FERETTI ADAM PAĆKOWSKI

Toruń

Opinie o FERETTI ADAM PAĆKOWSKI

Aaa

Zapraszam zainteresowanych odzyskaniem długu tego człowieka. Proszę pisać na maila: aaa@poczta.fm

mła

Niestety nie mogę dodać nic dobrego o tym panu , jedna wielka ściema , ma paskudny zwyczaj niespłacania zobowiązań.

kacper

Z daleka od tego pana oj z daleka. Nieuczciwy , nierzetelny i w dodatku cham ! Ma kłopoty finansowe od bardzo dawna , jeszcze raz uważajcie na niego .

dis

jak widzę nie jesteśmy jedyna firmą której pan Paćkowski zapomniał zapłacić. a znam już kilka innych. pozdrawiam

bajtek7

Firma jest na dobrej drodze do upadku.Kapitał zakładowy to jakaś ściema!!!Dostarczałem kołderki dziecinne do tej firmy .Właściciel arogancki i głupio mądry ,sam nie wierzy w słowa które wypowiada.Firma o wielkim kapitale zakładowym i nie potrafi zapłacić małej firmie 25 tyś złotych po pół roku oczekiwania na należność.Sprawę kieruję do sądu.

bloo

Witam wszystkich zainteresowanych marką Feretti, a faktycznie firmą produkującą Chińską pościel i łóżeczka „Bloo Baby Group”, która kryje się za tą marką. Na rozmowie kwalifikacyjne opowieść o Włoskiej firmie, a życie zweryfikowało te informacje, że sprzedajesz kiepskiej jakości Chińską produkcje za wygórowaną cenę. Firma już na ostatnich nogach z dużymi problemami finansowymi. Właściciel grubiański i arogancji, nie szanujący innych ludzi. Praca w wymiarze 12-14 godzinnym i to też nie zadowoli oczekiwań. Produkt gorszy od konkurencyjnych i znacznie droższy, stare kolekcje. Uwaga na rozliczenia finansowe, właściciel przechwala się swoją honorowością i uczciwością, a w tym samym momencie właśnie oszukuje cię na rozliczeniu. Ja otrzymałem potwierdzenie wykonania przelewu, który okazał się później sfałszowanym dokumentem. Ogólnie zalecam rozwagę w podejmowaniu decyzji i zaangażowania swojego czasu w tę firmę.

Zostaw opinię o FERETTI ADAM PAĆKOWSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FERETTI ADAM PAĆKOWSKI