Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Serduszko

Nie polecam tej firmy beznadzieja co dopiero przyjechalusmy i juz na drugi dzien juz pojechalismy najgorsze biuro jakie moze byc oprocz tegopokoje grzyb i plesn sciany odchodza klamki od drzwi urywaja sie a do tego brak internetu brak wody cieolej porazka kuchenka gazowa ze sredniowiecza co same ziemniaki 3 godziny gotowalam a nie mowiac o herbacie czy wodzie nie radze nikomu wszyscy zapewniaja dobre warunki a tu jedne wielkie klamstwo stracilam 1500 zl na glupia agencje co babki oferowaly pokoje a tu dobrze ze jeszcze szczurów nie ma a nie wspomne o lózkach gdzie wszedzie poklejane sa tasma i dziurawa nie da sie spac masakra jeszcze raz dlategotak szybko stamtad spierdolilam

Yanti

Najgorsza agencja jaka jest w Holandii! Na koniec współpracy nie wypłacają pieniędzy bo jak to mówiła wredna baba z biura „skoro nie pracujesz już u nas to pieniędzy tez nie zobaczysz !” Mam nagrania nawet z rozmów! Nie polecam i omijać szerokim łukiem.

Nieznane
@Yanti

Tak to prawda okradaja ludzi żywcem, okradli nas i kolegę na koniec współpracy, jeszcze baba z biura powoedziala że mamy 4 tygodnie opracować, za 4 dni pracy po 11 H wyplacili nam 90 euro a telefony do biura nic nie pomagają każdy na sam koniec umyl ręce!

Jorge busz

Pracowałem tam kilka dobrych miesięcy, mieszkanie w hadze totalne zrujnowane, grzyb na ścianie na które mam zdjęcia okropne. Praca była dobra pieniądz średni lecz ludzie wokół ciągle oszukiwani na wszystko podatki i minusy z tyłka wyciągnięte. Babki z biura ciągle jakby siedziały na kaktusie spięte póki się nie postawisz konkretnie. Nie polecam na zarobek jechać przez vourne putten.

Maria
@Jorge busz

Czy informowałeś firmę VoornePutten Uitzendbureau B.V. o warunkach mieszkaniowych? Możesz wyjaśnić jeszcze jakie oszustwa masz na myśli? Podatki muszą być opłacane, nie byliście poinformowani o nich wcześniej?

SPIERDOLONE BIURO po całości.. rzucają Cię po firmach jak psa.. Oczekiwanie na transport do domu dochodzi do 2/3h co to (usunięte przez administratora) ma być.. Oszukują na każdym kroku.. Niby odciagają za ubezpieczenie A tak naprawdę zawijają kase do kieszeni.. potem przychodzą rachunki do zapłaty.. Nie polecam nikomu ????????????

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Kaśka

TERAZ jest TRAGEDIA!!! Od wielu lat to samo. Ludzie czytają w internecie opinie, ale i tak jadą sprawdzić na własnej skórze. Ja popełniłam ten sam błąd i ogromnie tego żałuje. Praca nerwowa, stresująca. Nigdy nie wiadomo czy jutro będziesz mieć prace. Marne wypłaty albo ich brak! Po zakończeniu współpracy zaczynaja się największe kłopoty, KAŻDA osoba z która rozmawiałam miała z nimi problem... darujcie sobie i nie popełniajcie tego samego błędu co ja. Ja nie patrzyłam na opinie bo stwierdziłam ze ludzie zawsze narzekają i wszędzie są negatywne opinie, ale tutaj są prawdziwe!

@Kaśka

Możesz napisać coś więcej? Mamy zamiar wyjechać z koleżanką na 8 tyg I czytając te opinie mamy wiele wątpliwości...

