Opinie o Wanel w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wanel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wanel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wanel w Suchy Las

Dawid Nowy wpis

Czy warunki firmy są dobre dla osób dla których to pierwsza praca ?

petarda Nowy wpis

może zadzwoń do nich i wtedy sie dowiesz, głownie jak szyają ludzi to chyba na produkcję do produkcji poscieli ale nie wiem czy na pewno teraz, sprobuj zadzownic.

leszek Nowy wpis

Byc może firma po prostu przestala funkcjonować na rynku s racji na silna konkurencje, nie sadzicie? Sam chciałem podjąć u nich prace ale nie widziałem zbyt dużego odzewu w temacie. Widze, ze obecnie nic sie nie zmienilo, co troszeczkę zaczyna mnie nie pokoic. Czyzby ludzie zrezygnowali z współpracy z nimi... Kiepsko, kiepsko.

aaaz Nowy wpis

ja również chce zadac pytania mego poprzednika, poniewaz nie udało mi sie znaleźć strony tej firmy....Ty to oznacza ze juz jej nie ma? Mogłby ktos dac odpowiedz co sie dzieje?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wanel? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Taktak

Po długim milczeniu,witam ponownie.Te parę zdań kieruję głównie do...[usunięte przez moderatora].Proszę mi napisać,czy został oddany pozew do Sądu Pracy? Szkoda że już tu nie wchodziłam i nie miałam okazji dołączyć do grona ludzi w pozwie.Pozdrawiam serdecznie.

Witam, Ja mogę wypowiedzieć się na temat firmy Wanel jakie występują w niej nieprawidłowości, ponieważ pracowałam jako kadrowa w tej firmie. Na pewno fakt, iż telemarketerki parę dni pracy w tej firmie zatrudniane są na "czarno",a po jakimś tygodniu czy nawet 2 tyg.,gdy państwo prezesi uznają, że te osoby się nadają do pracy, sporządzana jest umowa zlecenie na 3 miesiące, mimo, że praca ta ma charakter stosunku pracy (definicja w Kodeksie Pracy). Później dopiero jest ewentualnie umowa o pracę. W umowie zlecenie jest kwota 1.200 zł. brutto + ewentualna premia od umów, które podpisze klient. Wysokość premii jest niższa niż klauzula w umowie o tym mówiąca, a często tej premii w ogóle nie ma. Były sytuacje, że ludzie, którzy mieli umowę zlecenie (telemarketerki i handlowcy) i byli zwalniani, to nie zawsze dostawali wypłaty za swój ostatni miesiąc. Powodem tego było nie odesłanie rachunku za umowę zlecenie z podpisem, czego efektem było nie wypłacenie pensji. Ludzie nie byli powiadamiani, że celem wypłacenia wynagrodzenia musi być podpisany rachunek i często nie dociekali dlaczego nie dostali wynagrodzenia. Były też sytuacje, że wynagrodzenia dla pracowników były 2-3 dni po terminie, bo pani [usunięte przez moderatora] za późno robiła przelewy. Tyle mogę powiedzieć na temat tej firmy, nie pracowałam tam długo, tak więc ludzie, którzy pracują tam dłużej, myślę że by mogli powiedzieć więcej na ten temat. Kiedy idziecie złożyć pozew do sądu? Chętnie się przyłączę. Osobiście nie zostałam oszukana, ale chętnie pomogę.

Proszę o kontakt ps. Taktak

ania

wspólny pozew to jest to!!! pokarzemy [usunięte przez moderatora]

ania

szukam ludzi którzy chcą złożyć pozew do Sądu mnie też oszukano.

anonim 2

Ja osobiście odradzam wspolprace z Panią [usunięte przez moderatora]......i z firmami wanel oraz body relax. napiszcie jakie wystepują w tych firmach nieprawidłowości. powiadomimy odpowiednie służby.

nowa

Proszę o kontakt z przedmówczynią o ps. Taktak. może wspólny pozew? mam jeszcze paru chetnych... pozdrawiam.

nowa

My składamy sprawę do Sądu nie darujemy Wanelowi. Z tego co wiem szefostwo ma także zakład kosmetyczny Body Relax w złotnikach na rynku i tam dzieje się to samo. Moze należałoby zebrać więcej oszukanych ludzi i pozew zbiorowy?

taktak

To prawda...żle się tam dzieje.Pracowałam tam w marcu i tylko gdy upomniałam się o umowę...podziękowano mi.Do tej pory czekam na swoje wynagrodzenie.Wysłałam przedsądowy NAKAZ ZAPŁATY.Napewno im tego nie daruję.

Witam Państwa! Ponieważ firma Wanel Sp. z o.o. w Suchym Lesie bardzo często umieszcza ogłoszenie, że kogoś potrzebują do pracy, chcę ustrzec Państwa przed podjęciem pracy w tej firmie. Firma bardzo źle płaci na każdym stanowisku pracy. Handlowcom i Telemarketerom obiecywana jest premia od obrotów, ale ta premia jest zawsze zaniżana, albo w ogóle jej nie ma. Płaca bez premii (której i tak raczej nie ma) Telemarketera wynosi 1200 zł. brutto a handlowca 1000 zł. brutto. Na innych stanowiskach trochę więcej płacą, ale w nagrodę jest nawał obowiązków. Prezesi (małżeństwo) traktują ludzi z góry, nie liczą się z ich zdaniem i nie traktują pracownika po partnersku. Mówi się, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale tam naprawdę jest źle. Rotacja w tej firmie jest oszałamiająca i mówi sama za siebie. Można by pisać i pisać o tej firmie, ale niestety w głównej mierze złe rzeczy. Jedyna pozytywna rzecz to dużo fajnych ludzi, którzy tam pracują. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wanel - Suchy Las

Wanel