Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Jak juz tu pisalam jak widze wiele innych osob takze, ze to najgorsza agencja! Probowali nas oszukac, ale nie udalo im sie.. wystarczy znalezc dobrego prawnika jak my, nie jakiegos oplacanego przez nich lub ktory pracowal dla nich. Nasz problem trwal rok nie wyplacili nam naszych dwoch ostatnich wyplat, a takze nadgodzin ktorych bylo po ponad sto udalo nam sie z nimi wygrac???? (usunięte przez administratora)!! Nie zostawiajcie tak tego ludziska trzeba walczyc o swoje! Jestesmy z moim narzeczonym dumni, ze mielismy tyle cierpliwosci zeby odzyskac swoje pieniazki.

@Anonim

Ale administrator przeinaczyl moj komentarz zenada!!!

KING
@Anonim

Masz namiar na tego prawnika? Mam taki sam problem też będę walczyć z nimi nie wypłacili wypłaty i i pewnie nie wypłacą nadgodzin ta firma to porażka...

Nie da się u nich zarobić. Najgorsza agencja w Holandii. Czekam na swoją wypłatę już rok(usunięte przez administratora) Nie polecam

chudy 39

najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim byłem jeszcze się sądzić o swoje pieniądze musiałem banda (usunięte przez administratora)nie polecam

Jaroslaw

(usunięte przez administratora)jak do Vornee Putten ale od początku. Firma ściąga ludzi pod nazwą VPFlex na początek przyjedziesz i siedzisz w ich biurze czyli garażu z torbami 8 godzin po czym jedziesz na domki później okazuje się że pracy nie ma a interes firma robi na ludziach bo za wyrobienie Sofii mają 600 euro od osoby biznes kręci się też na wynajmowanych mieszkaniach bo w moim przypadku było nas 8 na domku i za mieszkanie brali od każdego 117euro tygodniowo a wynajmojacemu Holendrowi płacili 800 miesięcznie tak działa firma pracy nie ma wogle kolejna rzeczą jest paskudna zaklamliwa Kasia z biura chyba klamanie masz oszustko we krwi życzę Ci jak najgorzej w życiu zero kontaktu z firma wcale firma nie zwraca za podróż chcesz zostać z niczym przyjęć do VPFLEX czyli Vornee Putten (usunięte przez administratora) odradzam

chudy 39
@Jaroslaw

najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim byłem jeszcze się z ku..... sądzić musiałem (usunięte przez administratora)

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Lidka

Hej pracuje już tutaj ponad tydzień czy te dwie pierwsze wypłaty kiedy kolwiek zobaczę na oczy bo jak nie to ja już dziś jadę do domu nie będę na marne pracować.

mag_19

To są (usunięte przez administratora) Zgłosiłam ich do każdej możliwej instytucji. Wysłali mi jakiś solaris ale kasy nie zobaczyłam!!!! Zbieram ludzi do załatwienia ich do końca!!!!nie wypłacili za dwa tygodnie wypłaty! W fazie A nie ma czegoś takiego jak okres wypowiedzenia zgodnie z ABU CAO ( nie dajmy sobie tego wmówić).

Grucha

Witam kto z was dostaje pisma z wezwaniami zapłaty przez firmę z Polski po zakończeniu współpracy z Voorne Putten Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ta pseudo firma chce zarabiać na ludziach nawet po zakończonej współpracy wysyłając jakieś wyssane z palca wezwania do zapłaty/

Dariusz

Skąd u Ciebie sugestia, że pracownicy, którzy wracają do Polski z pracy za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. nie otrzymują wynagrodzenia? Domyślam się, że spotkała Cię taka sytuacja, jednak może jest ona spowodowana jakimiś konkretnymi wydarzeniami? Mógłbyś bliżej przedstawić, dlaczego nie otrzymałeś wynagrodzenia? Firma argumentowała to w jakiś sposób? Opisz, jak to wyglądało.

Dariusz

Starałaś się może wyjaśnić z firmą VoornePutten Uitzendbureau B.V., dlaczego nie otrzymałaś wynagrodzenia za trzy przepracowane tygodnie? Czytałaś dokładnie podpisaną umowę? Może są tam zawarte informacje, co do wypłaty wynagrodzenia i okresu, w którym ma być uregulowana? Przybliż proszę, jak wyglądała cała sytuacja.

