Opinie o HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. w Kraków

Domis

Strasznie drogie leki drozsze o 30%niz w Slonecznej Masakra

masterd

Hygieia to najgorsze miejsce pracy zarówno pod względem fachowości(personel składający się głównie z miernych techników po zaocznych policealnych szkołach) , kultury osobistej właścicieli jak również stosunków międzyludzkich stwarzanych przez właścicielkę farmaceutkę opartych na antywartościach : szczucie ,zastraszanie ,inwigilowani i pomawianie za plecami magistrów farmacji przez zaufanych techników ,krótko mówiąc - omijać szerokim łukiem te bazary z lekami.

@masterd

Wstyd! Będąc na miejscu szefostwa i czytając takie komentarze o sobie, spaliłabym się ze wstydu. Czy nie można być dobrym człowiekiem, dbać o dobrą atmosferę w Aptece, przestrzegać prawa pracy. Managerowie powinni pomagać personelowi w aptece, wspierać ich, pomagać z życzliwością rozwiązywać problemy. Co do pensji, to tez są śmieszne. Magister farmacji powinien być solidnie wynagradzany za swoją wiedzę, doświadczenie itp. Czy wszystkim nie żyłoby się lepiej, lepiej pracowało, jeśli jakieś standardy byłyby zachowane. Przecież dobry, oddany pracownik, to pracownik dobrze traktowany, zadowolony z atmosfery i wynagrodzenia i widzący jakiś sens swojej pracy. Warto byłoby się może nad tym zastanowić. Dziękuję,

Helena

Czy farmaceuci pracujący na dyżurach nocnych lub weekendowych mają dodatkową bonifikatę?

abc

Chcialabym sie przeniesc na wlasne zyczenie do innej apteki i tu pytanie czy ktos tak robil? Jakie argumenty podawaliscie? Nie chce robic "afery", jesli to nie ma sensu, wiec jesli ktos sie przenosil lub cos wie na ten temat prosze napisac :)

abc
@abc

P.S. do apteki w dalszym ciagu Higieia.

@abc

miejsce zamieszkania jest brane pod uwagę, starają się dopasować lokalizacje do miejsca zamieszkania

@mgr

A znasz może jeszcze jakieś inne kryteria, które brane są pod uwagę podczas wybierania miejsca pracy dla danego pracownika? Może jakieś szczególne wymagania?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
mgr

Pracuję w firmie Hygieia od roku. Jak do tej pory to najprzyjemniejszy okres pracy w mojej 13 letniej karierze magistra. Nie uważam, że ktokolwiek czegokolwiek powinien mi współczuć. Biorąc pod uwagę presję i naciski w innych sieciach z całą świadomością mogę powiedzieć, że praca w tej sieci jest bezstresowa. Warunki finansowe można sobie wynegocjować. Uważam ze Jeżeli jesteś człowiekiem lubiącym swoją pracę to jest miejsce na rynku krakowskim najlepsze z możliwych. Jeżeli przychodząc do pracy licząc na to, ze nie będzie ruchu a Twoje obowiązki wykona za Ciebie ktoś inny... nigdzie nie zagrzejesz miejsca. Proponuje skupić się na sumiennym podejściu do pracy... wtedy nie ma bezpodstawnych zarzutów i roszczeń. Powodzenia

Iza
@mgr

Dziękuję za Twoją opinię. A czy poza wynagrodzeniem pracownicy otrzymują befenity? Czy może to też kwestia "wynegocjowania" ich sobie , jak z wypłatą?

@Iza

Benefity są dostępne dla każdego pracownika, jednak zawsze można ugrać nieco więcej.

@mgr

A jakie dokładnie są to benefity, możesz powiedzieć? Powiedz też proszę, na jakim stanowisku pracy w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. pracujesz. Z Twojej wypowiedzi wynika też, że pracodawca jest otwarty na propozycje i negocjacje, tak?

