Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

lipa

Sami ludzi wykańczacie,a chorują w każdym zakładzie,tylko tu jest żywność,stan zdrowia pracownika powinien tu mieć piorytetowe znaczenie Niedoleczone przeziębenie może doprowadzić do zapalenie mięśnia sercowego I nie róbcie z lekarzy oszustów,oni zdrowym nie wystawiają zwolnienia,bo ich też sprawdzają I z roboli też nie róbcie oszustów,tyle co my wytrzymujemy to wół by nie raz nie uciągnął

mała
@lipa

Zgadzam sie z tym stwierdzeniem SAMI LUDZI WYKANCZACIE. Pytam kto wytrzyma pracowac po 5 dni z rzedu po 12 godzin a pózniej dzien wolnego i spowrotem, jaki pracodawca stawia kobietę na palecie gdzie w ciagu zmiany przezuca 12 ton KOBIETA . A myjki w momencie gdzie idzie produkcja a my te chemikalia wdychamy. ODPOWIEDZCIE SOBIE NA PYTANIE DLACZEGO CHORUJEMY???? Przez naszego kochanego pracodawce to on nam zapewnia godne warunki pracy 70 godzin tygodniowo , pracę dla kobiet ponad jakiekolwiek normy, stres, mobing, grafik miesieczny który jest rewelacyjny TYLKO DLA INSPEKCJI PRACY a my nadal chodzimy na esemesy. Jaki poziom jest firmy sami mozecie ocenic.

DUZA
@mała

Mała zgadzam sie z każdym Twoim zdaniem ,i wątpie w te obiecane 8 godz od nowego roku-skąd wezmę ludzi skoro codziennie ktos odchodzi ???????????? PYTAM

SI
@DUZA

Wierzycie w te 8 godzin, jesteście naiwni, przykro mi to pisac ale tak jest. Oni to robia pod siebie bo zbliza sie okres swiateczny kto bedzie pracował no kto, to samo z premia robia to jest wyzysk i nic wiecej. Boją sie ze nie bedzie ludzi do pracy i straca odbiorcow . Dlatego tak obiecuja ale z tych obietnic sie nigdy nie wywiazuja.

DUZA
@SI

Si dokładnie to miałam na myśli za miesiąc premia bedzie wynosiła 2 procent a ludzie dalej naiwni czekają na te 800 zł

on ciekawe czy Ty tak bardzo lubisz tą robote ludzie chorują z przemęczenia walą 5 razy po 12 godz gdzie czas na dzieci...rodzine...moze chcesz przyjsc za nas na dodatkowe co

kit

W zeszłym tygodniu byłam chora na antybiotyku,minęło parę dni mam jelitówkę.Kto wymyśli płacenie ludziom za to żeby chodzili chorzy do pracy?Przecież my się zarażamy jeden od drugiego

@kit

Wymyślili to prze tych który nadużywają chorobowego jako normalnego wolnego. Na miejscu pracodawcy chcielibyście utrzymywać nierobów który biorą chorobowe mimo tego że nie są chorzy ?? Jak komuś nie pasuje taka prac - zmień zakład. Chyba że lepszej nie znajdziesz - to nie narzekaj.

xxxxxxxx

Ile zarabiają na chłodni wózkowi?opłaca się praca w zimnym i czy nadgodziny też są? może ktoś wie coś na ten temat?

anonym
@xxxxxxxx

Nadgodzin mnóstwo bo ciągły przemiał, na hali 21-22 stopnie.

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

kfj

Co to znaczy plecy?

Dobry

Od nowego roku ósemki czy dwunastki bo nikt nic nie mowi

Niki
@Dobry

Podobno 12stki...

KJFDH

NIE POLECAM TEJ FIRMY CHYBA ZE MASZ PLECY TO SIE TRZYMASZ, INACZEJ TRAKTUJĄ LUDZI JAK SMIECI

kiki
@KJFDH

To napewno

kj

Czy ktoś pracował na stanowisku asystenta ds. jakości surowców albo był na rozmowie kwalifikacyjnej i może coś powiedzieć na temat zarobków i ogólnych warunków pracy?

stszko

Asystent ds. Jakości Surowców jest obecnie potrzebny i zastnawiam się jak moze wyglądac obecnie praca u nich, co z atmoasferą?

ciekawy

hej wszystkim, ostatnio widziałem ofertę we Froście na Asystent ds. Jakości Surowców, czy ktoś coś może mi powiedzieć o tym stanowisku? jaka pensja? jakie obowiązki i godziny pracy? z góry dzieki

cim

Ludzie są rzucani jak przedmioty na różne działy i zmiany,są od wszystkiego Muszą pracować raz na lini,raz fs ,raz na robotach,trudno tu mówić o jakimś spokoju czy stabilizacji Pracownicy mają problemy ze zdrowiem,nerwami i ciśnieniem Do tego muszą być dyspozycyjny cały tydzień Jak trzeba być silnym człowiekiem żeby tu się utrzymać

Meg

Pracowałam rok czasu we froscie. Nawet swojemu wrogowi odradzałbym tam prace. psychicznie można się wykończyć. Nie żałuje ze odeszłam choć z początku było mi cieżko. Przez kilka miesięcy nie mogłam znaleźć roboty. W końcu znalazłam dorywczo ale były marne grosze wiec wyjechałam za granice. Wróciłam w tym roku w czerwcu. I los chciał ze wróciłam do pracy w kiosku gdzie pracowałam przed frontach. Pieniądze nie są w życiu najważniejsze choć zarabiam mało to jestem szczęśliwa. Wiem co czuja pracownicy fronty wiec szczerze współczuje i życzę aby w końcu zapanował tam porzadek

a

A potem my musimy za nich zapier..lać,bo oni ciągle chorzy,co nas to obchodzi,też chcemy w swoje dni wolne odpocząć a nie ich zastępować

ryba

no to teraz zwolnienia na robotach na razie dwie osoby i za co chorobowe

ok
@ryba

Jeżeli ktoś choruje po 2,3 miesiące w roku to jaki zakład by chciał takiego pracownika?

djux

na co drugim stanowisku jest premia

...

Premia 9%

on

Szczególne podziękowania dla brygadzistki S,słupki słupeczki,wyścigi szczurów,teraz macie efekty

on

Teraz już wiecie dlaczego macie małą premię,bo się popisywaliście jak można ludzi gnać do roboty,a oni zapieprzali Teraz mamy podniesioną wydajność i guzik za to,gratki

ola

Przyjmują u Was kobiety na wózki widłowe?

@ola

Tak

on

Jaka premia za wrzesień ?

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.