Carolina Car Company

Opinie o Carolina Car Company

Ciekawe opinie o CCC, haha Kaziu pojechali Ci. Co do jednego muszę powiedzieć że eśli chodzi o kasę to nie można tam jej za dużo zarobić. Popieram wypowiedź o sekretarkach i taka Pani ma 2000??? to szczyt bezczelności, dopuki firma nie postawi na fachowców, którzy konsekwetnie z tej firmy odchodzą, to niebędzie tam dobrze, a szkoda bo sporo fajnych ludzi tam pracuje i gdyby relacje były zdrowsze no i kasa właściwa... a tak to jestem BYŁYM pracownikiem CCC

Zostaw opinię o Carolina Car Company - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carolina Car Company