Ewa04786

Mam podjąć pracę w tej sieci i proszę o opinie Jestem mgr farmacji, mam pracować na tzw godziny Z góry dziękuję za pomoc

Grzegorz
@Ewa04786

Jaki czynnik sprawił, że chcesz podjąć pracę akurat tutaj, co konkretnie Cię przekonało? Też jestem ciekaw jakie są warunki pracy i czy warto myśleć o zatrudnieniu w HYGIEIA w Krakowie, mam nadzieję że ktoś związany z tą firmą napisze coś więcej na jej temat.

J.

Bede pracowac w aptece Higieia i tu pytanie czy musze wyrobic ksiazeczke sanepidowska? W poprzedniej aptece nie musialam w Higiei tez nikt mi nie powiedzial, a jak jest?

Kaja

Zostalam zaproszona na rozmowe o prace (staz – technik) i mam pytanie, czy będę miala możliwość wybrania apteki, czy raczej zostane gdzies przydzielona? Orientuje się ktos czy poszukuja stażystów do wielu aptek? Wyczytalam, ze pracuje się 6 dni w tygodniu po 7 godzin, w każdej aptece tak jest? Jesli chodzi o rozmowe w sprawie stazu, to sa zadawane jakies konkretne pytania na ktore lepiej sie przygotowac?

@Kaja

Raczej umieszczą Cię w aptece w pobliżu miejsca zamieszkania, czy gdzie Ci tam będzie pasować, o ile będą potrzebować akurat tam stażysty. Często przerzucają pracowników między aptekami, ale nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o stażystów. Pracuje się po 7 lub 7,5 godziny w tygodniu i albo dwie soboty w miesiącu są pracujące po 7 godzin, albo co trzecia sobota po 11 godzin.

@Aptekarka M. dziękuję Ci za wyjaśniającą odpowiedź i teraz z kolei zastanawiam się, jak wygląda Twój grafik pracy? Czy w związku z opisaną przez Ciebie sytuacją często zdarza się praca po godzinach? Jak globalnie wypada bilans zalet i wad pracy w tej firmie? Co odpowiedziałabyś osobie pytającej Cię, czy warto tam aplikować?

@Marta

Zdarza się, że trzeba zostać po godzinach, ale akurat w mojej sytuacji nie jest to nagminne. Szukam pracy w aptece, w której nie będzie problemu z personelem, przez co rozumiem co najmniej dwie osoby na zmianie, a nadgodziny będą wypłacane, bo odbieranie ich nigdy się nie sprawdza. Generalnie nie jest źle, ale wiem, że są firmy, w których pracuje się z większym komfortem. Aplikować zawsze można, to nowe doświadczenie, a może akurat komuś przypadnie do gustu polityka firmy.

@112233a, czy jesteś aktualnym pracownikiem HYGIEIA Chojnaccy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia tych kwestii w swojej wypowiedzi.

Gutek

Czy warto aplikować? Może podpowiecie jakieś wskazówki?

112233a
@Gutek

Tragedia,nie polecam pracy w aptece slonecznej trzeba wciskac pacjentom zamienniki ,z ktorych jestes rozliczany (statystyki miesieczne)nie mówiąc juz o płaceniu za niesprzedane lekarstwa ,ktorych data spożycia dobiega końca. TRAGEDIA NIE FIRMA!!!!!!!!!!!!!

Zainteresowana

Szkoda, że nikt nie pisze. Czy to znaczy, że dobrze się tu pracuje?

112233a
@Zainteresowana

@Zainteresowana, czy chciałabyś złożyć swoją aplikację do HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.HYGIEIA Chojnaccy? Jakie konkretnie stanowisko Ciebie interesuje? Czy znalazłaś otwartą na nie rekrutację? Jeśli zdecydujesz się na złożenie swojego CV do firmy, to zachęcam żebyś podzieliła się z innymi użytkownikami forum przebiegiem rekrutacji.

@Aptekarka M. jak myślisz, czy deficyt pracowników na rynku aptekarskim to problem braku odpowiednich kwalifikacji wśród osób poszukujących pracy czy Twoim zdaniem przyczyna jest inna? Jak można wpłynąć na zmianę takiej sytuacji i kto miałby to zrobić? Ciekawa jestem, jakie rozwiązania przychodzą wam do głowy?

