Opinie o Uni-Truck Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Uni-Truck Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uni-Truck Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Truck Sp. z o.o. w Wrocław

Szczęśliwiec

Nie polecam pracy w żadnym oddziale Uni-Truck. Atmosfera jest okropna, generowana przez dyrektora posprzedaży. Nikt o tym nie mówi ale mechanicy się zwalniają masowo. Pracownik nie przedstawia dla nich żadnej wartości. Potrafią zwolnić z dnia na dzień bez podania przyczyny. Polecam udać się na rozmowę do konkurencji... Chyba że kiedyś się coś zmieni

Przemysław
@Jack

A wiesz może o co chodzi z tymi aneksami? Co się zmieniło, że są te "aneksy", bo jednak ktoś napisał o tym w l. mnogiej? Są na korzyść czy na niekorzyść pracowników? Rzeczywiście zarobki są tak słabe? Nie ma nic z dodatków?

Cześć, poszukują właśnie administratora sprzedaży w salonie samochodowym i chyba będę kandydował. Podpowiecie mi tylko jakiego wynagrodzenia mogę oczekiwać, jeśli spełniam kryteria i mam doświadczenie. Piszą, że maksymalna kwota to 7 tyś brutto, nie wiem, czy faktycznie mogę się nastawić na taką kwotę. No i co wchodzi w ten bogaty pakiet benefitów? ;)

Hiacynt

Przeglądam ogłoszenie tego pracodawcy i jest podane w logo firmy marka Jeep Piaggio lub Fiat, a ogłoszenie jest z logo Iveco? O co chodzi ktoś wie ?!

Marcin Nowy wpis

Byłem na spotkaniu w organizacji pracy jako admin sprzedaży, nie, nie, nie, nie, nie, nie i nie. Ten model pracy jest znacznie zacofany względem obecnego dnia, nie mylić z czasami, handel tu i teraz. Dziękuję ale nie

jack Nowy wpis
@Marcin

Uni-Truck to jeden z 2 największych dilerów samochodów użytkowych i sieci sprzedaży w Polsce i myślę, że w Europie. Oni nie uczą się jak sprzedawać od lepszych. Oni sprzedają i obsługują tysiące samochodów. To pozostali uczą się od nich. Jak to robią? Skutecznie. Takie są fakty. Wyciągnąłeś błędne wnioski i innych wprowadzasz w błąd. Dla jasności! Ja tam nie pracuję, ale znam tę firmę na wskroś i ze zdumieniem czytam takie internetowe mądrości.

Luki Nowy wpis

Uwaga nie polecam wybitnie serwisu, auto oddane na przegląd okresowy i naprawę, firma wymieniała oleje, naprawy nie zrobiła czy głównej rzeczy na cylo było oddane auto, zwrot auta przekładany kilkukrotnie, pomijając że skasowpali za sprawdzenie komputerowe błędów a do dnia dzisiejszego nie chcą wydac wydruku z tego. Dodatkowo faktura pro forma gdzie problem z przesłaniem po opłaceniu faktury końcowej. Radzę każdemu uważać na ten serwis bo pompują faktury a serwisu nie robią bazując na wymianie olejów i smarowaniu

Jack

nie pytaj o takie rzeczy bo nikt Ci nie odpowie na to pytanie, a nawet jak odpowie to nie dlatego ze wie, lecz dlatego że mu się wydaje, to nie jest amerykańskie corpo z drabinką płac, jak ustalisz tak będzie, wiedz jednak , że w administracji pieniędzy nie ma, jak szukasz pieniędzy to szukaj ich po stronie sprzedażowej

@Jack

O, a wiesz, że własnie szukają kogoś do sprzedaży na stanowisko PRzedstawiciela Handlowego. Ponoć wynagrodzenie jest ściśle powiązane z wynikami pracy, czyli pracuje się na samych prowizjach, czy podstawa też jest?

jack

jest podstawa + prowizja, statystycznie jednak mija kilka miesięcy zanim zaczniesz dokolwiek sprzedawać

Felix
@jack

Pewnie dlatego życzą sobie w ogłoszeniu kogoś z minimum 3 letnim doświadczeniem w handlu. A czy kojarzysz, w jakim zakresie można się ubiegać o podstawę, jako przedstawiciel handlowy? Ważne info, skoro sam piszesz, że na początku trudno o wyniki.

Hiacynt Nowy wpis

Maciej K
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Dzień Dobry, Czy jest ktoś kto był lub wybiera się na rozmowę o pracę do działu handlowego firmy Uni Truck oddział Warszawa lub Nadarzyn??? Jest kilka ogłoszeń. Czego można się spodziewać???

