Grupa Marketingowa TAI

Opinie o Grupa Marketingowa TAI

asd

Mógłby się ktoś wypowiedzieć o TAI w Łodzi?

lolo
@asd 07.02.2017 23:38
Mógłby się ktoś wypowiedzieć o TAI w Łodzi?

nie polecam okropna przełożona stronnicza, niesprawiedliwa i wysokie mniemanie ma o sobie przy braku wykształcenia odpowiedniego

Oz
@lolo 26.10.2017 12:42
nie polecam okropna przełożona stronnicza, niesprawiedliwa i wysokie mniemanie ma o sobie przy braku wykształcenia odpowiednieg...

Pracuję w TAI w Łodzi kilka lat i nie będę polecać tej firmy tylko z jednego powodu : niskich płac nieadekwatnych do wysiłku jaki trzeba włożyć w pracę. Co do reszty : na pewno pracę te można lubić z powodu wielu aspektów . Natomiast co do przełożonej : o Monice można dużo powiedzieć ale na pewno nie jest osobą zadzierającą nosa. Owszem nie ma wykształcenia kierunkowego, ale szefową została z jakichś powodów. Moim zdaniem ma duże zdolności interpersonalne, jest bezkonfliktowa i w miarę możliwości elastyczna jeśli chodzi o grafik i inne sprawy dość istotne dla pracownika .

Kalioppe

Z sentymentem bede wspominala gm tai lata spedzone tam.... podejscie do osob niepelnosprawnych mimo ze niepelnosprawnosci nie mam to uwazam ze podejscie bylo na poziomie wzorowym!!! Z czasem firma ta jak wiele innych zrezygnowala ze statusu zpch nad czym ubolewam bo w kazdym czlowieku drzemie potencjal...nie wiem czym bylo to spowodowane no coz...idac dalej prezes na wlasciwym miejscu profesjonalny obeznany z rozna tematyka piniewaz sam praktycznie zaczynal od zera, by dojsc do takiego stanowiska takich ludzi jest niewiele i za to wielki szacun to samo tyczy sie pracownikow z wysokim stazem pracy a cechuje ich wyrozumialosc i profesjonalizm skladam wielkie uklony i brawa oby bylo wiecej takich firm gdzie pracownik czuje ze tez jest wazny....bo np korporacje to....nie musze tu pisac kazdy co mial stycznosc to wie...prosze jesli szukacie pracy i nie wiecie gdzie isc dalej to mimo wszystko odradzam wam firmy korporacyjne....one pozbawiaja ludzi uczuc...jednym slowem wyscig szczurow pozdrowienia ślę /kalioppe

Landrynka

Ja w TAIU w Łodzi pracowałem kilka lat - zarobki średnie, ale kasa co miesiąc na czas, umowa o pracę, ludzie w gruncie rzeczy fajni, poza jedną dziwną laską. Jak ktoś potrzebuje na dłużej zatrudnienia poniżej średniej krajowej bez przemęczania to może próbować.

asd
@Landrynka 08.02.2017 10:49

Poniżej średniej krajowej tzn? 2000 i 4000 to kwoty poniżej średniej, a jednak różnica znacząca.

Dżej
@Landrynka 08.02.2017 10:49

Jak wyglądają zarobki w firmie? Szukają osób niepełnosprawnych do Łodzi. Czy można liczyć na więcej niż 2000 zł brutto? Dodam, że praca zdalna przy przetargach.

Mad

Pracowałem w tej firmie rok. Opinie skrajne o wydźwięku ujemnym potwierdzam.

majao

jak ktoś chce dorobić, to widze, ze szukają sprzątaczki teraz.

dod

Michał@ a możesz napisać na jakim stanowisku, bo nie chce mi się wierzyć(zresztą jak ktoś zaczyna znajomy tam pracuje...) to brzmi bardzo enigmatycznie i podejrzenie

Michał

Znajomy tam pracuje od kilku lat i jest bardzo zadowolony, żeby zarobi trzeba robić za siedzenie nigdzie nie płacą. Atmosfera miła, a warunki zatrudnienia ok. Płaca dobra, z możliwością rozwoju, awansu i podwyżki. Czasem jak czytam niektórych komentarze to śmiać mi się chce, ludzi chcieliby dużo zarabiać, a przy tym nic nie robić.

nn

mimo wszystko 2netto jak na B2B to mało ;/ mozliwosci podwyzki praktycznie zadne , wiec "srednio" atrakcyjna oferta dla ludzi z doswiadczeniem. rekrutacja ok, ale praca to jw.dzwonienie przy biurku non-stop.

zan

Podstawa bez tragedii, bo dwa koła na rękę, niestety trzeba się zadzwonić aby zrobić wynik i zgarnąc dodatkowo prowizję, głównie to praca biurowa, spotkania z klientami rzadkie, jak walniesz 60 fonków dziennie to nie masz siły gadać, ale ogólnie do ogarnięcia...

krys

Specjalista ds. Kluczowych Klientów - byłem u nich na spotkaniu, bardzo niska podstawa, nic dziwnego ze od 3 m-cy próbują kogoś znaleźć i nie wychodzi.

obicie

od niedawna poszukują Specjalisty ds. Kluczowych Klientów. chcą od pracownika doświadczenia w sprzedaży usług B2B oraz kreatywności oraz świadomości biznesowej. Ktoś chętny? :)

ilonka3

myślę że każde stanowisko w firmie działającej od 1989 roku i z takimi budżetami jak Telefoniczna Agencja Informacyjna jest znakomicie płatne, warto próbować

byly pracownik

pracowałam tam ponad 10 lat miałam trzy awanse, ale płaca zawsze była taka sama, płaca minimalna, mam wrażenie że gdyby nie było płacy minimalnej to płaciliby mniej. Zarobki fatalne tak jak już wspomniałam, reszta ok, przestrzeganie praw pracowników, mój szef tez ok :)

somebody

Do Daaar Jusz, oleńki i supersonic. Wasze opinie są tak wiarygodne jak przyjemny jest ból zęba o pólnocy. A wybór ofert duży, wystarczy zajrzeć do zakladki praca na tai.pl. Czyżby to kolejny etap dynamicznego rozwoju, czy exodus ?