Linda
@Kasia

A kiedy jedziecie bo ja własnie jade w piatek i tez mam watpliwosci

Linda
@Linda

A widząc praktycznie same negatywne wypowiedzi chyba zrezygnuje

Kaska
@Kasia

Jeśli chcecie jechać na krótki okres pewnie dadzą was do marnej firmy i dużo nie zarobicie. Ja trafiłam dobrze, bo miałam stałe godziny, najwiecej zarobiłam 420 euro tygodniowo, a najmniej 270 już po odciągnięciu mieszkania, ubezpieczenia itp. Za mieszkanie płaci się 117,50 euro tygodniowo. Pierwsza wypłatę dostajesz w 3 tygodniu pracy w piątek. 2 tygodnie wstrzymują, ale baaaardzo często jest tak, ze ich nie oddają... potrafią wlepić ci mandat za dosłownie wszystko, nawet za 1 kubek w zlewie. Mieszkając w hotelu masz niespodziewane wizyty kontrolne pod twoja nieobecność. Grzebią dosłownie wszędzie, nawet w szafie. W zależności gdzie trafisz, są do wyrobienia normy, jeśli jej nie robisz to zazwyczaj cię zwalniają i masz 24 godziny na opuszczenie mieszkania. Szczerze odradzam.. z tego co słyszę to większość agencji w Holandii to jest porażka. Ja przekonałam się na własnej skórze, bo uznałam ze wszędzie są negatywne opinie na każda agencje, zakład, wiec postanowiłam jechac. No cóż, moj błąd

Kaska
@Kasia

Znałam osoby, które zarabiały po 130 euro tygodniowo i rezygnowały po miesiącu bo za te pieniądze nie warto siedzieć.

Emi
@Kasia

Nie jedźcie wybierzcie inną agencję

nieznajoma
@Kaska

Witam, nie wiem o czym ty piszesz jaka wypłata w 3 tygodniu od 1 kwietnia wypłaty są wypłacane w drugim tygodniu pracy, kontrole owszem są ale jak ma się bałagan w pokoju aż ręce opadają to niestety tak jest , na hotelu najczęściej mandaty zapłacone to przez znalezione pety w pokoju bo jest zakaz palenia ale jak ktoś umiał z głową palić i nie zostawiać śladu to ok. w hotelu jak widzieli że pokój jest sprzątany to była raz kontrola i tyle tak było w moim przypadku, mnie się udało wypłacili wszystkie pieniądze razem z urlopowym . Fakt kontakt z nimi porażka jak nie pogadałeś z kierowcami i oni ci pomogli bo biuro miało gdześ nas,wielkie szacun dla kierowców było takich dwóch jak mogli to pomagali i ogarniali cały bałagan biurowy.

anna
@Linda

nie polecam nawet tam się nie wybierajcie to (usunięte przez administratora) polaków jak niewolników traktują i jeszcze stoją nad tobą i poganiają cb odradzam

Skrzywdzeni

Zenada jeba.. Tych oszustow sprawa zajmuja die najlepsi adwokaci te kurw...zarobione przez nich pieniadze niewinnych ludzi wyrzygaja