Aplikowałeś do Uni-Truck Sp. z o.o. na stanowisko Mistrz Serwisu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Wika

Ktoś niżej napisał w maju ze mechanicy się masowo zwalniali..? Bo widzę ze na Wrocław szukają elektormechanika, rozumiem ze firma pracuje dla fiata? Bo piszą z ofercie o atrakcyjnych zarobkach i mojemu mężowi marzy się tak 4500 na start, czy to w ogóle jest możliwe ?

@Wika

Wrocław posiada dwie marki wiodące - IVECO i Fiat - wraz ze wzrostem sprzedaży pojazdów wzrasta zapotrzebowanie na mechaników i elektro-mechaników. Wynagrodzenia są ustalane wg doświadczenia zawodowego - zachęcam do kontaktu. Nie jest tak źle, jak piszą byli pracownicy :)

dik
@Wika

jak jesteś świetny to dasz radę, atmosfera i podejście do ludzi to patrz na to co już zostało tu napisane ????? tak wielu odeszło, kilku z największym stażem (przynajmniej 6, zależy jak liczyć), jak dało się uciec to uciekli, resztę dopowiedz sobie sam, tak Fiat Professional, czyli dostawcze

Szukają mechanika, z tego co piszecie o stanowisku, to wynika, że zarobki sa słabe i obiecują jakieś rzeczy bez pokrycia. Mogę prosić o konkrety? Ile można w takim razie dostać na czysto? Wchodzą w grę jakieś premie czy podwyżki za staż pracy? Co nie pokrywa się w praktyce c warunkami, które gwarantowali podczas rekrutacji? No i jak to jest z tymi zwolnieniami, ilu mechanikom w ostatnim czasie podziękowano za pracę?

Klient

Ceny serwisu z kosmosu - nie polecam. Oprócz ceny za diagnostyke dopisują jakieś inne czynności. Samo sprawdznie prawie 700 zł. Nie polecam.

jack
@Szczęśliwiec

taki miał być, bez wiedzy doświadczenia i zdolności zarządczych, to był celowy wybór

Joanna
@Szczęśliwiec

Czy głównym powodem zwolnień mechaników jest atmosfera jaka panuje w firmie czy są jakieś inne przyczyny? No I czy często zwalniają tak z dnia na dzień czy to raczej pojedyncze przypadki?

@Joanna

Słabe zarobki, "góra" tylko szuka na mechanika haka. Niekompetencja zarządzajacych

Mess
@Szczęśliwiec

Prawda, dużo obietnic i zapewnień bez pokrycia. Zebrania nie wnoszące absolutnie nic-strata czasu. Na aneksy do umów o ile w ogóle dojdzie do porozumienia czeka się miesiącami czasem latami...

Kamil
@Mess

Czemu tak długo? W kadrach nie mają kiedy ich przygotować czy na podpis pracodawcy czeka się w nieskończoność? Co ci obiecywali a się nie wywiązali? Podasz przykłady?

@Kamil

Pani z kadr z zasady robi rzeczy od razu (wyjątkiem jest kilka dni przed wypłatą, czyli przez 10 tym). Znam od zawsze kadrową i firmę. Jeżeli czegoś nie dostajesz to jest to wina bezpośredniego przełożonego i z nim należy rozmawiać. Podpis prezesa to inny temat. On najczęściej jest we Wrocławiu + Nadarzyn w środku tygodnia. Nie, absolutnie nigdy nie było regułą aby takie rzeczy przeciągały się.

Przemysław

Zawiedzony

Generalnie nie polecam , jeżeli chodzi o personel techniczny - słabo płacą , marny rozdział pracy , duże przestoje, kompletny brak umiejętności planowania prac , kierownik z humorami - balansujący na granicy mobingu , kompletnie nie radzący sobie w sytuacjach problemowych . Totalna porażka ...

@Zawiedzony

piszesz o słabej wypłacie, możesz napisać co do niej jasny konkret? wcześniej była wzmianka o dobrej pensji, więc zastanawiam się nad możliwą przyczyną pogorszenia się sytuacji w firmie. Jest szansa na jaśniejszy opis organizacji pracy jaką tutaj mają? rozkład podobno marny, jak konkretnie wygląda?

Jack

Pracowałem tam wiele lat i traktowałem tę firmę jak swoją. Dla mnie była najlepszą firma we Wrocławiu. Z przykrością czytam te komentarze z ostatnich kilku lat. Szkoda i bardzo przykro a miało być tak dobrze. Reformatorzy przypominają rządzących przy Wiejskiej.

