Opinie o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Były kierowca 1

Witam też pracowałem w Havi jako kierowca i to co piszą kierowcy i były kierowca to wszystko prawda a więc nie będę wypisywał tego samego. Także Atrakcyjny klaunie nie są wypisywane żadne debilizmy. Fakt wszystko co zarobisz idzie legalnie na konto i premia roczna tzw. trzynastka też jest, co do premii za przepracowane lata, to za dużo za to nie poszalejesz. Co do wolnych dni po długich trasach to siłą rzeczy musisz takie mieć, jeśli jesteś w trasie w podwójnej obsadzie np. po Gdańsku lub Szczecinie gdzieś z 20 godz. to zjeżdżasz na firmę późno popołudniu, a większość wyjazdów w trasy odbywa się w nocy także nie zdarzysz się wypauzować i wtedy masz dzień wolny żeby kolejna noc móc kierować , chociaż i były też wyjazdy po krótkich przerwach 9 godz. to wtedy jest ciężko bo odliczysz dojazd do i z pracy i jakieś swoje sprawy to za dużo ci tej przerwy na odpoczynek nie zostanie.

Atrakcyjnyklaun

Gorszych debilizmów nie czytałem. Jak tak ciężko to wyjazd do prywaciarza. Tam napewno pojedziecie do Szczecina w podwójnej obsadzie i następnego dnia odpoczniecie jak ludzie po tej trasie. Prywaciarz da wam premie świąteczną i premie za przepracowane lata. Jak można tak kalać własne gniazdo? Havi dc Poznań to jedna z najlepszych firm w PL, a jak ktoś twierdzi inaczej to nigdzie nie pracował, albo jest sfrustrowany i powinien złożyć wypowiedzenie. I tak większość domyśla się kto te bzdury wypisuje. W żadnej innej firmie nie byłem tak szanowany i nie miałem wszystkiego na kwicie jak trzeba. Ale żeby oby nie przyszły czasy, że będziecie za dzisiejszym Havi płakać, nawijając kilometry w dziadtransie.

Szofer

A za jaka :podsawe: jezdzicie najnizsza krajowa?

Były kierowca

Witam. Pracowałem w Havi jako kierowca kilka lat i zgadzam się z wypowiedziami kolegów kierowców. Nie są one wyssane z palca tylko taka jest rzeczywistość. Kolega Darek w pierwszym poście pisze, że pracował w Hawi w drugim natomiast, że molestował prywatnego przewoźnika o stan techniczny pojazdu - w końcu nie wiem gdzie pracował i jego zdania nie biorę pod uwagę. Chcę jeszcze dodać, że w Havi promowani są kierowcy, którzy robią pauzy podczas rozładunków i łamią przepisy ruchu drogowego. Musicie pamiętać, że w Havi zawsze "pełen rebel" i ten, który wróci najszybciej jest najlepszy. W przyszłości dostanie lepszą pracę (dalej, mniej miejsc rozładunku i najlepiej same McD.) Takie postępowanie promuje dział administracji transportu w osobach trojga dyspozytorów i myslę, że za cichym przyzwoleniem kierownika. Kiedyś to się źle skończy. Nie chcę być złym prorokiem i oby skończyło się to tylko karami finansowymi i nikt nie zginął. Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze dają radę i cieszę się, że mnie już tam nie ma.

Czy po rozmowie w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
KIEROWCA 3

Witam. W HAVI pracuje od kilku lat.Jestem kierowcą. Kiedys do nas kierowcy przychodzili z "polecenia",pozniej z ogloszenia, a teraz nie widac kolejki za płotem. Za wielu chętnych nie widac. Praca ciezka,w nocy ,niedziele i swieta.Potwierdzam, kierowca 1i2 napisali prawdę. Kolega DAREK pracowal u naszego podwykonawcy. Tam kierowcy zarabiają wiecej.U nas takich zarobków nie ma.Kierowcy w HAVI nie zarabiaja 4000 pln.Od przelewu trzeba odliczyć delegacje, a to Ok.500 pln.Nie wszyscy koledzy o tym pamiętają. W pojedynczych obsadach jest jeszcze gorzej. Mozna zarobić poniżej 3000 pln. W ostatnim czasie odeszło czterech kierowców, co świadczy ze szału nie ma u nas.Oczywiście są kierowcy -ulubiency. Ci jeżdżą do Trójmiasta dwa razy w tygodniu i udają że jest im bardzo źle. Robią rekordy przejazdu, potem inni nie dostają tych tras bo sa za wolni.Dzisiaj nie polecam naszej firmy innym.Nie jest juz konkurencyjna na rynku pracy.Poza tym jest coraz wiecej podwykonawców, a to moze byc początek konca transportu.....Pozdrawiam.

