Adres: Storczyków 23, 05-807 Toruń

NIP: 5340001656 KRS: 0000051425

0 0 6 5 1

Opinie o P.W. PODKOWA SP. Z O.O.

Filtruj opinie po kryteriach:

Aneta

@AA, czy pakiet socjalny, który opisałaś, odpowiada Twoim oczekiwaniom? Co sądzisz o ewentualnych benefitach oferowanych w P.W. PODKOWA? Zachęcam Cię do napisania paru słów na ten temat.

Aneta

@AA, co wchodzi w skład pakietu socjalnego, o którym napisałaś w swojej opinii na temat P.W. PODKOWA? Wspomniałeś również, że firma ta aktualnie poszukuje kierowców. Czy znane Ci są warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane osobom interesującym się tym stanowiskiem u tego pracodawcy?

AA
@Aneta

Pakiet socjalny zawiera pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie. Nie wiem jakie warunki dla kierowców. Można zadzwonić i umówić się na spotkanie

AA

Fajna fima pracuje tu długo, płacą na czas jest pakiet socjalny, poszukują kierowców

Aneta

Pracujesz w P.W. PODKOWA SP. Z O.O.? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na co mogą liczyć osoby, które myślą o aplikacji do pracy?

kania

@Michał ja również szukałam informacji na różnych forach,ale nic nie znalazłam. Pozostaje tyko zaryzykować i skontaktować się z Podkowa. Kto wie może trafisz na pracę marzeń :D

Zostaw opinię o P.W. PODKOWA SP. Z O.O. - Toruń

Chcę opublikować: