Opinie o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TechniSat Digital Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Xman

Mamy w firmie tyle zbiórek na szczytne cele. Pomoc potrzebującym,tym co pożar zjadł cały dobytek, itp. Ale wiecie co- fajnie byłoby pochwalić się że TechniSat dołączył do W O Ś P. Szkoda że tak ważny dzień jest pomijany.Wiele osób mnie skrytykuje za te poglądy. Rząd też jest przeciw tej akcji. Ale to trwa już 24lata. Wiele osób skorzystało ze sprzętu Wośp. Nasze dzieci,rodzice,dziadkowie.Szkoda,że nie pomyśleliśmy wcześniej .Może jakieś pare złotych uzbierałoby się na ten cel pod logo TechniSatu Polska.

---

Dyrektorze. Z tej firmy powinno odejść jeszcze kilka osób, aby nie ciągnęła się ta antypracownicza struktura. Pozdrawiam.

xxx

@Mgr skąd takie pytanie? Zarząd niemiecki którego przedłużeniem jest polska dyrekcja.

Mgr

Powiedzcie mi, kto w tej firmie rządzi?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technisat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Oki

Nauczcie się ortografii, pls.

Pamiętam jak pracowało w firmie około 500 osób. Infrastrukturą i U.R zarządzał jeden kierownik. Były dyrektor J.P na jego miejsce zatrudnił dwóch innych - oni zatrudnili dwóch zastępców i dwóch liderów. Wkrótce potem kilku specjalistów, i zaczęła się jakość wirtualna.

Weźcie lepiej powiedzcie co to jest jakość... hahahahaha

Polska

Pan dyrektor powinien na początek oczyścić pole zwłaszcza od tych niespełnionych ambicjonalnie z układu Wołowskiego (doradcy J.P) Jak dotychczas to oni są bardziej skuteczniejsi. Takie są fakty. Szkoda tylko, że firmie to nigdy nie służyło

ga

Również pozdrawiam tych o których nie piszę się tutaj negatywnie. Życzę sukcesów w pracy.

ga

Pracowników, o których się nie pisze jest wielu. Im się po prostu mówi wprost - Dzień dobry, dziękuje, pozdrawiam, na przykład Grzegorz Ż. ; Wojtek.A O nowym dyrektorze też źle się nie mówi. Pozdrawiam

taki jeden operator
@ga

Witam przepracowałem w tej firmie ładnych parę lat i to co mogę powiedzieć. Pracuje tam wielu naprawdę fajnych ludzi z którymi da się zawsze dogadać. Każdy lider z jakim miałem kontakt był dla mnie w porządku. Firma nigdy nie oszukała mnie na wypłacie. Firma jest jak najbardziej ok i daje dobre zatrudnienie z umową o pracę. Wiadomo ze nie na każdym dziale jest kolorowo ale często są możliwości przejścia na inny dział. Jeśli ktoś pisze że zwalniają itp. to z mojej obserwacji wiem że wylatują osoby które ciągle siały zamęt i nieźle kombinowały. reszty domyślcie się sami. Firmę polecam bo nie jest aż tak źle.

Opłaca się zatrudnić w Technisacie? Same negatywne opinie ;/

Sy

To prawda.

Michu

No jak teraz jest ich już dwóch i też piłkarzy nawet razem na szkoleniu byli, teraz będą cwaniakowali, pan K.D przez tyle lat niczego się nie nauczył i już się nie nauczy a szkolenie w Renex-e to tylko mistyfikacja obu panów.

Gracjan

Najgorszy jest piłkarz z smd, bez szkoły a gra cwaniaka.

ktoś

Najwięksi krętacze to T.K i M.K. Sądzę, że nowy dyrektor nie uwierzy w ich ściemy. Ich motto to ; pozbyć się współpracowników o większej wiedzy i umiejętnościach. Albo ośmieszać, podważać kompetencje osób na stanowiskach, na które sami chcą awansować. Prawda panowie, nieźle żeście w tym temacie zrobili.

Myślę, że dyrektor dobrze wie, gdzie trzeba odblokować hamulce. Np. M.K, wysoka pensja, umiejętności dozorcy, a i tak biega do elektryka jak wyłączyć klimatyzator, i wielu innych co po wielu latach udawania, że pracują, z pewnością niczego nowego nie wniosą - to naturalne

xxx

Nowy dyrektor nie zrobi nic więcej na co pozwoli mu zarząd. A zarząd widocznie nie chce zmian lub ma inne plany wobec firmy.

Mgr.

Też uważam, że nowy dyrektor powinien jak najszybciej podziękować byłym układom a z pewnością kij ze szprych zostanie wyciągnięty.

byłypracownik

Czy dalej pracuje K.D (jedna druga z K.W). Czy M.K i T.K - mistrzowie manipulacji (i co panowie, łyso było, gdy przyszedł nowy dyrektor a W.K pozostał) dalej mącą? Póki tacy dranie pracują to niewiele się zmieniło. Pozdro.

Michu

kinder.....stara kadra zarządzająca jak widzisz nic nowego nie wprowadza jak tylko zamęt i manipulację jak to oni ciężko pracują tylko efektów nie widać. Póki to się nie zmieni nic się nie zmieni na lepsze. Powiedz mi jak człowiek który nie posiada odpowiedniego wykształcenia i wiedzy może prawidłowo reagować na błędy w produkcji urządzeń elektronicznych. Kiedyś był taki co szukał "bubulatora" i szukał tak bardzo ambitnie że cały zakład przeszukał aż się ktoś jego zapytał co to jest to sam nie wiedział (mowa o panu K.W już nie pracuje stara kadra wie o kogo chodzi)tak się właśnie znał na elektronice że szukał i sam nie wiedział co szukał...heheh. Czy wg Ciebie taki człowiek może zdestabilizować firmę jeśli tak to na gorsze

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat Digital Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TechniSat Digital Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 978 ocen.

TechniSat Digital Sp. z o.o.