Darek

Kolego Kierowca i Kierowca2 to idź zagadaj z P.Kujawa. U niego masz to co pisałem. I pomimo że go zmęczyłem przez miesiąc niemiłosiernie wytykaniem usterek auta (Atego), gdzie i na koniec nie miał siły odbierać telefonu. To i tak dobry przelew wpłynął na konto. 4500 zrobicie z palcem w nosie na trasie Konienko - 3miasto. Pozdrawiam :) (ps pauzy polecam robić na A1 powrocie Shell ;])

Monia
@Darek

Moglbyś podać jakieś namiary do siebie?

Darek

Witam. Zanim podjąłem pracę w HAVI czytałem w/w opinie i długo się zastanawiałem... Ogólnie po miesiącu jazdy jako kierowca uważam że są jak wszędzie plusy i minusy.... na wielki plus - ATMOSFERA !! każdy każdemu pomaga, jak i dział logistyczny przy załadunkach tak i magazynierzy również zawsze są obok i pomagają, do tego biura zawsze na TY nie na PAN!, minus i to co zmusiło mnie do rezygnacji to czasy pracy i rozłąka z rodziną, niby co 2 dzień w domu ale niestety doliczając dojazdy do pracy byłem tylko gościem w domu. Sumując dla okolicznego mieszkańca lub kawalera PIERWSZA LIGA! pracy tyle że nigdy się nie zanudzisz ale i zawsze masz czas na papierosa. Wszystkie faszystowskie bajki na temat Poznańskiego oddziału są wyssane z palca...

Kierowca

Kierowca Pytanie do Ja. Byłeś na rozmowie w Havi czy u prywatnego przewoźnika? Jeżeli byłeś na rozmowie u prywatnego przewoźnika to jest to możliwe ale ja pracuję w Havi od kilku lat jako kierowca i jeszcze ani razu nie zarobiłem 4000 zł netto. Do tego dodam, że w Havi kierowcą jesteś w bardzo małym stopniu. Ja nazwałbym to stanowisko magazynier z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą. Praca ciężka soboty, niedziele, święta, zawsze bieg bo za wolno i teksty bo inni zrobili to szybciej (jest taki dyspozytor, który traktuje tę firmę jak prywatny folwark). Z urlopem zawsze problem, jakieś zapisy (towar reglamentowany) i tylko 1 tydzień latem i 1 tydzień w ferie. Jest jeszcze warunek, że zdążysz się zapisać a kolejka od szóstej rano stała (o dziewiątej zaczynali zapisy). Jak nie zdążysz lub jesteś w trasie to klops, po prostu tak jak kierownik w sms-ie napisał kto pierwszy ten lepszy - tak nas tu traktują. Ja nie polecam, robię rozeznanie rynku i uważam, że jest wiele firm gdzie lepiej płacą, traktują i nie trzeba tak tyrać. Myślę, że nie długo wypiszę się z tej organizacji. Pozdrawiam wszystkich, którzy poświęcili swój czas aby to przeczytać i życzę pracy w lepszych firmach niż Havi.