mikedi

Witam, Czy ktoś ma nowsze doświadczenia z rekrutacji?

jak

poza tym jezeli ktos nie wyrobi sie z praca to nie powinien zabierac jej do domu z pewnoscia jest mozliwosc zrobienia nadgodzin ale wiadomo ze lepiej trzymac sie warunkow

Kuba

Witam, a jak oceniacie firme od strony klienta, poszukującego firmy monitorującej przetaregi w brnży medycznej, chodzi mi o usługi pressinfo.

ff
@Kuba 18.06.2015 14:48

firmy medyczne korzystają częsciej z pressinfo+monitoring wyników. juz nie pracuje tam,ale jest taki mily starszy gościu..wojciech Sander..on ma duża wiedzę,bo ma sporo takich klientów i po prostu najelepeij do niego zadzwonić..gościu naprawde godny polecenia

Łatek

Czytam to co piszecie i mam wrażenie, chyba pomyliłyście firmy. Ja tam pracuję w Poznaniu i jakoś ludzie spoko, atmosfera super, prezes zorganizował nowe biuro całkiem ludzkie i zabawne, płaca może nie najlepiej, ale na czas i uczciwie, Jak coś trzeba to się idzie do Prezesa i on stara się pomóc, nie krzyczy nikt ani nie obraża ludzi, szacun jest, jak wcześniej ktoś by popracował w Arvato albo Holiconie to by szybko zaiwaniał do TAJu. A tu - ciągła krytyka bezsensownie.

Y.

Sama praca nie jest jakaś najgorsza. Najgorsze są wewnątrzfirmowe "spory" i brak kultury niektórych pracowników. (usunięte przez administratora)Niepełnosprawność nie ma tu nic do rzeczy. Też uważam, że z dyskusji nic nie wynika :-) Ale niech inni wiedzą. Obecnie tworzy się coraz więcej miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnością.

marudna

A ja się czuję znudzona tą niekończącą się polemiką...

A.

Warto na pewno - zawsze się doświadczenie zdobywa . karty Multisportu jak najbardziej.

robol

nudzi wam sie w pracy

były Robol

Jak sam nie spróbujesz to nie będziesz wiedział jak tam faktycznie jest. Może akurat Ci się spodoba Powodzenia

XYZ

Pierwsze 2-3 mies. :)

były Robol

Nawet gdy Ty się wykażesz i będziesz harował to i tak nic Ci to nie da. Zwykli robole nie mają szans w dobrej wypłacie. Ktoś inny zawali i ty to odczujesz na zarobkach. Tak tam jest. Ludzie i Firmy mają już dosyć firm coll center. jak do nich telemarketerzy wydzwaniają, ciężko w tych czasach w tej dziedzinie zyskać klientów

były Robol

Proste prace biurowe to call center wiec co możesz robić ? dzwonić po ludziach i ich "skręcać" Infolinie i pozyskiwanie klientów Powodzenia

były Robol

A na jakie stanowisko maja Cię zatrudnić?

były Robol

Ale ja opisałem o co mi chodzi z zatrudnianiem niepełnosprawnych, ale to zostało usunięte przez administratora, i nie znam przyczyny usunięcia. A zatrudnianie niepełnosprawnych to bardzo super gest pracodawcy, jest otwarty na niepełnosprawnych, super

kalioppe

szczerze nie chce mi sie wierzyc w to co czytam na kazda firme cos znajdziecie tam przynajmniej jest umowa o prace a nie zleceniowki zastanowcie sie mnie rekrutowaly osoby ktore pracuja tam po 18 , 11 lat wiec nie sadze aby cos bylo nie tak skoro od samego poczatku wykladaja czarno na bialym jaki bedzie rodzaj zatrudnienia i wogole ludzie sa w porzadku takze narazie nie mam zlego slowa

analizator

Zawsze istniała grupa, która dobrze zarabia, niezależnie od swoich umiejętności. To fakty, które znają Ci co pracują w firmie rzeczywiście dłużej, jeszcze za poprzednich władz. Proszę nie pisać postów sponsorowanych, to wygląda naprawdę śmiesznie. To własne biurko... rozczuliłem się!

Nowinka

Ja tam jestem od pół roku jako handlowiec i jak wyrabiam plan, a nie jest jakoś zbyt wysoki to płaca dobrze, dali mi umowę o pracę. W trzecim miesiącu pracy wygrałam konkurs i dodatkowa kasę. Więc nie jest tak źle, wcześniej robiłam w reklamie i tam to dopiero był syf - pieniądze raz na dwa miesiące, polowa tego co bylo umówione, bałagan.

Lobos

Mnie się tam dobrze pracowało przez 7 lat, kasa zależna od wyników - faktycznie, jak się nie pracuje to się zarabia mało, ale można tez spokojnie wycisnąć 3000 i więcej. Fajny vice prezio:-)

Agata

E tam. Atmosfera to kwestia względna - każdy postrzega inaczej. Mi się tam dobrze pracowało.Może kasa niezbyt powalająca, ale za to o przestrzeganie praw pracowników nie można się przyczepić - żadnego zostawania po godzinach, zawsze pewna wypłata, nie ma problemów z urlopami czy chorobowym.

Zostaw opinię o Grupa Marketingowa TAI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Marketingowa TAI