@Marta

Nie wiem czy mamy deficyt pracowników na rynku aptekarskim. Co roku z każdej uczelni medycznej wychodzi ponad 100 nowych farmaceutów. Nie mówiąc o technikach. Szkoły miały kilka lat temu kończyć rekrutację, a ta nadal trwa. Wiem za to jaki jest problem z tym konkretnym pracodawcą. Oszczędność. Starają się załatać dziury tym co już maja, żeby nie generować nowych kosztów, bo nowy pracownik = nowe koszty.

Aptekarka M.

Pracuję w Hygiei już jakiś czas. Wypłata w terminie i uważam, że całkiem fajna, podwyżki też się zdarzają i nie trzeba jakoś o nie walczyć, wiadomo w granicach rozsądku ;). Wszystko zależy od tego do jakiej apteki się trafi na jakich ludzi, ale to dotyczy każdej sieci. Poważnym minusem, który skłania mnie do zastanowienia się nad dalszą współpracą, jest notoryczne braki w personelu. Często zdarza się, że jest się samemu na zmianie przez 7 godzin (soboty 11). Doprowadza to czasem do sytuacji, że nie ma się możliwości wyjść do toalety. Poza tym wtedy ciężko zrobić coś innego niż obsługa pacjenta. Trochę tak jakby pracodawca nie zdawał sobie sprawy z tego, że w aptece trzeba robić też inne rzeczy. Często też czytam w internecie opinie, że panie aptekarki w aptece są niemiłe. Jak mają być miłe jeśli przez 7 godzin nie maja możliwości wyjść na 15 minut i się zresetować? Cały czas na wysokich obrotach. Mam wrażenie, że zwiększenie obsady w aptekach mogłoby znacznie wpłynąć na jakość obsługi pacjenta i wydajność apteki (jak jest jedno okienko czynne i ustawia się kolejka to często ludzie po prostu wychodzą, wystarczy jeden dociekliwy pacjent z plikiem recept i apteka zablokowana na 15 minut).

Uważam za skandaliczne awarie systemu w Aptece przy Zachodniej 27. Mam 90 lat i spacery do apteki są dla mnie dużym wysiłkiem. W tym roku miałem cztery wyjścia do Waszej Apteki gdy spotkałem na drzwiach napis "Awaria Systemu". Mieczysław14

@była pracownica ale uważasz, że to dobre, że magistrzy farmacji mają tyle obowiązków skoro nie ma więcej personelu? A nie ma więcej personelu, bo firma HYGIEIA Chojnaccy nie chce powiększyć kadry czy nie ma chętnych do pracy?

@Techniczka a co takiego złego jest w tej aptece? @Była pracowniczka uważasz, że w firmie HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. trzeba byłoby popracować nad podziałem obowiązków pracowników? A czy magistrzy farmacji nie mogli prosić techników o to, by to oni zajmowali się rozkładaniem towaru?

była pracownica
@Marta

@Marta, nie, magistrzy nie mogli poprosić techników żeby rozkładali towar. O rozdzielaniu obowiązków decyduje kierownik. Mój kierownik zarządził, że każdy robi wszystko. Poza tym jeśli mgr zostaje np. przez kilka h sam na zmianie to kto ma ten towar rozłożyć? A jak błoto się naniesie po deszczu kto ma mopować podłogę gdy jest się samemu? Magistrzy robią wszystko i przy zatrudnianiu minimum personelu nie ma mowy o jakimkolwiek podziale obowiązków, bo zwyczajnie nie ma z kim ich dzielić.

@nick forum nie jest najlepszym miejscem do poruszania tematu zarobków, ponieważ jest to zbyt indywidualna kwestia. Każdy z Was może mieć inne kwalifikacje, doświadczenie, a od tego właśnie uzależnione są zarobki i mogą być różne.

nick

Ile aktualnie można zarobić jako technik? Bardzo proszę o odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. - Kraków

• Jak się pracuje w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy HYGIEIA Chojnaccy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.?

HYGIEIA Chojnaccy Sp.J.
2.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Dobrego Pasterza 67
    31-416 Kraków