dzasta

nie polecam !(usunięte przez administratora), nie pojechalam do pracy z narzeczonym poniewaz nie dostał 2 wyplat a jak juz dostawał to marne 90 lub 100 euro a pracowal po 10 godzin postanowilismy pojechac do biura to wyjasnic czekalismy tam az 4 godz zeby ktos z znami porozmawial ale rozmowa skonczyla sie tak ze przyszedl planista i zaczol drzec morde ze mamy pracowac ze po co przyjechalismy zeby siedziec na (usunięte przez administratora) ? nie dal dojsc do slowa powiedzial ze jak jeszcze raz opuscimy dzien w pracy mozemy sie spakowac i skierowal nas do tej (usunięte przez administratora) pani kasi co nam odpowiedziala? ze nie dostal wyplat z winny banku choc to dziwne bo mam z narzeczonym wspolne konto i ja jakos dostawalam wyplaty . traktuja ludzi jak smieci moj narzeczony w pracy dostal grypy zaladkowej zglaszal to ale oni kazali mu pracowac wiec pracowal ale ciagle chodzil do lazienki a na nastepny dzien kazali mu opuscic hotel poniewaz ciagle sie krecil gdy powiedzial do pana lukasza a co mialem zrobic zwymiotowac na te pomidory ? odpowiedzial nie bylo to polykac czaicie ? i tak naprawde polowa ludzi nie ma ubezpieczenia sciagaja za to kase a ty nie masz ubezpieczenia i nawet o tym nie wiesz. maja w (usunięte przez administratora) jak sie czujesz sa niemili mioli sa tylko wtedy gdy podpisujesz umowe , poznalam mloda dziewczyne ktora zarabiala za tydzien 30 euro przeciez co to jest , za pralke musisz placic 3 euro gdy w innych agencjach dostajesz zetony za darmo , sa kontrole i sciagaja kase jak cos znajda a ty nawet nie wiesz ile i za co bo nie jestes o tym poinformowany . nie polecam to turecka agencja polakow traktuja jak niewolnikow a transportpffff masz byc o 5 na dole a czekasz 2 godz na busa a gdy sie spoznisz to zaraz z morda ze masz czekac od 5 i juz nawet gdy bus sie spoznia bo to twoj obowiazek a z powrotem poczekasz sobie 3 4 godz na transport co w jednym busie bedzie jechalo 15 osob... nie marnuj czasu i nerwow przez ta agencje moga cie (usunięte przez administratora) za nic po prostu bo przyjechaly nowe osoby a ty pozniej jestes bezdomnym...

Dżela

Jak z tą agencją? Chciałbym jechać i sama nie wiem. Napiszcie coś jak TERAZ tam jest.

Ola
@Dżela

Zle okropnie proszę omijać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sprawa jest zgłoszona do związków zawodowych

@Dżela

Wyjechałas? Bo my z koleżanką też mamy zamiar, ale patrząc na te opinie mamy wiele wątpliwości

Mich

Nie jechać ???? ????

aniqa

Siostra z facetem zostali wczoraj bez powodu wyrzuceni z pracy i mieszkania,tak o..powod był na ich miejsce przyjechała para i kazali im sie wynosic. Zostali bez pracy i bez mieszkania śpią w samochodzie. Jak można traktować ludzo jak psy? Pobierane za pełny kazdy tydzień za mieszkanie a oni od piątku nie mają gdzie spać... Wstyd dla firmy. Jesteście bezdusznymi egoistami. Nie polecam.

Dawid M

Siema. Pracuje pod voorne już trzeci miesiąc i jak na razie nie mam się do czego przyczepić, nawet gdybym chciał. Mieszkanie mam naprawdę w porządku, nie brakuje niczego. Praca trafiła mi się też ok, stale godziny pracy, wszystko jak trzeba. Także mogę szczerze polecić ta firmę. A fala hejtów na tą agencje obstawiam jest od osób którzy zostali z niej usunięcia przez swoje lenistwo w pracy, niewyparzoną gębę czy opuszczanie dni w pracy lub dewastacji mieszkania. Pozdrawiam

eler
@Dawid M

Ciesz się że dobrze trafiles. Inni nie mieli takiego szczęścia dlatego tak piszą.

@Dawid M

Można wiedzieć przy czym pracujesz? Mamy zamiar wyjechać z koleżanką i patrząc na te opinie mamy wiele wątpliwości...

