Opinie o Carolina Car Company w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Carolina Car Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carolina Car Company o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carolina Car Company w Warszawa

Ciekawe opinie o CCC, haha Kaziu pojechali Ci. Co do jednego muszę powiedzieć że eśli chodzi o kasę to nie można tam jej za dużo zarobić. Popieram wypowiedź o sekretarkach i taka Pani ma 2000??? to szczyt bezczelności, dopuki firma nie postawi na fachowców, którzy konsekwetnie z tej firmy odchodzą, to niebędzie tam dobrze, a szkoda bo sporo fajnych ludzi tam pracuje i gdyby relacje były zdrowsze no i kasa właściwa... a tak to jestem BYŁYM pracownikiem CCC

@Grażyna

Akurat z przerzutem na sulejowek chciałem pójść na rękę skoro mówiono mi że dostanę 5500 brutto. Przyjechałem na 8 a o 14 dostałem umowę która wyglądała jak by pisał ją pisał ktoś kto skończył szkole podstawową.

Mery

Szukają specjalisty ds. odkupu i sprzedaży samochodów, przyszłam poczytać komentarze i mam parę pytań. Piszą tu, że na początek dostaje się w okolicach 3000 brutto, ale chyba te osoby nie pracowały tam długo. Po jakim czasie oczekiwany jest wzrost pensji? No i jednak w ofercie napisali o benefitach, więc czego oczekiwać?

@Kamil

To niezłe zamieszanie, nie lubię nie mieć wszystkiego czarno na białym. Co dalej z tą twoją umową, to było zlecenie czy uop na okres próbny? Zrezygnowałeś? A mają przynajmniej jakiś socjal, cokolwiek?

Byla_pracownica Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pracę w csrolinie, póki nie masz kogoś kto już pracuje tam dłuższy czas i jest na wysokim stanowisku nie ma sensu die zatrudniać. Ogólnie praca jest ok. Jak wszędzie jest dużo roboty ale jakoś się daje rade. Gorzej że od nowych ludzi oczekuje się bóg wie czego, mają wszystko umieć na już i wszystko wiedzieć na tiptop. Praca nie dla mnie. Nie lubię wyzysku starszych pracowników nowymi, jeśli ktoś pracuje na takim samym poziomie jak ja a traktuje mnie jak bym była podwładna to sorry. Kasa tsz mega średnia za to co się nameczysz z klientami a co gorsza współpracownikami. Ludzie straszą policja i innymi rzeczami kiedy nie masz jak pomóc bądź czegoś nie wiesz. Kierownicy maja swoich ulubieńców i jakoś tak ciężko było się przez to wszystko przebić. Po miesiącu sobie darowałam. Znalazłam pracę w ubezpieczeniach i czuje się o wiele lepiej.

Hej, właściwie to jak dobra trzeba mieć znajomość motoryzacji, żeby tam pracować? Dajcie znać, czy w ogóle na to patrzą. Nie mogę nigdzie znaleźć jakiejś takiej listy wymogów czy czegoś w tym stylu, a trochę po sieci już patrzę za pracą.

klduaia Nowy wpis

nie trzeba znać motoryzacji, trzeba mieć ZNAJOMOŚCI, zeby tam pracować :)

Jak jest z pakietem medycznym w Carolina Car Company? Można dołączyć rodzinę?

Inter_ka Nowy wpis

Pewnie, posiadamy pakiet w Inter Polska ( w tym enel, luxmed, Babka medica , Dr Damian

CC

STANOWCZO I ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACY W FIRMIE w której wszystkie ważne dobrze płatne stanowiska zajmują wszyscy ze sobą powiązani znajomościami albo więzami krwi, kierownicy czują się bezkarni, działają wbrew prawu, ciekawe czy zarząd o tym wie, ale może powinien się dowiedzieć.

