Opinie o Aquaform S.A. w Kijewo 9B

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aquaform S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aquaform S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquaform S.A. w Kijewo 9B

Paulina

@. pytasz użytkownika @nowy o wczorajszy dzień. Co takiego w ten dzień wydarzyło się w firmie? O czym warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów?

@Paulina

Paula wszystko ok.nic takiego sie nie stAło

Paulina

@aa a Ty dlaczego nie polecasz Aquaform S.A.? Co jest powodem Twojej niechęci do Aquaform S.A.? Napisz nam więcej na ten temat. O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

Paulina

@MP piszesz, że nie polecasz Aquaform S.A. Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu?

MP

Nie polecam!

aa
@MP

tez niepolecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquaform S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nowy

pracuje od tygodnia jest ok.ludzi potrzebuja na produkcje kabin i nie tylko perspektywy na przyszłosc widac,bardzo mila atmosfera bardzo mili ludzie pracujacy na produkcji kabin i magazynach PoLECAM ta firme na ten czas bardzo rozwojowa

@nowy

Po dzisiejszym dniu nadal podtrzymujesz,ze to firma rozwojowa?Czy przejrzałeś? na oczy optymisto??

kordian

firma sie zaczela rozwijac ponownie zapraszam .potrzebuja ludzi o pracy

k.f.

ale to juz koniec...i nie wróci wiecej...

SKA

ha ha wszedzie dobrze gdzie nas nie ma:D Jeszcze nie było takiej firmy co by ludzia dogodziła zawsze sa jakies ale wiec jak dla mnie zal.pl z gadania ludzi wrrr...

Piotrek
@SKA

Jakby na to nie patrzeć to po to są takie fora aby każdy mógł napisać swoją opinię, im więcej informacji tym lepiej, zawsze daje to lepszy obraz tego jak jest w realu..

k.f.
@SKA

prawda jest jedna,ze przez nieodpowiednie decyzje firme doprowadzili do takiego stanu w jakim jest czyli powolna agonia

Paulina

A jakie benefity oferuje pracodawca?

WC
@Paulina

Ostatnio papier toaletowy pojawił się w WC

Paulina

@Gal Anonim, dlaczego historia?

Dawne czasy
@Paulina

Bo to dawno było i z obecną sytuacją niewiele ma wspólnego..

Paulina

@Były pracownik, a długo już nie pracujesz w powyższej firmie? Może od tego czasu nastąpiły kolejne zmiany?

Nie polecam pracy w Aquaform S.A pracowałam tam za starych czasów było jeszcze ok ale od momentu kiedy Aquaform S.A został przejęty przez Armaturę zrobił się straszny rozgardiasz, nikt nie wie za co do końca jest odpowiedzialny, jest wielka spychologia spraw i tym samym Aquaform S.A idzie na dno.... szkoda bo firma dość prężnie prosperowała zatrudniając ponad 200 osób...

Basia

Ciekawie to tam nigdy nie było, duża prywata i rotacja.. Czasem może trochę śmiesznie, awanse w jeden dzień np z z sekretarki prezia na członka zarządu, no ale jak na członka się wskakuje to jest awans, a 200 osób to tam było ładne parę lat temu, i tak głownie od skośnookich ciagną..

Martha
@Basia

oj tam, od takiego wskakiwania jakie dorodne owoce, rosną jak na drożdżach i podobne jak dwie krople wody..

gabrysia
@Martha

niebądż wscibska to było dawno

się działo..
@gabrysia

no właśnie w_cipska i do przodu albo tyłu, jak kto woli, a powinowaty wie co i jak?

Mario
@Basia

Jej stary o tym wie?

LG
@Mario

Chyba nie wie czyje niańczył..

Paulina

Zapoznaliście się już z osiągnięciami Aquaform S.A.? Na głównej domenie firmy znajdziecie artykuł poświęcony otrzymanym nagrodom - http://www.aquaform.com.pl/index.php/pl/artykuly/29,1,41,nagrody-i-osiagniecia

Gal Anonim

To już historia

kjd
@Paulina

Przecież to nagrody otrzymane jeszcze za czasów starej kadry. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Niestety nie na lepsze. Szkoda. Nie polecam.

nori

już niedługo pewnie znowu kogoś będą poszukiwać ...

nowy

łazienki

konrad_h

Zamiast podwyżek noworocznych jest przenoszenie zakładu do Niska. Stara prawda mówi, gdy Armatura Kraków wykupuje firmę w której pracujesz wiedz, że zaraz stracisz pracę, a firma zostanie przeniesiona do Niska.

Byłbym wdzięczny za opinie na temat atmosfery panującej w tej firmie oraz kadrze zarządzającej - jej podejściu do pracowników, umiejętnościach menedżerskich itp.

Czy starasz się o pracę w tym dziale??

Chciałabym więcej wiedzieć na temat sturktury działu HR tej firmy, czy jest ktoś zajmujący się miękkim HR? Bardzo prosze o jakiś kontakt na masia314@wp.pl

Ala

witam, ja rowniez prosze o opinie na temat pracy i zarobkow w tej firmie. Bylam na rozmowie na stanowisko specjalista ds oblugi klenta zagranicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquaform S.A. - Kijewo

Aquaform S.A.