@Dawid M

Zobaczysz jak wyjedziesz i będziesz się wściekał. Ja pracowałam kilka miesiecy, 6 dni w tygodniu, miałam dużo godzin, wiec wychodziłam z wypłata fajnie, wypłacali terminowo. Jednak gdy wyjechałam, (zgodnie z terminem końca umowy) to nie wypłacono mi ostatniej wypłaty, ani urlopowych, ani za kurtke robocza, które się oddawalo, czyli łącznie 600 lub trochę więcej euro. W mieszkaniu biegaly myszy, Łukasza nie ma co prosić o pomoc mimo ze on jest za to odpowiedzialny, na obietnicach się kończy. Jak mieliśmy agresywnych współlokatorów, którym odwaliło, bo coś wzięli to dzwoniliśmy po pomoc do Martyny, Łukasza i jedyna rada „to zadzwońcie po policję, nic nie zrobimy z nimi” Tyle można liczyć tam na kogokolwiek. Zdecydowanie nie polecam, wyjedziesz z Holandii to już żadnych pieniędzy nie dostaniesz (moi znajomi są w tej samej sytuacji)

XYZOO

Początek taki dlatego, że kopiuje opinie, którą dodałam na VP FLEX (bo tam maja opinie 3,0 i ludzie się na tym łapią) BULLSHIT. Jeśli jedziecie poprzez tą agencje radze zajrzeć na opinie VOORNEPUTTEN. Większość nie sprawdza ich opinii bo nie zdaje sobie sprawy, że właśnie do nich zaraz się wybiera. Umowa pośrednictwa pracy jest zupełnie inna jak ta z którą spotykacie się na miejscu. MIESZKANIE NIE KOSZTUJE 20% od przepracowanych h tylko zawsze 117 euro, do tego dochodzi ubezpieczenie 24 euro, jeśli nie macie butów na miejscu stawiają wam buty przed nosem i odejmują 45 euro z wypłaty (kiedy buty tego typu kosztują tam 20 euro). Jeśli chodzi o komunikacje FATALNA, jeden z podanych adresów przez firme NIE ISTNIEJE. Koordynator od planningu i transportu KOSZMAR. Większość osób nie wie nigdy na którą będzie miało h, gdzie jedzie i o której wróci. A gdy do nich dzwonisz raczą Ci odpowiedzieć na która masz np. 5 a potem rano stoisz 2h i czekasz na przewóz do pracy. TRAKTUJĄ CIĘ PO PROSTU JAK ŚMIECIA. Mój chłopak został lepiej potraktowany znał h pracy, normalny dojazd i odjazd jednak on po prostu miał dobrego przewoźnika, który również z nim pracował i był odpowiedzialny. INACZEJ BYŁOBY TAK SAMO JAK ZE MNĄ. WIECZNY STRES bo po prostu nie lubię dezorganizacji. OGÓLNIE PO OPŁATACH ZOSTAJE WAM MAX 100 EURO, jeśli w ogóle otrzymacie wypłatę. Agencja robi minimum 20 euro za waszą h pracy a za numer SOFI pobiera koło 600 euro czyli ONI NA WAS ZAROBIĄ - TYLKO ONI. Nie opłaca wam się tam jechać, zarobicie podobnie w Polsce. Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy tyrają tam na nich i w ten sposób żyją - jedynie po to żeby nadal żyć i tam pracować (nic nie odkładają). Warto również podkreślić, że pracownik sezonowy będzie o wiele gorzej traktowany niż ten, który przyjechał na dłuższy okres czasu.POPIERAM KASIE, KTÓRA DODAŁA OPINIE, LUDZIE JADĄ SPRAWDZIĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE- TAK ZROBIŁAM I NIESTETY... ZAWIODŁAM SIE. MIESZKANIE HOTELOWE BYŁO OKEJ, ALE SŁYSZAŁAM ŻE NIEKTÓRZY NIE MIELI NAWET ŁÓŻEK W POKOJACH I MUSIELI SIE O NIE PROSIĆ.