@Jack

Czemu już nie pracujesz? Przeszedłeś na emeryturę, czy po prostu zmieniłeś pracę? Jakie tam były warunki, bo z tego co wspominasz to chyba byłeś zadowolony? Dobrze płacili, dawali premie? Bo nikt nie pisze o wysokości zarobków, a przydało by się mi takie info.

@Marcin

Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. To trudne od strony formalno-prawnej. Mogę jedynie powiedzieć że to jest bardzo dobra firma. To czy tam się znajdziesz zależy od Ciebie i tego pod kim pracujesz. Tu nie ma zasady. Najmądrzejsze miejsca do pracy to działy techniczne choć handlowe też, ale dają mniejszą stabilność i tam z zarządzaniem różnie bywa?. Jednak do działu technicznego musisz być bardzo dobry bo to trudny obszar.

Piter
@Marcin

Płacą dobrze i mowy też na dłuższy czas.

@Jack

Dzięki za info. Rozumiem, że nie możesz o tym mówić ale napisz chociaż czy warto aplikować ze względu finansowego. Płacą na dobrym poziomie?

@Marcin

Napisz oddział (miasto) i stanowisko to odpowiem. To kluczowa kwestia. Są ogromne różnice miedzy miastami. Ogólnie, to była bardzo dobra firma z dużym budżetem i mająca silną pozycję na rynku.

@Jack

Pewnie chodziło mu o Wrocław, bo w końcu dyskusja toczy się we wrocławskim wątku :) Też jestem ciekawa zarobków, może mąż by spróbował takiej pracy :)

@Marcin

Warto, pensje dobre, możesz spokojnie starać się o robotę.

Stracony klient

Fatalna jakość w serwisie w Zgierzu i Wrocławiu Nie wiem co się porobiło od dwóch lat jest tylko gorzej. Wszystko załatwiałem z panem Darkiem ze Zgierza lub Piotrem z Wrocławia. Teraz nie ma z kim rozmawiać. Jakiś chłopiec we Wrocławiu - tragedia - jest kierownikiem serwisu, pana Darka już nie ma i chyba Zgierza też już nie będzie. Mam 70 IVEO już nie pojadę do Uni-Truck. w zielonej Górze ceny są takie, że nie dam im już żadnego auta do naprawy. Byłem klientem tej firmy 10 lat teraz już nie, przelało mi się. Nie ma z kim rozmawiać. Kiedyś można było naprawić samochód lub kupić części i uzyskać pomoc od kierownika lub dyrektora. Teraz próbowałem prze miesiąc dodzwonić się do jakiegoś podobno dyrektora od części- we Wrocławiu, facet totalnie bez kompetencji, zero decyzji o reklamacji rabacie itd. Odesłał mnie do dyrektora serwisu ten powiedział mi, że pracuje dopiero dwa lata i się uczy!!!! Dziękuję Firmie Uni-Truck straciliście klienta na zawsze.

Mess
@Stracony klient

Heh ...wszystko zalatwiane z Piotrem:) Może właśnie dlatego już tam nie pracuje, bo można było "wszystko" załatwić. Zarządowi gratuluję czujności i usunięcia niewłaściwych ludzi w odpowiednim czasie. Oby tak dalej. Powodzenia w tych "trudnych" czasach.

@Stracony klient

Co dobrego i nowego zrobił nowy dyrektorek od serwisu od momentu przyjścia do firmy? Czy nadal jego nieudolność, brak wiedzy, wykształcenia i marna przeszłość zawodowa gdzie był zaledwie przez chwilę kierownikiem zmiany z serwisie u małego dealera - przykrywana jest pandemią? ZA CO TEN człowiek bierze pieniądze, co zrobił - wynik, dywersyfikację biznesu, zatrudnił wartościowych ludzi, wprowadził nowoczesne systemy zarządzania czy jest tylko słupkiem Zarządu? Może go Prezes z Nadarzyna rozliczy i zapyta kogo trzeba - za co ten człowiek bierze pieniądze i ponosi koszty!!!!

