Opinie o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

gość

Witam Chciałem złożyć papiery do Havi na magazyn. Czy mógłby ktoś napisać jak na chwilę obecną pracuje się w firmie? Bo patrząc na wcześniejsze wypowiedzi to składanie papierów nie ma większego sensu. Ale to było wcześniej, a chciałbym się dowiedzieć jak to obecnie wygląda.

nowicjusz

koledzy czy pracuje jeszcze u was(usunięte przez administratora)

Wyróżniony drajwer

A mnie jest dobrze w Havi , jeżdżę 3x w tygodniu w podwójnej obsadzie trochę daleko do roboty, ale kierownik mnie lubi, z dyspozytorami jak im po kadzisz to i grafik masz jak chcesz , kasa prawie jak na międzynarodówce. Już prawie 5 lat w Havi może jubileuszowe będzie ?

buhahahha

pracuję jako kierowca max zarobiłem 3200 zł najmniej miałem wtedy godzin jakieś 240. bo za 270 dostałem 2800 na okres 1 roku mam 10 tygodni po 3 wyjazdy i 15 długich weekendów no ale nie trzymam za kolano. Pewno to napisał ktoś kto w pokoju mówi że(usunięte przez administratora) wg a u góry jak to pięknie

Czy po rozmowie w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Lucjan

chciałem pytać tam o pracę, na kierowcę. Widzę masę negatywów, na magazyn. A czy kierowcy mogli by coś napisac. Jakie wyjazdy jaka podstawa. Czy stawka za km ?czy diety? czy płacą nadgodziny ? Jaka atmosfera? czy trzeba samemu auto naprawiać? Jaki tabor? czy rozrechotane czy dobre ? p.s. Do magazynu. Jeżeli ktoś uważa że są łamane prawa pracownika niech poda sprawę do : (usunięte przez administratora)br /> Czy może już były kontrole i nic nie wykazały. Wiem z doświadczenia że jeżeli by były łamane tak prawa pracownicze to drzwi by w firmie huczały, od kontroli a każdy by dostał zaległe. A może to jest tylko nieznajomość prawa wśród pracowników. Jeżeli odrabiacie nadgodziny z polecenia przełożonego to za każde 8 nadgodzin należy się 12 godzin wolnego. jak nikt się nie odzywa to znaczy że idzie z własnej inicjatywy w skali 1/1 Radzę się zapoznać zanim się coś powie (usunięte przez administratora)

kierowca

nigdy nikomu nic nie zabrali za zniszczenie auta, to po pierwsze. po drugie grafiki są układane zgodnie z normami czasu pracy dla kierowców. Po trzecie kierowcy pracują 3 max 4 dni w tygodniu, a odbierają po 3300 w górę.

kri

magazynier - 2012-12-04 22:11:43 Nikt dawno nie pisał więc może ja napiszę. A może po prostu brak komentarzy świadczy o tym że nie ma o co marudzić. Moja opinia również negatywna nie będzie. Poprawiło się i to bardzo. Na magazynie porządek, z etykietami porządek (w końcu ktoś się tym zajmuje), wyłapywanie błędów, dobre relacje na linii magazyn - administracja - kierownik. Co by nie mówić dużo się poprawiło. Pewnie nie jest jeszcze idealnie ale idzie w dobrym kierunku.

LARWAVIP

Przeszłość zostawmy historyką , liczy się czas rzeczywisty!!! Jeżeli tak wyglądają twoje wypowiedzi na forum to ciekaw jestem jak chcesz osiągnąć sukces w sferze zawodowej? Jak pragniesz do końca życia kompletować zamówienia i niczego się nie uczyć to się nadajesz!!! Wyobraź sobie że, intelekt także przydaję się w kompletacji, jeżeli ty \\\" nawalisz\\\" ( towar ułożony poza obszar palety ) cierpią co najmniej trzy komórki: a) załadunkowi: - brak możliwości prawidłowego załadunku na pojazd/przyczepę - możliwość uszkodzenia towaru co przyczynia się do strat firmy b) osoba poprawiająca towar na palecie - niepotrzebne dodatkowe zadanie zabierające sporo czasu ( w 99% trzeba \\\" rozebrać\\\" całą paletę, ponieważ błąd został popełniony na samym początku kompletacji ) c) tzw \\\"knajpa\\\" , przypominam że, jest to ręka która nas \\\"karmi\\\" - przy braku zainteresowania załadunkowego na stan faktyczny ułożenia towaru na palecie zostaje ona wciśnięta po czym ulega zniszczeniu podczas transportu. Osoba która przyjmuje towar w restauracji jest zmuszona do reklamowania towaru, przy czym kierowca niekiedy rozbiera paletę do samego dołu aby wydostać uszkodzony towar co też niestety zabiera sporo czasu. Czasem nie jest w stanie dostarczyć towar o czasie do następnej restauracji. Kompletując z \\\" głową \\\" usprawniasz spory proces działania firmy. Rusz głową i pracuj jak należy, wszyscy będą szczęśliwi i wtedy będą premie i nagrody.

