Pepsi –Cola General Bottlers Poland Sp. Z o.o

Kraków

Opinie o Pepsi –Cola General Bottlers Poland Sp. Z o.o

kazik

baranek, dwa lata doświadczenia to w sumie nie jest jakoś bardzo dużo. Za to wpis w CV, że się pracowało w coca coli to już prestiż, marka rozpoznawalna wszedzie na świecie przecież. Praca jak to w korporacji, ale daja umowy o prace i benefity, jak i socjal.

Nic dobrego nie można powiedzieć o tej firmie - zwykli oszuści i złodzieje. Pracowałem dla nich jako Merchandiser Stacjonarny i zostałem oszukany, okradziony. Nie zapłacono mi za połowę godzin jakie miałem wypracowane - a obiecywali, że zapłacą. Na resztę pieniędzy czekałem kilka miesięcy !!! Z tego co wiem, to nie jestem jedyną osobą, którą tak potraktowali. Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek \"układów\" z tą firmą i z jej przedstawicielami, którzy są nierzetelni, kłamią i oszukują !

Zostaw opinię o Pepsi –Cola General Bottlers Poland Sp. Z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepsi –Cola General Bottlers Poland Sp. Z o.o