Opinie o Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda w Warszawa

Czy w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

M.Z. Nowy wpis

Jak w każdej normalnej firmie, gdzie właściciele są normalnymi ludźmi, można się dogadać. Tak właśnie jest tutaj.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda?

Driver Nowy wpis

Proszę wejść na stronę internetową, znaleźć numer telefonu do osoby rekrutującej pracowników i zadzwonić. Szczegółów w internecie nikt nie napisze. Warunki zatrudnienia zawsze były tu dobre i normalne. Na tyle dobre i normalne, że ludzie pracują tu długimi latami, i nie myślą o zmianie pracy.

BOLO Nowy wpis
@Driver

Dokładnie, takie pytania i kwestie to na rozmowie kwalifikacyjnej. A firma bardzo solidna polecam

Czy firma Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Driver

Tak, wszyscy są traktowani w równy sposób.

@Driver

Bardzo normalny pracodawca, pieniądze zawsze na czas ale i organizacja pracy na duży plus, polecam!

Czy firma Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

M.Z.

Jak szef jest normalny i rozumie sytuacje, to zawsze można liczyć na wsparcie czy pożyczkę. Tak właśnie jest w tej firmie.

@M.Z.

Dokładnie. Z normalnymi ludźmi można się zawsze dogadać

BOLO
@Driver

No z normalnymi a my za jakich się uważamy ;)

Firma Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda prowadziła rekrutację na stanowisko Prace wykończeniowe, pracownik ogólnobudowlany, możliwość zamieszkania. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kierowca22

Jak wygląda u nich praca jako kierowca w transporcie międzynarodowym? Czy płacą na czas? Jakie systemy pracy są u nich dostępne?

@Kierowca22

Płacą na czas. Co do systemów pracy, to najlepiej zadzwonić na numery podane na stronie internetowej i zapytać, ale z tego co wiem są różne możliwości co do systemów pracy.

P.

Solidny pracodawca

@P.

Bardzo solidny, i uczciwy. Idzie kryzys, więc warto trzymać się firm, które go przetrwają.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Driver

Takie pytania zadaje się na rozmowie kwalifikacyjnej a nie w internecie. Pozdrawiam

Dokładnie!

@M.Z.

Już nie bądź taki zasadniczy. Ja chce dopiero aplikować i przydałoby mi się info na jakim poziomie są zarobki. No wiesz, żeby potem nie być zaskoczonym jak dadzą mniej niż oczekuje. Powiesz ile się zarabia?

@Janusz

Masz na stronie internetowej numer telefonu, to sobie zadzwoń i się dowiedz. W aktualnej sytuacji w rożnych firmach poza kwotą ważne jest też to czy firma przejdzie przez kryzysy czy nie. Tu ciężarówki jeżdżą. A kasa normalna.

@M.Z.

No i dobrze. To właśnie chciałem wiedzieć. Bo kwotę faktycznie wynegocjuje na rozmowie ale najważniejsze czy firma płaci terminowo i daje robotę, dzięki :)

@Janusz

O terminowość, przejrzystość, trzymanie się ustaleń i o pełną uczciwość w kwestii rozliczeń nie musisz się tu martwić, a to już połowa sukcesu :)

@M.Z.

Potwierdzam, firma działa jak należy, stale poszukuje kilku kierowców, ale ci co już są nie mają prawa narzekać. Oby nie było gorzej, a damy radę :)

@R

Dają normalną umowę o pracę ze wszystkimi składkami czy na początek jest zlecenie? Wiesz może?

@Janusz

Tylko i wyłącznie umowa o pracę, od samego początku.

Jak długo trwa proces awansu w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda?

R

Za chwilę większość pracowników w branży transportowej będzie raczej zastanawiała się jak długo będzie jeszcze miała pracę, niestety... Ta firma działa stabilnie, wywiązuje się ze swoich zobowiązań i płaci pracownikom uczciwe pieniądze zawsze na czas, ale inne...? Wystarczy poczytać fora internetowe. Więc osobiście sugeruję szanować stanowisko i pracę, którą się ma, a nie myśleć o awansach.

Marcedes Actros King

Patrząc na to co się dzieje w innych firmach tu nigdy nie można było narzekać. Zawsze stabilna sytuacja, jak się na coś umówiłeś to dostawałeś. Dziś o takie firmy bardzo trudno, każdy chce oszukać, a tu było po prostu normalnie i uczciwie. Złego słowa powiedzieć nie mogę

@Marcedes Actros King

Potwierdzam, wszystko zawsze OK

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

M

To firma transportowa, rodzinna, a nie korporacja. Jest jeden etap. Aktualnie z tego co wiem poszukiwani są kierowcy.

Kiero

Solidny pracodawca, żadnych problemów.

ITK

Potwierdzam

Tak było

Marecki
@Kiero

Dobra firma a szef normalny gość, wymagający ale OK

Grzesiek

Szef jest OK, firma normalna

PDW
@Kiero

Potwierdzam solidny normalny szef Pozdro dla chłopaków, którzy tu jeżdżą !!

OLO

Każdy komu się w tej firmie należały pieniądze dostał wypłatę co do złotówki, co w branży transportowej nie jest takie oczywiste. Nie pomawiaj dobrych ludzi. Hamuj się, bo nie jesteś anonimowa w internecie

Tomasz

Solidna, godna polecenia firma!

@Tomasz

Tak jest firma dobra polecam

Mat
@Tomasz

Potwierdzam fajna dobra firma szef ok spedytorzy też byli ok

Tom
@Mat

Spedytorów też miło wspominam, szczególnie tych ostatnich, młodych, fajny zespół

Ilu kierowców jest w firmie?

Kilkudziesięciu :-)

Tomy
@Paweł

Z tego co wiem aktualnie jest ogłoszenie i firma szuka dodatkowych kierowców, ogłoszenie widziałem na OLX, planuje zadzwonić

Y
@Tomy

Tak, firma poszukuje w tej chwili nowych kierowców z doświadczeniem, można dzwonić na numer podany na stronie internetowej firmy lub na numer podany w ogłoszeniu w internecie

Uok
@Y

Potwierdzam

MT
@Paweł

Kilkadziesiąt osób, dokładnej liczby nie znam. Rotacje są nieduże, raczej pracują tu ci sami kierowcy od lat, czasem dojdzie ktoś nowy ale to rzadko

@Uok

Też widziałem ogłoszenie w sieci, aktualnie trwa rekrutacja, można dzwonić

Kilkadziesiąt osób

T
@Paweł

Teraz chyba koło dwudziestu myślę, stałe poszukiwani są nowi kierowcy

PDW

Ze 30 na oko (?)

Adrian

Bardzo solidny przewoznik, serdecznie polecam

B
@Adrian

Tak jest, 31 lat na rynku !

driver

Przewoźnik może jest dobry, ale kierowcy to największe brudasy, śmierdzi od nich z daleka.

B
@driver

Powiedz im to w twarz, bohaterze z internetu

OLO

A w tej bajce były smoki? Nie ma w firmie recepcji, mistrzu. Kolejny kierowca, który nie dostał tu pracy?

Driver

Coś ci się chyba pomyliło, w tej firmie nie ma, nie było i raczej nigdy nie będzie recepcjonisty. No chyba, że wrzucić tu zdjęcie swojej umowy o pracę na tym stanowisku, śmieszku?

Hahaha

Na jakiej recepcji? Dawaj zdjęcie tej recepcji albo przestań łgać!

PG

Hahahaha na recepcji pracowałaś? Tu żadnej recepcji nie ma, po co zresztą w takiej firmie miałaby być recepcja ?!! Nie ściemniaj

Były kierowca

Mamy hit! Recepcji nie ma, ale jest recepcjonistka hahaha :)))) Co jeszcze wymyślisz?

OLO

Na jakiej recepcji jak tu nie ma recepcji. Przestań kłamać!

M.T.

Zarobki dobre a przede wszystkim wypłacane na czas. Nie raz dostałem też zaliczkę jak miałem potrzebę wcześniejszej wypłaty. Szefostwo ma normalne podejście do pracowników, z szacunkiem. Jak się na coś umawiają, to słowa dotrzymują. Tak powinno być.

O.
@M.T.

No tak właśnie jest u Pana Walendy, normalne podejście

STACH

Ta firma nie obsługuje nikogo z ulicy, więc skończ już gościu z tymi bajeczkami

J

Ile razy sie jeszcze wpiszesz płaczku?

M

Oj chyba coś zmyślasz, firma jeździ od lat pod jedną zewnętrzną spedycją, więc nic jej nie mogłeś zlecić.

@M

Dokładnie, nie można do tej firmy zadzwonić i coś im zlecić, od lat pracują pod jednym kontraktem

M

Oho czyżby kolejny driver, który nie dostał tu pracy? :) Nikt z ulicy nie może tej firmie nic zlecić, więc nie zmyślaj

STACH

Od lat firma współpracuje z jedną międzynarodową spedycją i nie bierze nic „z rynku”, mistrzu. Chyba ci sie coś pomieszało

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda - Warszawa

• Jak się pracuje w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sławomir Walenda Transport Międzynarodowy Sławomir Walenda
4.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bruzdowa 34
    02-991 Warszawa