krzywy kiero

To samo co ty o prl\'u. chlopie non stop jest zle to zmien prace. Jakbys skladal 400 cs to tez by bylo zle bo mogloby byc 300. Twierdzisz ze jeesli komus zalezy i widzi dobre strony w havi to na pewno(usunięte przez administratora) a sam nic z siebie nie dajesz a chcialbys duzo zarabiac. zastanow sie czy w ogole chcesz pracowac...a po robocie jedziesz do(usunięte przez administratora)

NAPKIN

Skoro twierdzisz ,że w innych firmach jest lepszy socjal to na co czekasz?? Narzekać każdy potrafi \" wszędzie dobrze gdzie nas nie ma \" O pozytywnych stronach pracy w HAVI to nikt nie potrafi napisać. Czytając wszystkie opinie łatwo można stwierdzić, że 99% osób to zadumani w sobie ludzie którzy twierdzą , że są najlepsi w wszystkim co robią. Dlaczego \" siadacie\" na kierowników zmiany? , sadzicie że powinni głaskać was po głowach i wrzucać po 400cs? , zejdźcie na ziemie i weźcie sie za prace którą wam zlecają. Chcesz łatwo zarobić? idź stań pod latarnią!!!!! Pracuje od niedawna w HAVI i wiele sie nauczyłem od kierowników , wystarczy pytać!!! Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony do pracy to wszystko da się osiągnąć!!

dereck samogon

A jak u was z administracja bo w wawie same madrale. Plecy bola ale na razie nic innego nie znalazlem. taka robota.gdzie indziej kest to samo.socjal jest spoko.

Króliczek01

NAPKIN - 2012-09-06 12:26:44 Prawda taka, że te opinie pisza ludzie ktorzy nie maja ochoty pracowac i chcieliby dostac pieniadze za lezenie. szkoda ze nie piszecie o socjalu który jest zadkoscia, obiadach na które i tak narzekacie zamiast sie cieszyc. LUDZIE zostawcie w spokoju biuro, zacznijcie pracowac normalnie i z usmiechem . Ps: Gratulacje dla KRS!!! Akurat te opinie piszą ludzie którzy chcą pracować i to bardzo,ale nie chcą być niewolnikami i w późniejszym czasie kalekami(popytajcie niewolników z wawy to wam powiedzą ilu ma problemy z kręgosłupami). Socjal rzadkością? chyba na targu z warzywami...w dzisiejszych czasach każda szanująca się firma ma taki socjal(nawet lepszy bo nie musisz żebrać) a zwłaszcza firmy które są światowymi korporacjami ,a taką przecież jest Alpha czyż nie?!i to jest standard zachodni a nie wielka łaska pracodawcy,obiady..hmm..jak sie za coś płaci to się wymaga Pozdrawiam

NAPKIN

magazynier

a teraz nam dolozyli, chopakom z Tych zabrali pniewaz BORKOB wymyslil PRAGON ktory ma go ratowac , ci ludzie mysla swoimi portfelami a nie realiami