NONAME

Witam! Chciałbym się zupełnie obiektywnie wypowiedzieć na temat agencji voorne otóż dzisiaj wraz ze swoją dziewczyną wróciliśmy po okresie 2 tygodnii przepracowanych w agencji. Praca może trafić się naprawdę różna może lepsza może gorsza ja pracowałem na szklarni na której jest płacone od godziny i są też bonusy za norme wyrobione w ciągu dnia a moja dziewczyna na kwiatach . Praca nie była zła ale mamy norme lub widełki poniżej normy które trzeba wyrobić bo jeżeli nie to zostaniesz przeniesiony gdzieś indziej lub możesz pójść na rezerwę albo całkiem mogą wywalić Ciebie do domu.Godziny wychodzą różnie jedni mają więcej inni mniej tygodniowo płacisz za mieszkanie 130 do chyba 150 euro nie wiem do końca hotel chyba 80 euro. W naszym przypadku mieszkanie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła ale niekoniecznie wszystko mieszkania muszę mieć złe standardy.Przejdźmy do najważniejszego w tej agencji trzeba sobie pilnować godzin ponieważ lubią sobie uciąć. Kierowca samochodu przychodzą jakieś mandaty które nie mają pokrycia z rzeczywistością które sami odlicza sobie od tygodniowki.Z racji dużego zainteresowania praca na wakacje możesz spać w salonie na podłodze w mieszkaniu a płacisz normalna stawka jak każdy za mieszkanie.Agencja zapewniała że nie ma wiekowki ale dostaliśmy wraz z moja dziewczyna czyli 7,86 chyba euro na godzinę przy 34 godzinach zarobiłem 175 euro na czysto za tydzień 5 dni pracy.Nie polecam agencji radzę omijać szerokim łukiem.W Polsce w biurze obiecują gruszki na wierzbie jesteś na miejscu wogole zero pokrycia.Zarobki słyszałem o 300 Euro na tydzień max można zarobić że ktoś dał radę tyle zarobić. Pierwszy tydzień nie wypłacają pieniędzy co najwyżej zaliczka 50 euro ponieważ to jest ich takie zabezpieczenie. W 2 tygodniu wypłacają dopiero pieniądze za 1 tydzień.Jedna z życiowych porażek więc apeluje nie jedźcie szkoda czasu pieniędzy i nerwów nic nie odlozysz bo z czego, gra nie warta świeczki. Sorry za składnie. Pozdrawiam!

Ola

Nie nie nie!!!!!!! Proszę nigdy nie przyjeżdżać przez ta agencje to są zwykli (usunięte przez administratora) nic więcej !!! Szukają ludzi którzy będą pracować jak woły ale za darmo bo wypłaty ani jednej nie zobaczyłam!!!! (usunięte przez administratora) radzę trzymać się jak najdalej jeśli chcesz zarobić proszę bardzo ale nie przez ta agencje!!! Polecam E&A, covebo, JP. Looje ale nie ta jest dużo ludzie nie dajcie się nabrać czasami pod vpflex tez się podpisują! Trzymać się z daleka

Jack sparrow

Ja mam bardzo wiele do powiedzenia o tym biurze.

Dżela
@Jack sparrow

Napisz proszę...

XYZ

Pracowałam w VoornePutten razem z partnerem przez 5 miesięcy. W tym czasie nie było większych problemów, wypłata na czas, mieszkanie ok. Problem zaczął się wtedy, kiedy zrezygnowaliśmy z pracy. O ile ja nie miałam żadnych problemów, dostałam zaległe wypłaty oraz pieniądze za godziny wakacyjne, o tyle moj partner nie otrzymał żadnych pieniędzy. Prośby, groźby nic nie dały. Powiedziano, ze musi czekać do 8 tygodni na wypłatę, ponieważ był kierowca i musza sprawdzić czy żadne mandaty nie przyszły. Po tym czasie kontaktowaliśmy się z nimi 3 razy, co tydzień. Mówili, ze tym razem wszystko będzie załatwione. A później przestali odbierać telefony, odpisywać na maile. Sprawy tak nie zostawię, ponieważ VP oszukało nas na 1000 euro.