Opinion
@Stracony klient

Jak już piszecie o dyrektorach to może napiszcie o dyrektorze od części, czytam tu, że nie ma wyższego wykształcenia i że donosi na pracowników oraz, że nagrywa rozmowy. To może jest istotne ale nie najistotniejsze z punktu widzenia firmy. Należy zadać temu człowieczków pytania: 1. Kiedy ostatnio zrealizował target zakupowy w częściach? 2. Kiedy ostatnio zrealizował budżet sprzedażowy w częściach, roczny i kwartalne. 3. Dla czego fałszywie przypisał sobie prawidłową gospodarkę częściami w magazynie centralnym skoro to nie on to zrobił. 4. Dla czego nadal nie funkcjonuje prawidłowa gospodarka magazynowa w magazynach serwisowych. 5. Czemu są fatalne relacje z importerem w obszarze części zamiennych. 6. Jakiego dobrego, chociaż jednego handlowca zatrudnił, bo nie widzę. 7. Relacje z PGZ J coś upadły, może nie da się robić już prywaty. Może to zacznie Ktoś analizować, albo Ktoś bardzo Decyzyjny z Nadarzyna dostanie informacje wprost o tym panu. Czas najwyższy.

Wanda
@BOss

Rozumiem, że nie odpowiada Ci system zarządzania firmą, a możesz napisać coś o samej pracy w Uni-Truck? Jak wygląda kwestia warunków, atmosfera? Powiedz proszę, czy firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

@Wanda

Atmosfera od dwóch lat fatalna, najgorsza w dziale części zamiennych, wina dyr. części, nagrywa i obraża podwładnych, fatalnie w serwisach, niekompetencja nowego dyr. serwisów. Warunki pogorszyły się znacząco od dwóch lat, kasa w dół na każdym szczeblu, obroty i wyniki w dół, najbardziej wartościowi ludzie już odeszli, narzędzia pracy, o wszystkim decyduje człowiek od finansów, jak będziesz dobrze pracował to podstawowe narzędzia dostaniesz - zależy od stanowiska ale to wszystko, szkoleń żadnych ani wewnętrznych ani zewnętrznych.

@Mess

Czemu nie pracujesz w firmie? Sam odszedłeś? Coś było nie tak? Chodzi o bałagan organizacyjny, czy miałeś inne powody? Daj znać bo chciałem się tam zatrudnić i robię mały research.

Miły
@Marcin

Jak na pierwsza pracę to jest ok, ale jak szukasz czegos lepszego to szukaj dalej.

@Miły

Tak ogólnie to można napisać o większości firm. Na chwilę będzie okej, ale jak oczekujesz więcej od pracy trzeba szukać dalej :)

Mam dość

Mariuszek szaleje, dalej podsyła zabudowy za wziątki do kieszeni do jednego kumpla (trzy pensje w miesiącu z tej ma) (usunięte przez administratora) uprawia-każe myć ludziom swoje auto sluzbowo-prywatne, ile można w takiej firmie wytrzymać??

Dariusz
@Mam dość

A Ty ile już wytrzymujesz? Długo pracujesz w tej firmie? :) Ciekawe jak długo inni tu wytrzymują :p

Małgorzata

Jak często w Uni-Trucku organizowane są spotkania integracyjne dla pracowników? Czytałam o nich w ofercie pracy dla PH :) To są jakieś wyjścia, wyjazdy czy może imprezy firmowe? Czy pracodawca również bierze w nich udział?

Tołdi
@Małgorzata

Ty szukając pracy sugerujesz się ofertami gdzie w firmie są imprezy?? współczuje Twojemu przyszłemu pracodawcy

luki
@Tołdi

Ot, polska mentalność, nie masz pojęcia o funkcjonowaniu zespołu pracowników. Spotkania integracyjne w prężnie działających firmach, które odnoszą sukcesy to norma. To, ze o to pyta to świadczy tylko o tym, że ma pojecie o pracy.

@luki

Dokładnie, w polskiej mentalności jeszcze się nie przyjęło, że nie tylko praca i wynagrodzenie się liczy. Dobra atmosfera tez. Niestety dla wielu Polaków plusem wciąż jest to, że np. pracodawca płaci na czas. Ale wracając do integracji, jak jest pod tym względem w firmie??

Igor

Zakupiłem w oddziale we Wrocławiu dwa busy które nie zostały do końca tak zrobione jak była mowa przy zamówieniu. Przed zakupem telefon odbierali cały czas, po wpłaceniu zaliczki kontakt ciężki terminy nie dotrzymane i to ze sporym opóźnieniem gdzie poniosłem z tego tytułu duże straty, auta nie wyposażone we wszystko jak było ustalone, po zareklamowaniu wogóle żadnego odzewu,maja to gdzieś. Kontaktu brak. Obsługa to jakiś koszmar. Nie polecam nikomu tego salonu oraz zakupu tutaj obojętnie czegokolwiek. Omijajcie szerokim łukiem ten salon.

jambo wrocław

nie polecam omijac !!!!!!!!!

Tarcz

To chyba na jednego dyrektora czas już nadchodzi...

