Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

no

Skoro markety walczą o wolne niedziele,to może my też.Dawno już walczyliśmy o wolne soboty,i co z tego ?skoro nawet w niedziele musimy p0racować.Nawet nam za to extra nic nie płacą ,bo to czterobrygadówka,czy równoważny czas pracy,i wystarczy tylko pod to się podpiąć,by ludziom nic za to nie dopłacić.

on
@no

Ale za to nadgodziny są płatne 100 % a nie musiały by być aż tyle.

JA

Nikt normalny nie jest kto tam pracuje -proste

lisa30

Też pracowałam we Froście (prawie 2 lata).Dwa zmarnowane lata,wyjęte z życiorysu.Pamiętam tylko nadgodziny przymusowe,wyczekiwanie na sms,bo z obiecanych3 dni wolnego nagminnie2 zabierali.Poza tym ciągłe zmęczenie,ból pleców,spuchnięte ręce i nogi.Żeby jeszcze trochę życzliwości,zrozumienia!Ale nie, zamiast tego poganiania,wyzywanie ,wypychanie na "koło",bo nie jesteś koleżanką liderki i jeszcze śmiesz się postawić i zwrócić uwagę,że inne też mogą stanąć na poprawianiu.Jak można doprowadzić nową pracownicę do płaczu,wyśmiewać,szydzić i jeszcze bawić się przy tym na całego.Mobbing w najczystszej postaci.Podobno nowa liderka na rybnej,która zastąpiła Henię wyżywa się nawet na starych pracownicach.Zemsta czy taki prymitywny sposób,żeby się dowartościować,bo w domu mąż jest górą,no to ja wam pokażę!Pracuję teraz w normalnym zakładzie,nikt nie krzyczy,nadgodziny dla chętnych,praca 5 dni ,wypłata 1800 na rękę.Aż chce się żyć i pracować,ale trzeba się zdobyć na odwagę i odejść,nie dać się gnębić i mieć swój honor.Jestem człowiekiem a nie śmieciem!

;)

Każdy ma prawo wiedzieć na co się pisze zatrudniając się w tej firmie.. po to jest to forum. Pracowałam i szczerze nie polecam!!! Pracy jest mnóstwo za taką samą stawkę. System pracy, płaca i traktowanie... masakra

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jjjjjjjjj

ludzie wy jestescie jacys nudni zamijcie sie swoja osoba i rodzina a nie takie rzeczy piszecie jak wam nie wstyd brudy prac i psuc opinnie zakladu jak wam nie pasuje to sie zwolnijcie a nie dupe rabiecie i problem bylby rozwiazany dorosli ludzie a zachowanie gorsze niz dzieci brak slów pomyslcie nad tym co robicir bo role sie odwracaja prędzej czy pozniej

Fan
@jjjjjjjjj

Piszą prawdę

xxxxx

co tu się dzieje z tymi pensjami do cholery??????????????????

xxx
@xxxxx

Wypłaty marketowe a co?

Ta

To prawda mamy kilku kierowniow i oni maja zupelnie inne podejscie do pracownikow i sa powazani. A tu na balu malego ksiecia poszarpali to daje do.myslenia jak ludzie go traktuja jest msciwi a karma wraca.

Niedowiary

Jak to możliwe ze produkujemy więcej a premie są mniejsze o 20% w porównaniu do tego co było pół roku temu ?

...

Gdzie można zobaczyć zdjęcia z balu?

aHA

Jakie jest hasło do zdjęć z balu? Dzięki i pozdro.

bal
@aHA

Roxi.pl

też tu pracowałam

Tak czytam i czytam i wiecie co Wam powiem? dobrze Wam tak :-) niech Was zajada, skoro się dajecie. Kozak w necie pi*da w świecie :D pracowałam w tej firmie ale po kilku bonusikach i tłumaczeniu rodzinie, znajomym, że jednak gdzieś się nie pojawię, bo znowu muszę pójść do pracy, po prostu się zwolniłam. Brak sił na cokolwiek, wieczne przemęczenie, do dzisiaj mam problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. LEKARZ wręcz naklanial mnie do zmiany pracy!!! Jesteście wykończeni, narzekacie. Co robi normalny człowiek? Zwalnia się lub reaguje. Inspekcja pracy. Nie powinniście pracować 12h w nocy, grafik na telefon? To chore!!! Ale widocznie Wam to odpowiada :D tylko gadać gadać ponarzekac żeby z zoladka zeszło i hopsiu do pracy. Żałosne. Można mieć nadzieję owszem jeśli kierownictwo obiecuję zmiany. Ale jeśli robi z gęby cholewe i nie dotrzymuje słowa a wy nadal siedzcie jak trusie to kto tu jest głupi? :-D zebrać jeden z drugim kwitki z wyplat, pokazać inspekcji ile pracujecie miesięcznie. Za głowę się złapią. OBUDZCIE SIE BO SAMI DAJECIE DUPY.

