International Security Combat Ochrona

NIP: 6332034759 KRS: 0000129047

International Security Combat Ochrona

Opinie o International Security Combat Ochrona

bad

zmieniają tylko nazwę firmy p.o.b lub Internationa teraz znowu zmienili nazwę firmy na nową słaba płaca, problemy z kasą

Alicja

Czy ktoś, kto jest aktualnie zatrudniony w International Security Combat Ochrona w Rybniku mógłby opisać co teraz dzieje się w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przyszłym pracownikom? Jak pracodawca patrzy na kobiety ubiegające się o pracę jako ochroniarki? Opinie będą przydatne wszystkim, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tym pracodawcą.

cgui

@ sik - mi sie wydaje, ze to jest koniecznosc żeby miec zgode na posiadanie broni no i pewnie niekaralność

nick

W jakich miejscowościach ochraniają obiekty?

Misk

Domyślam się, że na terenie Rybnika można same podobne ochrony wysypać i się znajdą i z takimi samymi stawkami godzinowymi , tak? Jakby ktoś był na tyle uprzejmy żeby się podzielić ilością pieniędzy jakie widnieją na koniec miesięcy bo przyznam szczerez u mnie patowa sytuacja - cotam będą pracowali szybciej...

eryk

dzwoniłem właśnie do firmy i powiedzieli, że nie posiadają obecnie aktualnych ofert pracy, ale cv można wysłać i w razie potrzeby jest szansa że zadzwonią :-) Mam nadzieję, że tak rzeczywiście będzie, w takim razie napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej jak to u nich zazwyczaj wygląda

anka

nie wypłacają pensji, nie polecam, za chwilę zakładam stronę na fejsie na której można wylewać żale na tą firmę, wiec zapraszam :)

tony

nie wypłacaja wypłat.. pracowałem tam w 2010 roku. Zalegają mi za 2 miesiące.

Mikej

Pracowałem dla tej firmy. Nie wypłacają całej umówionej kwoty. OMIJAJCIE ICH Facet szuka pracowników na (usunięte przez administratora) UWAGA Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych Mi nie zapłacił za kilkadziesiąt godzin :(

Witam prosze o kontak wszystkich co wyplaty nie dostali w firmie International security Combat Ochrona z Rybnika (usunięte przez administratora)

pszczółka

słaba płaca, problemy z wypłatami.

International Security Combat Ochrona Osób i MieniaAdres rejestrowy: Miasto: Rybnik Ulica: Żorska 8 Kod pocztowy: 44-203 Województwo: Śląskie Powiat: M. Rybnik Adres: Żorska 8, 44-203 Rybnik Telefon: (32) 421-60-48 Fax: (32) 421-60-48 problemy z wypłatami ,nielicz na co kolwiek w tej firmie nie polecamy pracowalismy tam i niedostalismy wypłat nie polecamy nikomu

Zostaw opinię o International Security Combat Ochrona - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Security Combat Ochrona