Swingersi

Witam a pracuje tam jeszcze taki gość jak Mariusz Patrzałek co handluje lsd oprócz tego jego koledzy robią napady na mieszkania w Polsce

Pracowałem przez Voorne przez 4 miesiące. Byli wypłacalni. Byłem również kierowcą i tu było trochę problemów. Nie wiadomo skąd doliczania mi dodatkowe km. Nawet gdy wszystko było ok i oddano mi raport to i tak w piątek na wylocie była naliczona kara 50 EUR. Chyba z marszu...jeśli masz ochotę spróbować to spoko...

Wiktoria

Nie polecam naprawdę nikomuuuu. (usunięte przez administratora)A mieszkania VoornePutten szkoda słów.

Dariusz
@Wiktoria

W jaki sposób zostałaś rzekomo okłamana przez firmę VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Któreś z wcześniej ustalanych warunków zatrudnienia nie zgadzały się w rzeczywistości? Napisałeś również, że nie wypłacają pieniędzy, więc również chciałbym wiedzieć, co jest powodem tego, że tak się dzieje? Może w trakcie Twojego zatrudnienia za pośrednictwem tej firmy zauważyłaś jakieś pozytywne aspekty? Odpowiedz, proszę, aby sprecyzować swoją wypowiedź.

Nie
@Dariusz

Moderatorze, zamiast zadawać te denne pytania w kółko, to przeczytaj co ludzie piszą. VP to agencja turecka i banda wyzyskiwaczy.

@Nie

Dokładnie, Agencja turecka. A ich sposób postępowania z ludźmi jest głęboko zakorzeniony w ich mentalności.

Adrian

Ja osobiście polecam wszystko jest zgodne z umową a godzin to za dużo wręcz . Nie polecam sugerować się opiniami ludzi zazwyczaj negatywne opinie wypisują osoby które mają dwie lewe ręce do pracy i przyjechali tam na pączki do babci . Załatwić idzie wszyatko z agencją lecz jak z wszystkim nie raz potrzeba czasu

@Adrian

Ty akurat trafiles dobrze, albo ktos z biura pisze hahah .. Nie mam dwoch lewych rąk jestem bardzo dobrym pracownikiem w aktualnej agencji dostalam kontrakt, to co przezylam w voorne to byl koszmar wspolczuje osoba ktore trafia do szklarni vreugdenhil uciekajcie! tylko nabawicie sie depresji..

@Adrian

Jak sądzę pracowałeś u nich w biurze. Jeżeli są tacy super profesjonalni i podchodzą do pracowników z szacunkiem i godnością na jaką zasługują(i nie mówią jednego a robią co im pasuje, w szczególności pani Kasia z księgowości), to jesteś jedną z niewielu osób obdarzonych niesamowitym fartem, serdecznie ci gratuluje. Tylko pozazdrościć. Mnie przekręcili w sumie na 700 Euro. Niech sobie za to pójdą na luksusową kolację na mój koszt, ja osobiście nigdy nie polecę ich nikomu normalnemu. Jedyne pocieszenie jest takie że reputacja tego eisenbiura doprowadzi do tego że nikt tam nie będzie chciał pracować. Sami sobie strzelają w stopę. Ale dla nich to nie problem, pewnie znowu będzie awaria i znikną solarisy, żeby okraść ludzi z ich pieniędzy, a potem standardowo zmienią nazwę biura (Byłby to już bodajże trzeci raz). Dla mnie żałosne.

BylyPracownik1

Katastrofa!! Zero szacunku do pracowników, nie wypłacalność to już wogole komedia.. Zaliczki po 25 euro na parę na tydzień.. Praca niby po 8h ale tak naprawdę zapie***lasz po 12h z nadgodzinami i nic z tego nie masz, całkowita porażka. Koordynator niby pod telefonem a nawet odebrać i odpisać na sms nie potrafi, dzwoni tylko wtedy gdy się spóźnisz na busa lub zapisz do pracy NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.