Baltic Sports Hotel

Chłapowo

Opinie o Baltic Sports Hotel

Boleslaw

Syf i PRL. Muchy jak ćmy latają po korytarzach, pokojach inaczej gdzie tylko się da. Robactwo i smród w pokojach, że szkoda pisać. Lokalizacja ok, obsługa pożal się Panie!! damy kelnerki poniżej krytyki. Lepiej dopłacić i omijać ten PRL szerokim łukiem.

Kamila

Czytam opinie niezadowolonych pracowników i jestem w szoku. To chyba dlatego, że łatwo napisać negatywny komentarz a jak ktoś jest zadowolony to nigdy tego nie opisuje dlatego ja postanowiłam skrobnać coś od siebie. Zarobki dobre i pracuje się w młodej miłej atmosferze. Kierownictwo szło nam przeważnie na rękę więc nie mam do nich zastrzeżeń. Obecnie pracuję w innej branży, ale pracę nad morzem na pewno będę dobrze wspominac :)

Praccownik

Pracowałem tam w zeszłym roku w wakacje i miło wspominam ten czas. Świetna atmosfera i zarobki też zadawalające.

tom

Pracownik Baltic Sport. Pracowalem w zeszlym roku jako animator i bylo super,natomiast podjelem wspolprace rowniez w ty roku jako animator.W tym roku to koszmar zwarzywszy na kierowniczke osrodka Eweline ktora nie nadaje sie do pelnienia tej funkcji,szkoda slow na nia.Jezeli chodzi o pozostalych pracownikow to oki,panie pokojowki staraja sie jak moga,ale przez kierowniczke sa nie doceniane.Zreszta w tym roku jest koszmar jak wspomnialem ze wzgledu na kierowniczke Eweline.Poprostu kierowniczka lekcewzy wszystkich pracownikow.Tak ostrzegam osoby ktore chca tam pracowac by sie zastanowily nad tym. Tak to jest prawda to co napisano z mojej strony,po ukazaniu sie tej opini osrodek grozi mi sprawa sadowa,ale to jest smieszne.Podczas pracy razem z Krzysztofem bylismy dyskryminowani i szykanowani,a na dodatek Krzysztof nie dostal naleznego wynagrodzenia za prace w czerwcu 2015,pracowal na kuchni na zmywaku,zachorowal i byl na zwolnieniu lekarskim ale z menagerow nikt nie mial cywilnej odwagi mu powiedziec ze zostal zwolniony tylo mi to powiedziano czy tak postepuje pracodawca mowiac osobom trzecim ze dana osoba nie pracuje no chyba nie.Pozniej bylo non stop sie czepianie Krzysztofa ze pomaga mi w animacjach,a byl bardzo lubiany,o czym swiadcza ankiety pracy animatora,w jednej z rozmow z menagerem nie podam imienia i nazwiska powiedziano mi iz sczerbol nie ma prawa pokazywac sie na osrodku,nie jednokrotnie bylo mowione ze Krzysztof jest po wypadku,ale nasmiewano sie z niego,czy tak postepuje pracodawca chyba nie.Wyglad nie swiadczy o niczym liczy sie pracowitosc.Nie usune tej opini poniewaz iz bede walczyl o nalezne traktowanie w pracy. Tak to nalezy zglosic.

OSZUKANY

ostrzegam(usunięte przez moderatora) naciągacze opłaciłem na konto pobyt, oferta została zmieniona w ciągu nocy na zupełnie inną gorszą oczywiście wyparli się wszystkiego ,nie ma mowy o zwrocie KASY OBIECUJĄ A NIE MA ZWROTU NA KONTO PANIE W RECEPCJI NIE CHCĄ PRZEDSTAWIĆ SIĘ COŚ TU PACHNIE SZWINDLEM \\\"OSTRZEGAM NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ\\\"

byłam i widziałam

(usunięte przez moderatora) kłamstwo , co do oferty ,lecz nadrabia obsługa pań które z podziwem szanuje podajac posiłki :)lecz jestem obecnie tu i widziałem jak zwalniaj je bo walcza z(usunięte przez moderatora)w pracy gdzie byłem świadkiem jak wyzywają panie z kuchni na panie z obsługi . To nie ich wina że ktoś nie umnie gotować i jest rodziną

Marek
@byłam i widziałam 17.07.2012 11:35

Witam Dwa tygodnie temu wróciłem z wczasów ,wypoczywałem w Chłapowie ,a moim ośrodkiem był Baltic Sport. Moja żona i ja bardzo miło spędzaliśmy czas ,miły ,sympatyczny personel i bardzo dobre jedzenie,bliskość morza ,nie trzeba dreptać było setki metrów żeby zobaczyć morze. Można było zauważyć że ośrodek remontuje obiekt przy parkingu,znaczy robi jakieś inwestycje,na miejscu właściciela usunąłbym tę wiatę przy furtce przy 13 schodach ,a zamiast wiaty kilkanaście domków drewnianych bym wybudował na terenie należącym do Baltic Sport,ale to moje zdanie ,właściciciel ośrodka na pewno wie co ma zrobić żeby turystów przyciągnąć. Pozdrawiam Marek

Zostaw opinię o Baltic Sports Hotel - Chłapowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Sports Hotel