Silesia Flavours Sp. z o.o.

Opinie o Silesia Flavours Sp. z o.o.

RT

Bardzo dobry pracodawca. Polecam!

DTS

Jeśli zadowala kogoś podwyżka rzędu max. 2-3% rocznie, to ok.

gra.ż.

Dobry pracodawca. Umowa na czas nieokreślony i dobre wynagrodzenie. Pracy jest dość dużo lecz są jasne reguły gry. Mogę tylko polecić.

bart.

Porządny pracodawca. Pracowałam w Silesii może niedługo, lecz nie mam nic złego do powiedzenia na ich temat. Pracy dużo ale i wynagrodzenie dobre. Wskazany dobry angielski.

były pracownik

Tu mają być opinie o pracodawcy, a nie dostawcy, do tego służą inne profile. Poza tym wiele opinii tych negatywnych zniknęło została tylko jedna, a pozostałe wyparowały... ja nadal nie polecam pracy w tej firmie ze względu na kierownictwo, które na niczym się nie zna i nie potrafi szanować ludzi z którymi współpracuje, mobbing na każdym kroku, no chyba że nie ma już tej osoby wspomnianej przez anonima w 2015r i jest ktoś nowy.

klient

współpracujemy z Silesią wiele lat. Jest to dobry dostawca aromatów. Solidny. Wszystko na czas. Elastyczni, zgadzają się na negocjacje.

Firma jest w porządku. Pracy jest dość dużo ale wszystko jest poukładane. Pensja jest na czas, podwyżki tzw. inflacyjne i nie tylko są corocznie. Atmosfera przyjazna. Znajomość angielskiego w stopniu co najmniej dobrym obowiązkowa.

Fa
@APM 25.09.2016 07:14
W Silesii podwyżki inflacyjne są w każdym roku. Pracowałam tam to wiem. Powyższa opinia to kłamstwo.

A jak Pani odniesie się do podwyżek całorocznych?

APM
@Fa 26.09.2016 09:35
A jak Pani odniesie się do podwyżek całorocznych?

Moim skromnym zdaniem inflacyjne były/są dla wszystkich. Przynajmniej tak było jak ja tam pracowałam. Całoroczne prawdopodobnie dla tych którzy wg. szefostwa na nie zasługiwali. Pod względem nie jest tam źle.

APM

Porządna firma. Fajna atmosfera w pracy. Stabilna na rynku. Umowy o pracę na czas nieokreślony. Dobre zarobki. Nie dla wszystkich dojazd do pracy jest najlepszy, W-wa Okęcie/Włochy. Ale poza tym tylko plusy.

anonin

Witam, Czyżby Pan J. nie ogarniał tematu i wysługiwał się pracownikami ??

kil

A kto jest generalnym w Silesia flavours.

były pracownik

Witam, mam zastrzeżenia co do zarządu, jednak firma jest dobra, dobrze wynagradza pracowników w stosunku do obowiązków, kontakty zewnętrzne ok.

Zostaw opinię o Silesia Flavours Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesia Flavours Sp. z o.o.