ProfiSpot

Gdańsk

Opinie o ProfiSpot

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Grafik a co dokładnie było nie tak i na co niewiedza wpływała w ProfiSpot? Opowiedziałbyś szerzej o swoich doświadczeniach? Ułatwi to dużej liczbie osób decyzję o współpracy.

Grafik

Pracowałem tam jako grafik. Panowie bez pojecia o tym jak sie prowadzi firmę oraz o tym jak traktować pracownikow. Wyzysk, kłamstwa i cwaniactwo. Tragedia, nie polecam nikomu współpracy z tymi Panami.

sweet
użytkownik zarejestrowany

Ja to się zastanawiam kiedy można liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo jako account manager dałbym radę.

edalpo

Nie polecam firmy Profispot. Stosują metodę zastraszania i domagają się za pośrednictwem firmy windykacyjnej opłaty nawet za opłaconą już fakturę a do tego naliczają jakieś zryczałtowane opłaty w euro??... Efekty współpracy równe zeru i żadnej satysfakcji i tylko wydane pieniądze i niepotrzebny stres. Ewentualni kontrahenci , omijajcie ich szerokim łukiem. Ps. Buta Pana prezesa wielkości Everestu!!!

Michał S.

Hmmm to chyba nie do końca wiesz o czym piszesz, staż nie jest z UP tylko umowa stażu z firmą, stąd pytanie. Po twoim wpisie można by sądzić że zwalczasz konkurencję....

usmiechnięta

Gołym okiem widać że wpisy o stażach sami sobie piszą ;) Pracowałąm - wiem jak wygląda staż (rejestr w UP następnie wracasz i dostajesz z UP a nie z firemki) żadna filozofia - wszystkie firmy praktykują :) Panowie faktycznie trudni społecznie a i zawodowo za wiele pojęcia nie maja o tym co robią, dlatego pracownicy kiepsko się tam czują i stąd rotacja . Nie mniej jednak powodzenia im życzę ;)

zdziwiony

zdumiewa mnie jak piszecie że słabo płacą, czyli wy jesteście tacy super? ktoś Was zmusza do podpisywania umów? widocznie Wasze umiejętności i doświadczenie są tyle warte. Jak ktoś jest dobry to dobrze zarabia. Ja jako kierownik przez kilka tygodni mam jeden wniosek, za duży luz w firmie i tyle. Reszta w granicach normy,

Rozczarowany

Niestety dalej jest tragedia...Pracowałem nie polecam. Panowie właściciele sądzą, że pozjadali wszystkie rozumy. Kasa w terminie? Zapomnij. Stabilność zatrudnienia? Zapomnij. Ostatnio usunęli cały dział telefoniczny...bez przyczyn, bez informacji. Nie polecam i mam nadzieję, że ich rynek zweryfikuje. Mam nadzieję, że czytają to ich klienci i kontrahenci - bo niestety taką firmą jest Profi...

Exona

Mam nadzieję, że pozmieniało się podejście do ludzi - nie tylko pracowników. Kiedyś było bardzo słabo. Kwestie wynagrodzeń i system premiowania był średnio motywujący. Klimat też nie należał do łatwych, jednak można było czasami się dogadać ;) Jak oceniacie pracodawcę to podanie konkretnego przykładu ułatwia innym podjęcie decyzji czy chciałby podjąć pracę w danej firmie. Dla mnie to mimo wszystko było ciekawe doświadczenie :) szkoda, że zakończenie było słabe :( pozdrawiam.

GW

Umowy - nie umowy - jednak są tacy którzy je podpisują, zostają w firmie i są zadowoleni ze współpracy. "Niby szef" jest prezesem i potrafi utrzymać firmę na dobrym poziomie, radzi sobie więc zanim zaczniecie oczerniać i oceniać innych proponuję dojść do podobnego poziomu w swoim życiu co dana osoba. Pozdrawiam

odp do ligsan

Jak zobaczysz umowę to Ci się odechce. Większość podpunktów niezgodna z prawem. Zakres obowiązków tak na prawdę na dwa etaty. Będą naciskać, żebyś podpisał/ podpisała papier na miejscu, bo niby szef nie lubi wypuszcza dokumentów poza firmę. Radze ich omijać z daleka. Skoro podwykonawcy już piszą o tej firmie źle to może oznaczać równie pochyla dla firmy. W końcu nikt nie będzie chciał z nimi pracować.

EX

Niestety jeśli chodzi o współprace z tą firmą to radze jej unikać podwykonawcą, klientom oraz przyszłym pracownikom. Nie raz spóźniali się z wypłacaniem wynagrodzeń swoim pracownikom, o unikaniu płacenia podwykonawcą to mogą książkę napisać (kiedyś nawet telefony w firmie były odłączone bo nie zapłacili rachunków...). Potrafią za to świetnie straszyć, grozić sądami i nie tylko. Premie są wypłacane w kopercie "pod stołem" i oczywiście zawsze zrobią wszystko żeby jej nie wypłacić lub wypłacić dużo mniejszą. Mają bardzo złą opinie i u pracowników i u wielu firm z którymi współpracowali.