Julka Nowy wpis
@CC

Cześć, jak to działają wbrew prawu? Przekłada się to w jakikolwiek sposób na pracowników? Szukają właśnie recepcjonistki i chciałam wysłać cv. Czytam właśnie, że sporo osób jest tu ze sobą powiązanych, dlatego ciężko o rozwój, ale chyba tak działa dzisiejszy świat:( Zdradzisz, na jakim stanowisku pracowałaś/eś? Czy wszędzie warunki wyglądają podobnie? O pracy stricte na recepcji coś wiesz może?:)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carolina Car Company? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
X

Pracuje w tej firmie od kilku lat wiec myślę że mogę wyrazić już jakąś sensowną opinię. Zacznę od pozytywów-pakiety medyczne, fajne imprezy wyjazdy firmowe, dosyć dobra premia świąteczna po roku pracy, ogólnie benefity są dobre. Dla osób na zleceniu dają dodatkowo urlopu płatne od siebie. Największym atutem są właśnie te benefity/dofinansowania. Jeśli chodzi o szkolenia to się nie wypowiem, bo u mnie było tylko jedno, finansowane przez firmę. Natomiast są również minusy, przez które rozważam zmianę pracy. Mianowicie uważam że nie jest to dobre miejsce do rozwoju dla młodych i niezależnych ludzi. Bez znajomości i umiejętności typowo sprzedazowych lub mechanicznych można pomarzyć o dobrej posadzie mimo ambicji, checi nauki itp. Połowa kierowników i dyrektorów to (usunięte przez administratora) które nie potrafią dobrze złożyć zdania a zostali nimi tylko przez powiązania z prezesami itp. Połowa kadry kierowniczej do rodzina, znajomki itp. Jeśli zależy Ci na rozwoju a jesteś kobietą lub młodą osobą bez znajomości to nie masz czego tu szukać. Praca na lata -ok ale jeśli lubisz pracować na tym samym poziomie przez wiele lat. Niestety dla mnie był to argument nie do przeskoczenia.

Mery

@Mery

Ale wiesz że 3000 zł brutto na umowę o prace na pełen etat to ciagle poniżej minimalniej krajowej? Chyba nikt nie będzie pracował poniżej minimalnej krajowej, XD. A premia jest uznaniowa dawana co 3 miesiace, wiec prezes może uznać że za te 3 miesiace nie będzie premii. I co pójdziesz z tym do sądu że na rozmowie mówili „ale obiecujemy panu 5 tysięcy ma rękę!”

@Kamil

Tej premii to jest chociaż dużo, jak już ją uznają? To jedyna opcja żeby sobie podwyższyć pensję tutaj? Czy inne dodatki też się zdarzają?

Kamil

Ja nie wiem, dla mnie liczy się to co w umowie. W umowie mailem napisane 3000 zł brutto i premia uznaniowa, ale nic nie napisane o jej stawce. Premia przyznawana była co 3 miesiace, a akurat umowę dostałem na 3 miesiace. Nikt z współpracowników nie miał nigdy takiej samej pensji, zawsze różne i nikt nie mógł się w pasku płacowym doliczyć pieniędzy.

Kamil

Rok 2023 i nic się nie zmienia tylko oferują 492 zł poznizej minimalnej krajowej XD

Iwona
@Kamil

Kamilu, byles w ostatnim czasie na jakiejs rozmowie o prace u nich ze wiesz na pewno o tej niskiej stawce? czy miales mozliwosc dopytac czemu placa ponizej minimalnej krajowej ? To praca bez umowy jest czy jak?

Grażyna

Okej ,ale to zlecenie bylo tak? Aplikuje na recepcjonistke i pisza o umowie o prace ,o premii więc ,aż ciezko mi uwierzyć że tak renomowana firma pozwoliłaby sobie na niezgodności prawne. Jak wyglądała tam praca ? W jakich godzinach jest praca i czy każdego mogą przerzucić na Sulejówek bądź inny obiekt ,jak wspominałeś po sobie ?

@Grażyna

Nie, to była umowa o prace na pełen etat z wynagrodzeniem 3000 brutto, plus premia uznaniowa, przyznawana co trzy miesiace. O ironio akurat na 3 miesiace dostałem umowe

Kamil

Od początku, gdy przyszedłem na rozmowę obiecali wszystko co najlepsze. Pensje 5000-5500 brutto. Umowę przekazali mi pierwszego dnia pracy. A na umowie 3000 pln brutto za pełen etat. Oczywiście jeszcze jest premia kwartalna uznaniowa. Ale na rozmowie mówiliśmy o jednym a na umowie prawie mniej o 50%. (Padły słowa „u nas wszystko jest na umowę, nie ma nic pod stołem.) Kierownik powiedział że więcej nie dostanę nigdzie XD. Obecnie minimalna płaca to 3492 pln Brutto a oni chcieli mi dać całe 3000 pln brutto. Wytrzymałem pare godzin i rzuciłem wszystko. Jeszcze poszedłem im na rękę że koniec końców miałem pracować w drugim oddziale do którego mam 25 km w jedna stronę bez możliwości dojazdu komunikacja niż iść do pracy w mieście i jeździć komunikacja miejska.

