mi się wydaje, ż jednak jest tak, że jak chcesz iśc do pracy tam to powieneś mieć już jakąś konkretną szkołe dotycząca albo zatrudnia albo ogólnie pracy w dziale HR.. no różnie to bywa tak naprawde, więc też nie sądzę, zeby było teraz tak, że przyjmą osoby "z ulicy", dajcie znać jak ktoś bedzie u nich na rekrutacji.

Waco

Ja się zastanawiam jaka jest szansa by zdobyć u nich na rekrutacji pracę. Chciałbym zdobyć trochę doświadczenia w takiej agencji tylko nie wiem czy poszukują osób niedoświadczonych czy od razu by chcieli 5letnie doświadczenie, 5 fakultetów i 10 języków obcych... A tak poza tym wiadomo na jakie pieniądze można liczyć?

ARK Agencja Pracy

ARK AGENCJA PRACY (NR.CERT.6145) INFORMUJE IŻ , NIE ZAMIESZCZAŁA OFERTY PRACY DOTYCZACEJ WYJAZDU DO NIEMIEC NA ZBIÓR TRUSKAWEK / OWOCÓW / ZIÓŁ. ARK NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY PROSIMY O KONTAKT( tel.326703520) OSOBY POSZKODOWANE W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY.

dorota

To prawa chcą 15 zł na poczet korespondencji której jeszcze nie było. Uważam że takie firmy nie biorą zadatków tylko odciągają sobie z pierwszej wypłaty.Ja mam wątpliwości co o wiarygodności tej firmy. Dogadywać mogą się z nami-kandydatami przez e-mail. Ciekawe czy już ktoś z tej firmy wyjechał i pracował za granicą. Może jest całkiem,całkiem

lukasz

od mnie chca 15 zl

przemass
@lukasz

Ode mnie tez mysle zeby zadzwonic do nich i sie upewnic czy to od nich mail..

zagłebiak

W tej agencji niczego nie można się dowiedzieć bo pracują tam wsioki,ludzie nie kompetentni,puste [usunięte przez moderatora] bezmuzgii,kłamią i mam na sobie przykład,[usunięte przez moderatora] ledwo po szkołach które prawdopodnie nigdzie wcześniej nie pracowały,nie mieści mi się w głowie jak taka firma może załatwiać ludziom prace za zagranicą mając takich pracowników.

nie szukaja jeleni, tylko jak ma podać stawkę jeśli jest kilka ofert i stawka zalezy od doswiadczenia i znajomości j. niemieckiego. Najpierw prześlij CV i dopiero zadzwoń, a zobaczysz. Dopiero pózniej oceniaj !!!

stas

Dziwne odczucie w rozmowie telefonicznej z panią która udzielała informacji Same tajemnice Nawet stawki nie potrafiła powiedziec mysle ze szukają jeleni ... nastepna firma

jack

hejka wszystkim,,, mysle wybrac sie z tej agencji do pracy w niemczech i czy ktos jest w podobnej sytuacji...piscie smiało dziękuwa

Zostaw merytoryczną opinię o Ark Agencja Pracy - Zawiercie

• Jak się pracuje w Ark Agencja Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Ark Agencja Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ark Agencja Pracy