magazynier

Lubisz wyzwania, pracę ponad normę i brak wolnych sobót nawet po piątkowej popołudniówce? Zapraszamy do HAVI !!! Tak powinna brzmieć mająca coś wspólnego z prawdą oferta pracy dla nowych pracowników, bo to co dzieje się obecnie nie ma nic wspólnego z normalną pracą na magazynie! Po co to piszę skoro wszyscy o tym wiedzą? Bo są ludzie którzy myślą że zmieniają pracę na Havi polepszą sobie w życiu i to właśnie dla nich. 1) pierwsza rozmowa z kierownikiem i słowa \\\"sobota rzadko w pracy\\\". W havi nie ma wolnych sobót, dochodzi do sytuacji a właściwie to już norma kiedy w piątek kończysz zmianę o 1 w nocy i masz przyjść w sobotę na rano bo nie ma kto robić. Jeżeli nie możesz zostaniesz odpowiednio \\\"zmotywowany\\\" i przekonasz się że jednak przyjdziesz. 2) norma na piku. I tu pojawia się kolejny problem :( nie ma słowa norma. Obecnie ile jest tyle trzeba zrobić, czyli nikogo nie dziwi że masz wrzucone (usunięte przez administratora)na suchym i (usunięte przez administratora)na mrozie.Niestety nikt nie robi z tego problemu a za chwilę stanie się to normą obowiązującą. Bo skoro można raz to dlaczego nie cały czas. Tylko dlaczego nikt nie rozumie że to tonu towaru przerzucane dziennie odbiją się na zdrowiu i w końcu coś nie pojedzie !!! Wątek powiązany - przeliczenia. Czyli coś co w chwili obecnej nie ma sensu. Po co przeliczenia skoro i tak nikt nie ma czasu żeby sprawdzić czy w dwóch knajpach przed Tobą ktoś się pomylił. 3) premia i pensja właściwie nie wiadomo ile i za co masz premii. Linie wywieszone były ostatnio w marcu o ile dobrze pamiętam, za to błędy jak zawsze na bieżąco tylko nie ma kto sprawdzić czy błąd był czy też nie :( Spotkania odnośnie premii nie było już od kilku miesięcy a na kartkach od wypłaty nie jesteś w stanie dowiedzieć się czy coś dostałeś czy Ci zabrano. Nie tak dawno kierownik mówił że w Havi płacą najlepiej. W okolicy nie mafirmy która ma w tak chory sposób podzielone wynagrodzenie tzn 55% podstawa i 45% premia (uznaniowa oczywiście) co powoduje że godziny sobotnie i nadgodziny opłacają się wszystkim tylko nie tym którzy na nie przychodzą. Ktoś kto ma inną wiedzę niech zapyta tych którzy odchodzą. 4) motywacja do pracy Codzienne (ostatnio co 2 dni) zebrania i wysłuchiwanie że zrobiło się coś nie tak, coś się przeliczyło lub ogólnie że się żyje. Zastanawiam się kiedy kierownik zrozumie że tylko dzięki nam którzy odwalamy całą robotę może nadal siedzieć w tym swoim biurze i oglądać słupki produktywności które nijak mają się do rzeczywistości. Awans w pracy niemożliwy. MSW w administracji to jedyny wyjątek. Zmianowymi i administratorami zostają osoby,które nie mając pojęcia o tym co robią i bez poznania magazynu utrudniają pracę innym. Tyle w tej chwili, może ktoś kto chce złożyć CV do Havi zastanowi się dwa razy czy chce być robolem którego ma się za nic i słyszy za plecami że nie ma ludzi niezastąpionych. U nas kokosów nie ma tylko plecy dostają po kilka ton dziennie więcej Ktoś zapyta: po co tu siedzisz skoro jest jak jest? Odpowiedź: mam nadzieję że wkrótce i mnie tu nie będzie

Równiez nie polecam s(usunięte przez administratora)roboty coraz wiecej sezon sie zaczyna trzeba tyrać 1 maja 3 maja soboty jeszcze troche to niedziale zero życia prywatnego ile można przeżucać tych ton wkońcu w tygodniu.a kierownik tylko straszy że jak komuś sie nie podoba to dowidzenia nie polecam najgorszsa firma jaka może być

pilot

Pani Kierownik wyleciała, tyle lat nic nie robiła, nic nie kumała i wyleciała. Biedactwo . pewnie ten [usunięte przez moderatora] kapuś Borkowskiego się postarał . [usunięte przez moderatora]

Jądruś

czyżby szefowa [usunięte przez moderatora] straciła pracę ? - jak mi przykro :) no to może w końcu zanosi się na porządki.... tylko czekać kiedy poleci kierownik magazynu i transportu :) jupi

... ankietki wypełnione!! haha... teraz pod pretekstem dostania słodyczy karzą przynosić każdy swój kod! haha!! że nimy tylko do sprawdzenia czy był użyty. [usunięte przez moderatora] myślą że wiara jest tępa jak oni. siedzą na stołkach i [usunięte przez moderatora] robią. zgarniają całą chwałę, która gdyby nie zwykły magazynier by nie istniała. potrafią tylko premie ucinać!!!! [usunięte przez moderatora] czego byś nie robił i jakim dobrym pracownikiem nie był i tak masz po premii co miech. n [usunięte przez moderatora] sami se poobcinajcie za te durne pomysły i w sumie brak wiedzy jakiejkolwiek praktycznej o pracy w magazynie. wymyślacie wszystko tylko żeby tego małego człowieczka zwanego magazynierem dobić!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) - Poznań

• Jak się pracuje w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)