Uni-Truck Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Uni-Truck Sp. z o.o.

Mistrzuniu

Ja pracuję w serwisie Iveco w Uni-Trucku od 16 lat. Większość załogi to stara gwardia z dłuuugim stażem, w handlowym i księgowości też. Mam kolegów, którzy kiedyś odeszli i na początku twierdzili, że w nowym miejscu jest super. Teraz po paru latach i po kilku kolejnych pracodawcach mówią, że chętnie by wrócili i wspominają pracę w Uni-Truck z sentymentem. Wiecie, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i wszędzie jest coś nie tak. Tu jest chyba mniej "nie tak" niż gdzie indziej, takie jest moje zdanie.

anonymous

Solon fiata to zenada klamia oszukuja

koko

Co sądzicie o stanowisku handlowca w Warszawie?

Joanna

Istotne są rzetelne i merytoryczne opinie na temat Uni-Truck Sp. z o.o. jako pracodawcy. Jednak należy też pamiętać o regulaminie portalu, który obowiązuje wszystkich użytkowników. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, czy też obraźliwe. Zachęcam do ponownego zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Joanna

@majamico wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Czy masz na myśli konkretne sytuacje?

majami

Nie polecam, bardzo niski poziom

Joanna

@kamila zdecydowałaś się na pracę w UNI-TRUCK? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę.

kamila

Widzę, że firma poszukuję pracownicy z biegłym angielskim na stanowisko asystentki dyrektora ds. sprzedaży. Ktoś zna wysokość wynagrodzenia?

Jack

Ja bym był ostrożny z tym wyborem pracy, pracowałem w UT i coś niecoś wiem. Gwarancja pracy słaba liczy się tylko wynik nie ważne jakim kosztem, kwalifikacje się nie liczą tylko to co mogą z ciebie wyciągnąć i kop w d....ę Mocno się pozmieniało w tej firmie atmosfera kiepska, donosicielstwo na każdym kroku liczą się tylko tzw. pieski szefa a reszta to zmywaki. Jak lubisz donosić i lizać d....ę szefa to miejsce dla Ciebie, Ja tam nie wrócę.

Solo Han

Wrocław , umowy na czas określony ! chaos w warsztacie , nowa hala a narzedzi nie ma kilka lat temu było bardzo dobrze ale wiadomo trzeba spłacać nową halę sam nie pracowałem ale mam kolegów którzy tam pracują i strasznie narzekają np na nie jasne rozliczenia godzin, brak wiedzy przez "nadzorców" , itp = kolesiostwo i donosicielstwo to norma jak to akceptujesz to ta praca jest dla Ciebie

znawca
@Solo Han 12.04.2016 00:33

tam same wioskowe z Trzebnicy i okolic robią to nie ma sie co dziwić

mess

powiem Ci szczerze kolego wyżej że ja też szukałem ogłoszeń i nie ma, także Twoje poszukiwania były dobre ale nie było co znaleźć więc dlatego nieskuteczne. Myślę że po prostu uni-truck ma teraz jakąś przerwę w rekrutacji ale za jakiś czas pewnie ją wznowią, trzeba po prostu trzymać rękę na pulsie i szukać co jakiś cza

Antek

Chyba już długo szukają bo ogłoszenie nadal jest. Ktos może był na rozmowie. Jakie stawki oferują?

mark

Mój szwagier pracuje w Uni-Truck chyba ze 16 lat i z tego co wiem to tam po tyle pracują ludzie. Nie wiem ile zarabia ale na szkolenia narzeka, że znów dwa dni go nie będzie bo ma szkolenie. Tyle mogę powiedzieć.

Andrez

NIe wiem na jakie stanowisko aplikujesz. W serwisie ludzie pracują po kilka lat i dalej pracują. W dziale handlowym ( gdzie ja kiedyś pracowałem) są tacy co pracują już chyba ze 12 lat albo i dłużej. Pensja na czas, szkoleniami po jakimś czasie będziesz (usunięte przez administratora)Szefostwo ze swoimi przywarami dość konkretne i wymagające. Ale jak już Cię przyjmą i widzą że pracujesz, a nie bździsz w stołek to wcale tak szybko nie zwolnią. Narzędzia do pracy są, atmosfera - cóż, tę tworzą ludzie. Ogólnie całkiem poukładani. Ja mogę polecić.

21dudus21

jest ok

olek

Raczej uni -tric bo tak ta firma powinna się nazywać.wielki trac na umowie próbnej a potem wielki trik i kopara do ziemi opada.Totalna porażka. Nie wspomnę o robieniu z klientów balona i (usunięte przez administratora) ich na kasę.Biorąolbrzymią kasę od klientów a płacą jałmużnę.

Obserwator

Nonek, jak jesteś tak długo w branży to taki fachowiec siedział tam za 1500?! Nie ma takich zarobków chyba że na szczocie jechałeś, a to przepraszam.Coś kręcisz koleś, nie wygłaszaj opinii opartych na twoich wewnętrznych emocjach bo chcesz zniechęcić innych bo sam nie skorzystałeś...

Obserwator

Skoro jesteś taki obcykany w tej branży to powinieneś wiedzieć że odchodząc z pracy nie zostawia się po sobie długów u naszych kontrahentów bo to nie wystawia o tobie dobrego świadectwa i stajesz się niewiarygodny

nonek

I wiesz co koleś za długo w tej branży siedzę, żeby coś knocić. Widać młokos jesteś w tej branży, gwarantuje Ci, że w tej firmie nie przepracujesz nawet roku.

nonek

Kolego, popracujesz ciutę więcej to sam zobaczysz. Poza tym po których plecach trafiłeś do Uni-Truck???? Ten kto tam pracował nic dobrego o tej firmie nie powie, a zarobki ŻAŁOSNE, chyba że Tobie wystarczy jałmużna 1500 zł. W tej firmie kto nie rozrabia ten nie zarabia.

Filar

Chyba musiałeś coś narozrabiać koleś bo ja mam odmienne zdanie, pracuje co prawda 4mies. ale pracodawca jest konkretny, co zarobisz to na papierze, wymaga ale płaci (tak jak się umówiliśmy)nie ma miejsca na kombinacje jak coś knociłeś to Cię przejrzał bardzo przebiegły typ ale słowny, trzeba uważać bo wymagania są ale praca ok i atmosfera niezła.

nonek

UNI-TRUCK Nadarzyn. Totalna porażka. Umowa-doczekałem się jej po miesiącu pracy, i ku mojemu zdziwieniu, oczy wyszły mi z orbit, moja przyszła pensja uzgodniona na rozmowie kwalifikacyjnej z (usunięte przez administratora) z Tarchomina, wyglądała jak datki w kościele na tacę. Ktokolwiek pójdzie na rozmowę do Uni-Truck może się za bardzo nie wysilać jeśli chodzi o pensję, może mówić 3 tysiące, 4 tysiące itd., a i tak dostanie 1500 brutto podstawy i 1500 brutto premii, która pojawia się i znika do tego jakieś inne składowe, łącznie wychodzi to ok 2000 zł do ręki ze wszystkimi możliwymi składowymi pensji. Atmosfera - jeśli ktoś lubi być ścierką do podłogi to polecam, Kierowniczyna o ile można tego kogoś tak nazwać, bo to i tak za wysokie określenie jak na tego kogoś, owy Pan(usunięte przez administratora)wszystkich jak leci, zero honoru i zasad moralnym, sprzedał by się za 5 zł. żeby tylko coś na tym zyskać. Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Uni-Truck Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Truck Sp. z o.o.