UNI TRUCK

Wrocław

Opinie o UNI TRUCK

aleks

zamierzasz aplikować na stanowisko asystent dyrektora ds. posprzedaży @michał?? Przejrzyj wymagania na to stanowisko i już będziesz mieć odpowiedź czego od Ciebie będą oczekiwać w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Musisz też się liczyć z tym, że trzeba będzie zrobić testy potwierdzające szybkość i skuteczność w działaniu

D5g

Jest calkiem normalnie. Atmosferę tworzą ludzie a Ci są Ok.

killer

jak mi tam kiedys zrobili regeneracje wtrysków cr to myślałem że ich pozabijam fachowców od koziej trąbki!!!kury szczać prowadzac a nie brac sie za nowoczesne diesle!!!

frag

Fatalny serwis Fiata niski poziom świadczonych usług. Obsługa mało kompetentna. Nie usunięto mi awarii pojazdu po raz trzeci to świadczy o braku wiedzy mechaników

Zostaw opinię o UNI TRUCK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNI TRUCK