Janosik
@Tarcz

eee, jest pewny siebie...

Shadow
@Janosik

A o którego dyrektora chodzi...? Od serwisu...?

@Tarcz

Czy firma wykonuje target roczny w częściach czy najwyższy dyrektorek nie ma koniunktury? Czy system zarządzania magazynami najwyższy dyrektorek bez wyższego wykształcenia już wprowadził czy nadal koncertuje się na swoich prywatnych biznesikach? Ciekawe co powie Prezes UT z Nadarzyna jak dowie się o działaniach pana dyrektorka z Wrocławia, a dowie się...

@Kartofel to Czesio są takie zwolnienia bez konkretnego powodu?

@Ania

A dyrektorek od części jeszcze pracuje i wybitny szef o serwisu, ostatni to dziecko finansisty, nawet Szef z centrali w Warszawie dzwonił do Prezesa jak można było go zatrudnić, a czas na dyrektorka od części już nadchodzi...

Arek

@Kartofel jaki był powód zwolnienia?

Kartofel
@Arek

Jak się chce kogoś zwolnić to "pacynka" na życzenie zarządu wpisał pewnie coś głupiego jako powod zwolnienia. Proponuje zapytać zainteresowanego pewnie się jeszcze pojawi w BOK-u Blacharni Fiata. Ciekawe kto nastepny z Wrocławia ???

@Kartofel

A kto to „pacynka”...?

Ar Flota

Kupiliśmy auto które miało mieć sprawną klimatyzację, a okazało się że jest uszkodzona. Samochód uszkodził się też całkowicie po pierwszym miesiącu. Samochody używane IVECO które sprowadza firma UNIT TRACK sa w bardzo złym stanie technicznym, bardzo zaniedbane. Niestety nikt z pracowników serwisu nie sprawdza tych samochodów. Są wydawane klientom niesprawne tak jak przyjechały do Polski na lawecie. Sprzedawca ma dobry kontakt z klientem tylko do momentu pobrania pieniędzy. Po naszej interwencji nikt nie poczuwa się do usunięcia wad tych samochodów. Nawet nie ma odpowiedzi na maile. Napisaliśmy również pismo do IVECO polska o odebranie autoryzacji firmie UNI TRACK z uwagi na psucie marki IVECO w Polsce. NIE POLECAM ZAKUPU NAWET OPONY W TEJ FIRMIE. Typowa firma która jest skierowana tylko na ZYSK kosztem ich klientów.

Były klient
@Ar Flota

Potwierdzam jakoś tej firmy od 3 lat to dno dna. Napiszcie pismo do Turynu. Iveco Poland kryje wszystkich swoich dealeów to nic nie zmieni, a program sprzedażowy używek to Turyn w dużej mierze decyduje. Nie dajcie się robić w jajo. Nas olewali. Drążyliśmy temat w Turynie i oddali pełną kasę i zabrali te złomy!

Jason Voorhees

To chyba ten sam, bo za poprzedniego było lepiej. Przynajmniej dla szeregowych pracowników. Teraz to jakaś tragedia. Kasa za soboty zabrana, pensje dużo niższe. Niby wyszli z tarczy, a 10 jakoś tego nie czuć. Gość od blacharni z Łodzi zwolniony chociaż przynosił dobrą kasę i latał za tym, żeby wszystko było ok. Dlaczego? Bo wytknął kierownikowi Iveco i Pani od blacharni z Iveco, że chłopaki w Zgierzu nie mają pojęcia o robocie. Tak jak Pani wspomniana powyżej. Grunt, że kasa się zgadza - szczególnie w ich portfelach. Dziewczyna z BOK zwolniona, bo jej też nie lubił i zajmowała się sprawami pracowników. Dwoje ludzi że Zgierza też bo mieli inne podejście niż on. Gość robi co chce, ale dla GÓRY liczą się tylko słupki, które ten winduje kosztem szeregowych pracowników. Pan Dyrektor nawet nie raczy przyjechać porozmawiać z pracownikami. Czyżby boi się o swój stan zdrowia????Róbcie tak dalej Panie Prezesie, a w końcu sami będziecie robić samochody. Może czas spytać szeregowych pracowników co o tym myślą.

Kartofel

Oczywiście że w dlaszym ciągu pracuje i pewnie będzie tak dalej bo liże doopę dyrektorowi finansowemu. Prezes tego nie widzi albo nie chce widzieć. Ciekawe czy odwiedzsja czasami tą stronę ??

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Truck Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Uni-Truck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Truck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Truck Sp. z o.o.?

Uni-Truck Sp. z o.o.