Konsalnet Południe

Opinie o Konsalnet Południe

jasiek

a Ty jesteś pracownikiem tej firmy @155, czy słyszałeś od innych

Gebels

Orięntuję się z was jaka firma ochrania Hutę Częstochowa?

arek

To wstyd aby w Czestochowie zlikwidowano juz dawno konwoje i grupe i interwencyjna Zostaly tylko cieciownie i upokarzajaca jazda rowerkiem na m1 Panowie z biora w Czestochowie wiecej pracy a mniej siedzenia na naszej klasie wiek do czegos wkoncu zobowiazuje

NP

ktosiek - 2010-04-14 00:31:52 Ja jestem zbulwersowana pracownikami Kolsalnetu. Albo pracuja tam same dziaciaki, albo emeryci. W dodqatku maja tam ludzi co nie powinni nigdy dojsc do wladzy jak pewien ocgoniaz ciagle wylatywal z marketów, dostal nie raz od pracowników bo tak zalazł za skore a potem wraca spowrotem na market jako dowódza, Same [usunięte przez moderatora] tam siedza. Mało praca i nie interesuja sie wogóle swoimi pracownikami,a jak juz maja obsadzonych na marketach to najwqieksz [usunięte przez moderatora], krętaczy . Firma do bani A ty kobieto jesteś [usunięte przez moderatora], wystarczy przeczytać twą leciwą wypowiedz. Prawdziwi pracownicy są w gr. interwencyjnych, konwojach i przemysłówkach a w marketach to tylko zapchaj dziury. Za marne pieniadze - marni pracownicy.

ktosiek

Zostaw opinię o Konsalnet Południe - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Południe