nikt
@też tu pracowałam

Prawda jest taka że tutaj można zarobić tylko waląc dużo nadgodzin a dlaczego ? Dlatego że stawki są śmieszne,premie żałosne ale jest super,jest super jak to mówili na wigilii tylko dlaczego pracownicy uciekają ?Odpowiedź na to pytanie brzmi, praca nie lekka,grafiki do kitu,powiadamianie na sms !!!! o konieczności przyjścia do pracy ,wieczny brak ludzi presja coraz większa.W pracy wiecznie ci sami no bo jak może być skoro innych już niema i zapowiada się że nie będzie.Zakładając minimalną stawkę 14zł brutto na godzinę wiem,wszyscy którzy mają mniej chcieli by tyle 14x176=2.464 odwalając cały podatek ile nam zostanie? oj przepraszam do tego premia na otarcie łez 11% jakieś 200zł za miesiąc tyrania dostaniesz może 1600 na rękę.Gratis nerwice,ból kręgosłupa rąk i całej reszty a wara zachorujesz pamiętaj jest 10 innych osób na Twoje miejsce tylko gdzie oni są ? Ja od siebie chciałabym mieć dodatek za dyspozycyjność ,skoro cały czas jestem pod telefonem w końcu mi się należy za bycie w ciągłej gotowości dla potrzeb Frosty i jest to zapisane w kodeksie pracy

Ola
@nikt

Powiec i co z tego masz ze jestes w ciaglej gotowosci, NIC niewarto wszystko kosztem rodziny i zdrowia za te nedzne piniadze

też tu pracowałam
@nikt

Skoro sama doszłas do takich wniosków to powinnaś zacząć działać. Pracy w Bydgoszczy jest naprawdę mnóstwo, kilka zakładów produkcji też się znajdzie, nie rozumiem jak można tylko narzekać. Samo ma się zmienić ? Ukraina wypie**la stąd w podskokach wiem, bo z kilkoma osobami z Ukrainy utrzymuje kontakt. Grafik pęka w szwach, nie zrobili Wam 8h chociaż obiecali. Niedługo zaczniecie chodzić 5/1 :D :D :D Ja pracuję teraz po 8h 5 dni w tygodniu i w życiu nie zamieniłabym się na te zajebane 12.Żeby dojechać na 6 wstawałam o 4. W domu byłam po 19 ile to godzin na nogach ? ile zostało na sen ? bo o obowiązkach już nie wspomnę. Trzeba być pojebanym/ niekochanym/żeby wybrać 12h system pracy.. Ciarki mnie przechodzą jak przypomnę sobie to oczekiwanie na grafik "wpisała czy nie? będę miała wolne ?" cyrk z maseczkami, pot cieknący po tyłku w lato, te temperatury....kurwica bierze na samo wspomnienie. Życzę tym nielicznym fajnym, LUDZKIM osobom które tam poznałam a które tam pracują nadal by się zwolniły i znalazły normalną pracę. Jeśli sami o siebie nie zadbacie to nikt za Was tego nie zrobi. Pozdrawiam.

nieznany
@Ola

wszystkie linie sa (usunięte przez administratora) za taki marny grosz kto by chcial tam pracować niepotrzebne marnowanie czasu na te firmę

nieznany
@też tu pracowałam

nie dajmy się wykorzystywać w tym (usunięte przez administratora)

Nie

Nazekalismy na kierownika Waldka tymczasem mamy Kierownika Pokornieckiego, i trzeba powiedziec jasno tak zle jeszcze niebylo.

zrezygnowany

Pracownik, który codziennie pracuje co najmniej 3 godziny w porze nocnej, lub którego co najmniej 1/4 czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną, jest pracującym w nocy. Jeżeli taka osoba wykonuje prace szczególnie niebezpieczne albo związane z dużym wysiłkiem fizycznym i umysłowym, jego czas pracy nie może przekroczyć ośmiu godzin na dobę Czytaj więcej na: http://praca.trojmiasto.pl/Praca-i-przerwy-w-porze-nocnej-n73196.html#tri