Weteran klasy A1
@Dariusz

To nie sugestie to fakty , vorne puta to (usunięte przez administratora)

kama
@Dariusz

Właśnie nie wy tylko chodzi o to że człowiek pracuję i co kasy za to niema sorry macie czas w tej agęcji śledzić co kto pisze na wasz temat a ludziom którz y dla was pracowali nie ma czasu odebrać tel albo maila brawo ile płacą 9/49 euro za robienie kretynów z ludzi ja w tej chwili idę do sądu z tą agęcją jak coś ktoś też kasę od nich pisać

Ramzes

(usunięte przez administratora) i dziady Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

Tytus

Witam , odradzam wszystkim tą firmę spotkałem się z taką sytuacją że kolega źle się czul praca ciężka prosił pana Łukasza o zmianę pracy bo niedawal rady pan Łukasz odpowiedział że jak nie pujdzie ma opuścić mieszkanie hotel do 16 nastej co to ma byc

kama
@Tytus

prawda co tu piszesz my z partnerem wróciliśmy w październiku i do tej pory nie zapłacili za pracę porażka totalna ta firma zero odzewu na telefony do nich a o mailach nie wspomnę odradzam ludzie czytajcie komentarze chyba że chcecie pracować na całą bandę złodziei psełdo agencji

Tytus

Witam nikomu nie polecam tej firmy oszukują ludzi hotel maximum to poraszka kontrolę o piątej rano jakieś kary wymyslaja transportem do pracy dziwne sytuacje w jedną stronę o godzinie wcześniej a po przyjeździe okazuje się że nie ma mnie na grafiku czekam na transport z powrotem ok półtora godziny nikt nie przyjeżdża wracam na piechotę ..... Godzin mało nigdy nie wiesz o której kończysz Pan Łukasz od organizacji wysyła mi SMS o 4:40rano że o 5:00 wyjazd do pracy porażka totalna ,spotkałem się z osobami co nie mieli wypłaconych pieniędzy przez trzy tygodnie .Jedziesz do biura wyjaśnić sprawę a oni cię do środka nie wpuszczają .Nikomu nie polecam tej Agencji

Ramzes

Firma porażka totalna jestem Polsce od września i nie otrzymałem od nich zaległych wypłat oraz wynagrodzenia za godziny urlopowe dziady (usunięte przez administratora) po całej lini A ta Kaśka nieudolna i reszta bandy w biurze totalna porażka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Co pracodawca mógł by zrobić moim zdaniem powinien zamknąć firmę i wypłacić ludziom zaległe pieniądze

Jack sparrow

Dlaczego używacie moje wiadomości??

Jack sparrow

Nikomu nie polecam jesli wybiera się do pracy przez biuro Voorneputten czemu ? Mnie i moja dziewczynę wprowadzali w błąd przez cały okres naszej pracy . Chodź o jazdę do pracy. Nikt z biura nas nie poinformowało tym ze jazda autem firmowym do pracy jest obowiązkowy. Jeśli byśmy o tym wiedzieli to byśmy nadal jeździli firmowym autem , a tak chodz jeździłem wlasnym autem placilem za paliwo z własnej kieszeni to jeszcze biuro odbijalo mi i dziewczynie jak byśmy jeździli autem firmowym . Czyli podwójnie. W pracy Moja dziewczyna rozmawiała z jednym pracownikiem Voorneputten i pytała czy możemy jeździć wlasnym autem i czy oddadzą nam za to pieniadze. Powiedział że tak ze nie ma problemu. Tylko żebyśmy dali znać do biura. I tak zrobiliśmy a biuro albo nie odpisywalo albo pisali że informacja została przekazana dalej . Kazdego tygodnia podpisywali tak samo. Widać że grali na zwłokę zeby specjalnie nam tego nie wyplacic. .

Joko

Cryminele bedrijf

Na twe pytanie odpowiada daruś z israela Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Nati

Co w tym takiego śmiesznego ze ludzi oszukują jesteś jakiś nie normalny ze się nabijasz z czyjeś krzywdy to jest nie normalne i nie etyczne tak ratować

Ronaldo777

Oszukują mam dowody i nie dajcie się nabrać ludzie nie pracujecie tam

Oszukany

Nie polecam pod zadnym wzgeldem!!!(usunięte przez administratora)

Aga

(usunięte przez administratora) nie warto tracic nerwów na tą firmę

Dariusz

Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest mało merytoryczna. Czy jesteś w stanie szczegółowiej opisać, dlaczego tak oceniasz firmę VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Pracowałeś za ich pośrednictwem, czy wyrażasz się jedynie na podstawie tego, co usłyszałeś od innych? Proszę sprecyzuj swój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.