Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. Oddział

Lublin

Opinie o Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. Oddział

Olga

Widzę, że dawno nikogo nie było na forum Grupy Marketingowej, a szkoda, bo chętnie dowiedziałabym się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, wiem, że zarobki to bardzo indywidualna kwestia, ale może i o tym któryś z obecnych pracowników chciałby napisać :)

Joanna

Witam, jesli mozna wiedziec ze ile zarabiają. Pozdrawiam Joanna

Karola

Hey, a czym konkretnie zajmuje się Grupa Marketingowa TAI? Jakie usługi sprzedaje? pzdr

Kozion

Fajna szefowa Gabrysia i ogólnie super atmosfera. Mało niestety takich firm u nas w Lublinie.

Zostaw opinię o Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. Oddział - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. Oddział