EX

NATALIA
@EX 13.11.2015, 18:44

Uważajcie co podpisujecie,załącznik do umowy jest na nich na stronie i tam się dopiero dzieje.Podpisujecie umowę ,na której jest zaznaczone, że zapoznaliście się z warunkami umowy,a warunki są sprytnie umieszczone na ich stronie do zapoznania.Oczywiście przemiła pani podsuwa wam umowę do podpisu z której nic nie wynika ,bo najważniejsze jest ukryte na stronie internetowej w warunkach.Z takiej umowy nie można zrezygnować PŁAC I PŁACZ.Jak spóźnisz się z przelewem naliczają odsetki,dodatkowo koszty za upomnienie 40euro i inne niestożone koszty.Ta firma to jakaś porażka.Ilość negatywnych opinii o tym najlepiej świadczy.JAK NAJDALEJ OD TAKICH CWANIAKÓW

jacek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy do współpracy, zlecenie wykonaliśmy na czas i zgodnie z podpisanym zleceniem a na kasę czekaliśmy ponad dwa miesiące; po licznych telefonach z przypomnieniem karmiono nas banialukami, dopiero list od KRD poskutkował. Spółka z o.o. mająca certyfikat Rzetelnej Firmy powinna regulować swoje należności na czas a nie bawić się w ciuciubabkę z wierzycielami. Omijać szerokim łukiem lub brać kasę z góry to jedyne rozwiązanie.

NiePolecam

Parę miesięcy temu przeszedłem w tej firmie rekrutację, pomyślnie. Po ujrzeniu umowy, zrezygnowałem z podpisania. Wyglądała jak cyrograf. Mówiąc poważnie, nigdy nie widziałem czegoś tak nieuczciwego. Oczywiście sam "członek" zarządu próbował mnie nakłonić, bym umowę podpisał na miejscu w firmie. Liczba wręcz krwiopijczych podpunktów zmroziła mi krew w żyłach. Na szczęście nie dałem się wyssać. Ne jestem gołosłowny, wciąż mam kopię umowy (, która zrobiłem telefonem) wraz z analfabetyczno- dysgraficznym podpisem Prezesa (Wiadomo! czytelny podpis byłby doskonałym dowodem). Zainteresowanym mogę przesłać. Cieszę się, że ktoś zdecydował się dobrać tej firmie do czterech liter. Zasługują na to. Pozdrawiam

Magda

Co tam się dzieje w tej firmie? Wysłałam tam CV. Może szczęśliwie udalo mi się nie dosdtac tej pracy :-) o co chodzi? Nie płacą? Czy klimat jest zły czy co?

A.

Co się konkretnie stało ze na Pip zgłosiłas ?

NiePolecam
@A. 19.07.2015, 19:18
Co się konkretnie stało ze na Pip zgłosiłas ?

Niezadowolony

witam serdecznie Bardzo proszę wszystkich niezadowolonych ze wspólpracy z firmą Profispot o kontakt "Niezadowolony" mail: bardzoniezadowolony1@wp.pl

W firmie brak możliwości rozwoju, częsta zmiana pracowników (najczęściej odchodzą sam)., Niewielka firma w której pracowników traktuje się gorzej niż w wielkich korpo. ( usunięte przez administratora ) Nie polecam!

hahaha

imieniem i nazwiskiem, dobre sobie! mysle ze kazdy kto odszedl sie tu dopisał wiec dopisuje i ja! pod powyzszym wszystkim.

Profispot

Zachęcamy do podpisywania się imieniem i nazwiskiem. Zainteresowanym tym tematem łatwiej będzie zweryfikować prawdziwość tych zarzutów i wiarygodność osób za nimi stojących. Zapraszamy też zainteresowanych do kontaktu z naszymi pracownikami (w przerwie oczywiście) w naszym biurze, przy kawie i ciastkach. Hejterom życzymy sukcesów na nowych posadach i tyle uczciwości ile sami dają. Pozdrawiamy Profispot

Ha
@Profispot 08.04.2014, 16:32

jesteście tak słabi, że nawet jak już grupa ludzi tłumaczy, że coś z wami nie tak to i tak nic do siebie nie bieżecie. Tylko swój czubek nosa. Życze wytrwałości w tym, długo tak nie pojedziecie :D

Ha
@Profispot 08.04.2014, 16:32

EX :)

DO TEGO NIE POTRAFIĄ SIĘ NORMALNIE ROZSTAĆ Z ŻADNYM PRACOWNIKIEM.

tez ex
@EX :) 08.04.2014, 14:58
DO TEGO NIE POTRAFIĄ SIĘ NORMALNIE ROZSTAĆ Z ŻADNYM PRACOWNIKIEM.

true

pra

prawda,smutna prawda,( usunięte przez administratora )

byly pracownik

to niestety prawda

pracownik profi

( usunięte przez administratora ) Nikomu nie polecam pracy u tych ludzi. Proszę dwa razy zastanowić się i porozmawiać z każdym z byłych ale i obecnie pracujących tam ludzi. Dramat.

Zostaw opinię o ProfiSpot - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProfiSpot