Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Marek S.

Rozliczenie 3 - miesięczne jest zgodne z kodeksem pracy tak jak rozliczanie urlopu godzinowo . Macie podany nr.telefonu do Pani inspektor= wystarczy zadzwonić , a nie wypisywać bzdury z kapelusza i się nie podpisywać !

juym

Rozliczanie ludzi raz na 3 miesiące z godzin tj też rolowanie,nie płacenie setek za niedziele tj też rolowanie,okradanie nas z urlopu to szkoda słów już za to że jesteśmy Polakami mamy przegwizdane,z Ukrainą możemy sobie ręce podać Dużo rób a i tak cię na nic nie stać,tak tu się żyje

banam

jestem ciekaw kto tak broni tej frosty chyba broni swojego etatu na ktorej nic ni9e robi tylko rorkazuje bo to co ludzie pisza to jest prawda a prawda w oczy kole i winny sie tlumaczy nich on sie wezmie do pracy

pracownica

kolego nie jestem żenada nie nie masz praw mnie obrażac, za długo juz pracjue w tym naszaym kochanym zakładzie, zeby napisac, że nasza kochana solidarnośc zakładowa dla kobiet za duzo nie robi, dali nam całe etaty fakt, ale zaczynaja od razu oszukiwac Nas z urlopamu, ty mozez tak kolego napisać, przyszedłes odrazu do pracy pewnie, na cały etat, za wieksza stawke, jak postraszysz, ze odejdziesz to ci podniosa stawke by cie zatrzymać, a kobiety przez kilka lat na pół etatu a Twój Kochany Pan Marek na to patrzył i nic z tym nie robił

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Leszno
Harnaś

Kierownicy chodza z glowami do gory a nie potrafia rozroznic przyciskow czerwony a zielony do czego sluzy , nie wspomne o czerwonym grzybie haha . Kierownik tylko potrafi krzyczec damskim glosem Eeeee . . . bo nie potrafi powiedziec po imieniu .

Pewnie kontrole bywały często,nic z nich nie wynikło Rolowanie ludzi to motto zakładu Kobiety były rolowane,bo pracowały jak konie po 12 godzin na pół etatu Teraz z urlopów nas będziecie rolować,co dalej wymyślicie?

Ja chciałbym tylko jedna rzecz, mianowicie wysyłania informacji sms do godziny 14 a nie jak dotychczas jak komu pasuje nawet po 17

pracownicap

związki nalegały na całe etaty, kpina dlaczego nie zrobiły tego duzo wczesniej, tylko kilka lat pracowałysmy na 1/2 etatu, poprostu bała sie dyrekcja ze nie długo nikt nowy nie przyjdzie do pracy na 1/2 etatu, i nie bedzie miał kto robic taka prawda. Jezeli chodzi o kontrole, to często przychodziły i co z tego kolejna żenada

ktoś
@pracownicap

Żenada to jesteś Ty. Żenada to wszyscy plujący na tym forum na kolegów z pracy. Czy osoby plujące na Marka "farbowanego lisa" należą chociaż do Solidarności ? Przecież jej członkowie wybrali Marka na przewodniczącego. Przecież również niezrzeszeni mogą się do niego, jak i innych członków zarządu zgłaszać ze swoimi problemami. No ale przecież kontrole PIP to też żenada.

Mark S.

Mamy w zakładzie kontrole z PIP i inspektorzy proszą o kontakt osoby zainteresowane by dzwoniły pod nr.tel. 783912854

ejjjjjj

to prawda,tu kobiety po prawie 10 lat na pół etatu robiły,jaki wstyd żenada i wyzysk Jakim prawem tyle lat pracować po 12 godzin na pół etatu Czy wy serca i wstydu nie macie wyzyskiwacze Odszkodowania tym kobietom za wyzysk powinniście zapłacić wiązki zawodowe nawet palcem nie kiwnęły,by to zmienić

@ejjjjjj

To własnie związki naciskały na ten paradoks ,podobnie jak na inne sprawy , a Wy ciągle zarzucacie coś złego związkom. Napiszcie konkretnie co jest złe i się podpiszcie

pracownica

jezeli chodzi o zwiazki zawodowe i naszego kochanego przewodniczącego to kompletna żenada i parodia, ile lat kobiety pracowaly na 1/2 etatu, za jakie pieniądze pracujemy,nic nie potrafiły i nadal nie potrafią załatwić te związki to kompletna kpina i oszustwo

pracownica

nowi może by troche popracowali a nie odrazu nie wiadomo co, kaski by sie chciało, za co, po pracujcie z rok, to moze na nia zasłuzycie

Czy te 500€ dostaną tez nowi pracownicy czy tylko osoby ktore maja umowę po okresie próbnym?

komedia
@.

a nowi ile pracuja i za co .jak poracuja rok to moze.wstyd tak pisac. CO BYSCIE CHCIELI ZA DARMO .TAK ZA FREE

@komedia

Nowi pracują na wasze premie ktore Wy macie a oni nie.

asdfg

najwięcej kasy na święta i wczasy dostają nowi,co nie pracowali i mają niskie dochody,a z jakiej okazji?niech rok chociaż przepracują a potem dać im wczasy,a resztę podzielić na resztę pracowników

kasa za wczasy i na święta powinna być równa dla wszystkich

jjjjjak

Prawda,solidarność to pic na wodę,godziny związkowe ,wyjazdy to macie,ale dla ludzi nic nie ma,Niewydolne związki zawodowe,co dla nas wywalczyły?nie znam przykładu

mała_30

Praca jest ciężka, ale wszystko zależy od tego co się ma w głowie, czyli od motywacji, celów jakie chcesz osiągnąć. Początki są najgorsze, ale z czasem dochodzi się do wprawy. Znamy wszyscy osoby, które pracują tam bardzo długo. Nie bierzcie sobie do siebie tego co ludzie piszą o brygadzistach- czy dobry czy zły, jeżeli poważnie podchodzisz do pracy- jaka by nie była, na pewno nikt Ci nic nie zarzuci. Trzeba chcieć się odnaleźć w tej społeczności, poznać zasady i charaktery. Uważam, że firma jest ok.i nie warto sugerować się jadem ulewanym na takich stronach jak ta. Więcej uśmiechu, życzliwości i pozytywnego myślenia. mała_30

Marek S.

Podpisz się , podaj przykłady na ,, farbowany lis" i napisz co jest źle ?

takkk

liczą ci za godziny wypracowane w danym miesiącu

...

tragedia

ludzie
@...

Panie Marku S co zrobiles przez tyle lat dla ludzi tak zalosnego przewodniczacego nie bylo w calej Polsce.Farbowany lis Nie potrafisz niczego zrobic dla ludzi tlumaczac sie bo nie ma jednosci. To po co ty i cala Solidarnosc

Ktoś
@ludzie

A co Ty zrobiłeś? Czekasz aż ktoś zrobi coś za Ciebie? Jak ci się nie podoba Solidarność, to znajdź chętnych i załóż inny związek. Pokaż jak się coś robi dla ludzi. No chyba że Ci się nie chce, bo wolisz na wszystko i wszystkich narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.