Kierowca 2
@Kierowca

Witam Potwierdzam wszystko to co napisał Kierowca, Też jestem kierowcą od kilku lat w havi Koninko, i u prywaciarza mają kierowcy podobno sporo ponad 4k, ja osobiście też nie zarobiłem jeszcze 4k, chociaż jest pewna grupa kierowców ulubieńców którzy mają ponad 4k, praca w święta soboty niedziele, i co uciążliwe po NOCACH a za to w tygodniu jakiś dzień wolny, z urlopami tak jak pisał kolega kierowca, dużo pracy dodatkowej pomoc w załadunkach ,rozładunki, odbieranie zwrotów, reklamacji towaru, rozkładanie tego wszystkiego po trasie w magazynie i do tego wszystkiego dużo pracy papierkowej i przy komputerze, dostajemy zawsze w czwartek lub piątek grafik na przyszły tydzień ale i tak są wieczne zmiany tras i punktów, na dodatek w sezonie lipiec, sierpień gdzie jest okres urlopowy i mamy narzucony tylko tydzień urlopu to jeszcze często po pięć wyjazdów w tyg. bo jest wymówka że są urlopy!!!!! jedyne co jeszcze trzyma w tej firmie to premia roczna, bo socjal to żenada, też się rozglądam za inna pracą ale na spokojnie żeby nie wkopać się w większe g. Pozdrawiam

coś

Dobrze, ze atmosfera dopisuje, to od razu już lepiej.

A jak tam praca kierowcy wygląda, widziałem ofertę pracy na kierowcę c+e do Havi może jakiś kierowca napisze jak jest czy warto aplikować

nowy

Czy sa przyjecia jako kierowca,jaka jest podstawa najnizsza krajowa czy inna?

@nowy

Byłem na rozmowie, ponoć kogoś jeszcze mają przyjąć. Obiecują 4k na ręke plus 500 po przekrczeniu 8000km. Jak narazie rozmowa ok, reszta wyjdzie w praniu. Pozdro i szerokości

logpol

Z logpolem skończyło się wszystko co było dobre w tej firmie

Logistyk

Niestety przedmówca ma rację, w Havi przez lata wytworzyła się klika ludzi, którzy pod wpływem pani B. narzucają swoje "rządy", a jeśli komuś się nie podoba to won. Wspomniana pani B. roztacza wokół siebie aurę " jaka to ja jestem fajna i cool", a w rzeczywistości cholernie daleko jej od bycia fajnym. Żadne wizyty audytorów nic nie zmienią, bo przez czas kiedy oni siedzą w firmie są zalewani kłamstwami. W jaki sposób ktoś z zagranicy jest w stanie wykryć knucie? Większość ludzi, oprócz wspomnianej grupy wzajemnej adoracji, myśli po cichu o odejściu z tej firmy i po kolei odchodzą. Jak widać jeden po drugim i to nawet ze stanowisk kierowniczych, pewnie dobrze opłacanych. Wiele dobrych osób jest w firmie ciągle upokarzanych i pomijanych, a dlaczego, a dlatego, że nie klaszczą pani B.

JK

Dawno nikt z kierowców nie pisał na forum mam wrażenie że jest wam tak dobrze?

Co nowego w havi ?

VENI VIDI VICI

Napiszę trochę o pracy w DCP ponieważ tam pewien czas pracowałem ok 3 lat i wydawało mi się że niema lepszej firmy na rynku aż pewnego dnia przejrzałem na oczy i postanowiłem coś zmienić , praca jak praca bardzo ciężka (przewalasz kartony które ważą nawet 15 kg co odbija się to na kręgosłupie nawet 1200 sztuk na 8h to sobie policzcie ile jest to ton )czasami na minus 25 stopni przez 8h nieraz więcej i to tylko za max 2000 zł no chyba że popracujesz trochę w nadgodzinach które są liczone od najniższej krajowej bo tam jest taka podstawa plus premia z której ci zabierają za każdą pomyłkę i tak to są grosze. Teraz pracuję w Am...n w Tarnowie Pod. też się napracuję lecz w cieple i nie przewalam tylu ton a po podwyżce mam teraz za nominalny czas pracy ok 2600 na rękę . do Iras i Kermit zejdźcie na ziemię i nie kadźcie praca na dwie zmiany to tragedia.

hej, praca jest generalnie ok, z minusów: ciężka fizycznie , dwie zmiany, w sezonie prawie wszystkie soboty, nie możesz się pomylić bo po premii, ale jak się nie pomylisz to kasa ekstra. plusy - dobra atmosfera, zawsze można się dogadać, obiady darmowe- jak swoje robisz to nikt się nie czepia

144532777999$4

Taka dobra praca!

luc

No i przyjdzie za niego jakiś oszołom i dopiero będzie syf, za długo było dobrze

Sebcio

Nie, sam odchodzi :-(

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) - Poznań

• Jak się pracuje w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)