Czy firma Carolina Car Company w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Sławek

Szkolenia są finansowane z części pieniędzy które należą się pracownikowi, w innej firmie tak nie ma tylko w carolinie. i nie ma takiego czegoś jak dodatki np paczki świąteczne czy też szkolenia z certyfikatem. W ofertach pracy piszą głupoty

Bożena
@Sławek

Ale to z pensji finansują szkolenia czy jest na to jakiś osobny budżet? Czy coś jeszcze różni się w odniesieniu do ogłoszenia o pracy, bo lepiej wiedzieć czego można się spodziewać.

Dan

Również nie polecam serwisu, profesja tylko w nazwie. Nawijka makaronu na uszy. Części brak a jak już są i przychodzą to nie zgadza się z przekazana ceną - uwaga !

Czy w Carolina Car Company występują paczki/bony świąteczne?

Szczerze

W CCC są premie świąteczne.

Ewelina
@Szczerze

Dużo jest takiego dodatku? Macie poza tym jakieś benefity pozapłacowe?

łukasz
@Ewelina

nie ma takiego czegoś tylko w tej firmie

Ola

Nie polecam serwisu w Wesołej. Auto chodź było sprawne diagnosta nie chciał zrobić przeglądu. Czekałam na niego około 15 minut po wcześniejszym umówieniu w salonie. Pojechałam gdzie indziej bez problemu, czasu nie straciłam zbyt wiele.

Doradca

Nie polecam pracy w Carolina Car Company - Ostrołęka. Bardzo zła atmosfera, kierownictwo bez predyspozycji do pracy na takim stanowisku, zarobki niższe niż w Lidlu na kasie, a obowiązków cała masa. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie, a później wystarczy trochę popracować i wszystko mija się z prawdą.

rozczarowany prawie handlowiec

Do pracy w CCC dostałem się z "ulicy" - szukałem pracy i swoje cv puściłem mailem na adres salonu na Woli. Następnego dnia telefon, czy możemy się spotkać w najbliższym czasie na rozmowie o pracę. Ta odbyła się następnego dnia, więc cieszyło mnie to, że nie muszę czekać tygodniami na rozmowę, a potem na ewentualną odpowiedź. Spotkanie mogę uznać za sukces, ponieważ pracę dostałem od razu i miałem zacząć w następnym tygodniu. Jak można się domyśleć byłem wprost wniebowzięty, że udało mi się tak szybko znaleźć jak myślałem pracę marzeń. Ale na tym sukces się niestety skończył. Jako, że nie miałem doświadczenia miałem uczyć się od jednego handlowca i być jego cieniem. W rezultacie 3-miesięczny okres próbny był wyłącznie usługiwaniem handlowcom, jednym mniej lub bardziej w zależności od tego kto z nich był bardziej lub mniej bezczelny. Jazdy testowe, przestawianie samochodów, udział w całoweekednowych dniach otwartych, targach itd. - słowem przynieś wynieś pozamiataj. Myślę ok, w końcu nie mam doświadczenia więc muszę zacząć od zera. Niestety całe 3 miesiące wglądały w ten sposób, a co najgorsze pani dyrektor działu handlowego, która tak chętnie mnie przyjęła ani razu nie sprawdziła jak sobie radzę. Nie obserwowała mnie, nie rozmawiała ze mną, nie wiedziała jak radzę sobie w obsłudze z klientem oraz jaką zdobyłem w tym czasie wiedzę na temat poszczególnych samochodów. Pod koniec okresu próbnego sam poprosiłem o rozmowę i zapytałem, jaka czeka mnie przyszłość w firmie. Okazało się, że jestem cenionym pracownikiem, ale niestety nie nadaję się na handlowca, po czym zaproponowano mi pracę w innym dziale, za jeszcze gorsze pieniądze. Chętnych do pracy jako handlowiec ostrzegam, odpuście sobie ten salon! W takiej sytuacji jak moja, znalazło się jeszcze kilku kolegów! Zostaliśmy wykorzystani, a obiecywano nam złote góry.

Zostaw merytoryczną opinię o Carolina Car Company - Warszawa

• Jak się pracuje w Carolina Car Company?

Zobacz opinie na temat firmy Carolina Car Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carolina Car Company?

Carolina Car Company