zrezygnowany

Kodeks pracy zdefiniował osoby pracujące w nocy. Za takich pracowników uznaje się osoby, których rozkład czasu pracy obejmuje w każdej dobie minimum 3 godziny pracy w porze nocnej lub których co najmniej ¼ czasu pracy w okresie rozliczeniowym przypada na godziny nocne. Ważne! Pracownikowi pracującemu w porze nocnej należy się ekwiwalent, który wynosi minimum 20% minimalnej stawki godzinowej. Praca w porze nocnej a system czasu pracy Praca w porze nocnej nie może przekraczać 8 godzin, w przypadku osób wykonujących prace szczególnie niebezpieczne lub gdy są one związane z dużym wysiłkiem umysłowym lub fizycznym. Natomiast powyższe ograniczenia nie dotyczą: pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy, przypadków konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia bądź środowiska albo usunięcia awarii. Powyższych przypadków nie dotyczą też normy odpoczynku dobowego i tygodniowego. Rozkład pracy osoby pracującej w porze nocnej powinien być ustalany na takich samych zasadach jak pracownikom pracującym na zmiany poranne/popołudniowe. Kodeks pracy określa normę czasu pracy jako: 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w tygodniu w przeciętnie 5-dniowym tygodniu pracy w przyjętym przez pracodawcę okresie rozliczeniowym (maks. 12-miesięczny okres rozliczeniowy). Na podstawie tych norm pracodawca określa liczbę dni i godzin do przepracowania przez pracownika w danym okresie rozliczeniowym. Praca w porze nocnej a normy czasu odpoczynku Przepisy Kodeksu pracy określają również normy godzin odpoczynku. Każdy pracownik ma prawo do: 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu doby oraz 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu tygodnia (obejmującego co najmniej 11 godzin odpoczynku dobowego np. 11h + 24h = 35h). Odpoczynek dobowy powinien przypadać w niedzielę, która obejmuje kolejne 24 godziny, rozpoczynając od godz 6.00 w tym dniu, chyba że pracodawca ustalił inną godzinę. Jednakże w przypadku dozwolonej pracy w niedzielę, dzień wolny może przypadać w innym dniu niż niedziela.

...

Kiedy skończy się to chodzenie dodatkowo do pracy... ludzie sił nie maja. W jakim zakładzie zmuszają do nadgodzin? Tutaj nie można mieć życia prywatnego człowiek jest na każdego SMS. Dyspozycyjność 24h. Chore to jest żeby nie miało się czasu dla męża... dzieci... ludzie chcą pracować ale nie kosztem wszystkiego.

...Na, na, naa
@...

...dużo by mówić, ja uważam, że na tym zakładzie świat się nie kończy. To co ważne jest poza zakładem, czyli dzieci, rodzina, czas wolny i o tym trzeba myśleć i mieć to w głowie- ZAWSZE. Nie pozwalać sobą pomiatać. 5 dni po 12 h??? ludzie na co Wy pozwalacie??? Popuchnięte ręce, nogi...Żadne pieniądze nie dadzą Wam zdrowia, które tracicie na własne życzenie i nie zastąpią czasu poświęconego rodzinie. Ja uważam, że jeżeli ktoś chce zmienić swoje życie i dąży do togo, to na pewno uda mu się w krótkim czasie znaleźć pracę, a pracy jest obecnie na rynku dużo. Wystarczy chcieć;) pozdr

nikt
@...

Wszyscy tylko gadają ......Czemu nie napiszemy skargi zbiorowej do Inspekcji Pracy ?niech skontrolują grafiki po raz kolejny ,nie te wywieszone miesięczne bo to ściema niech skontrolują czas pracy pracowników.Otwieranie nowej fabryki przy tym stanie osobowym oznacza tylko tyle że będziemy w pracy non stop choć już teraz nie jest lekko. Firma ma teraz problemy z rekrutacją pracowników a co będzie potem gdy już wszystko ruszy? skąd wezmą te 80 osób na nową hale

buuuuu

Ja jestem za skargą do PIP NIECH PRZYJDĄ ZOBACZĄ JAK TU JEST

nikt ważny

nieroby,pomieszało wam się w główkach ?

Operator
@nikt ważny

A może tobie pomieszalo sie w główce nierobie

Bardzo ważny
@nikt ważny

Ty wogóle nie masz głowy skoro tam robisz .Kup se mózg potem sie tu wypowiadaj

firma dla murzynów

Podwyżki śmiechowe.. dali od 1zł brutto do 2zł brutto i myśla,że to zadowoli ludzi :) co z tego,że dostales podwyżke jak premie będą MAX. 10% ??? Wyjdziesz tam samo jak przed podwyzka bo premia byly 15-25% to wyplaty byly znosne a teraz? Dla mnie kpina.. wyplata za styczne już z podwyżka i 10% premii - wstyd,że taka firma tak wykorzystuje pracownikow... osobiscie szukam juz innej pracy po cichu bo oni sobie robia jaja a pan R. prezesik ma węża w kieszeni i jeszcze niech zabiora dodatki do wczasow i moze "euro" to ludzie pojda po ruzm do glowy..najpierw posypia sie miesieczne zwolnienia chorobowe a pozniej wypowiedzenia ze strony pracownikow ;) ile mozna sie prosic o PIENIĄDZE za swoją prace??? Otworzcie oczy ludzie z biurowca i prezesiki bo ta firma pójdzie na DNO a konkurencja was zaczyna już zjadac na rynku ;) nie polecam pracy w tej firmie.. chyba,ze chcesz miec garba,problemy zdrowotne.

dddd
@firma dla murzynów

najpierw sie zastanow gdzie indziej w ogole masz dodatki do wczasów ? chyba tylko dla urzędasów zostały. Bardzo dobra firma

Jarek kaczynski

Prezes też bedzie

Szybka

Biorę wilbratorek i lecę 20:00 jestem

Andrzej Duda

Na rozładowanie atmosfery zapraszam wszystkich na sylwestra do mnie

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.