ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Opinie o ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Siemanko. Widzę, że nowa oferta została dodana. Firma szuka osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych. Interesuje mnie ta praca i mam trochę pytań. W ogłoszeniu podano, że oferują prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze ale nic o pensji ani o formie zatrudnienia :D Ile na godzinę można zarobić? Czy tu raczej na dniówki się rozliczają? W biurze narzekaliście tu, że coś z premiami są niejasne ustalenia i w ogóle. Jak to jest przy sprzątaniu? Liczę, że ktoś pomoże, bo nie wiem, czy uderzać.

Dziękujemy za opinię, zgadzamy się z nią :) Dbamy i zależy nam na naszych pracownikach, ponieważ to oni są naszymi ambasadorami. Zależy nam również na naszych klientach i cieszymy się gdy są zadowoleni z naszych produktów. Balans i równość to najbardziej adekwatne słowo w tym przypadku.

"ambasadorka"
@ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Byłam "ambasadorką" 10 lat i jak poprosiłam o podwyżkę to stałam się problemem. Tak firma zadbała, że odeszłam z firmy bo podwyżki nie dostałam. Pozdrawiam wszystkich szczerych ludzi z firmy!

Olga

Wnioskuje po Twoim nicku, że Twój komentarz jest takim bardziej apelem do firmy? A możesz powiedzieć dlaczego uważasz, że firma nie dba o swoich pracowników, podasz jakiś konkretny przykład?

NICK

Potwierdzam. Nawet jak jesteś na macierzyńskim ,nie dostaniesz paczki świątecznej (czy wtedy nie jestem już pracownikiem firmy ????) ,ale za to bony świąteczne otrzymały osoby zatrudnione 3 tygodnie wcześniej na umowe zlecenie ,i to wysokosci jak pracownik z kilkuletnim stażem :-(

ktoś

nie ma podwyżek, szefowie są strasznie skąpi na tym punkcie. zasmialam się pod nosem kiedy przeczytałam post wyżej napisany przez samego pracodawcę w którym pisze, że docenia pracowników reprezentujących firmę. co za bzdura, ludzie odchodzą, naprawdę wieloletni pracownicy rezygnują z pracy w salonach bo jest po prostu źle. o docenianiu nie ma mowy, dla firmy jesteś tylko szarakiem który ma wykonywać robotę. ta wyższość jaka prezentują pracownicy Biura w Warszawie przez telefon jest tak gęsta, że można ciąć ja nożem, więc raczej się unika takich rozmów. śmieszy mnie mydlenie oczu tutaj ludziom, może i podwyżki jakieś większe dali, ale na pewno nie pracownikom salonów, kto by się tam przejmował, przecież to tylko sklep i mogą jechać na najniższej lub lekko powyżej..

Heniek

Masz na myśli że liczy się tylko sprzedaż i wynik? Jak uda ci się zrobić dobrą sprzedaż to nadal tak małe pieniądze? Jakie to zmiany kadrowe że tak ci to nie pasuje? Zmieniło się kierownictwo?

Ciekawa

A może ktoś się orientuje jak sytuacja z podwyżkami od nowego roku ? Czy wszyscy dostaną? Czy tylko podniosą najniższą krajową bo muszą a dla reszty nic?

Wszyscy dostali równo 500 podwyżki,

Dariusz

Wiadomo, ale te 500 zł to brutto czy już na rękę bo to różnica, nie? Co roku dają takie podwyżki?

@Ciekawa

Dzień dobry, tak, słusznie zostało zauważone, że nastąpiły zmiany wynagrodzeń na plus dla naszych pracowników :) Z radością informowaliśmy o tym osoby, których sprawa dotyczyła. Jest to dla nas bardzo ważny aspekt. Podwyżka była podyktowana obecnymi przepisami prawa jak również zmianami stanowisk czy awansami zawodowymi.

Sust
@Ciekawa

Podwyżek inflacyjnych tu nie ma mówić za siebie nie było od 3 lat conajmniej. Byly tylko tam gdzie minimalna wzrosła, nastroje opadają wśród zalogibbo wszystko drożeje ale właściciele nie widza tego, znow beda sobie tlumaczyc odejscia na swoj sposob

Sprzedawca

Rozmowa krótka, ale przyjemna. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje, a także udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kierowniczka zapytała co wiem o firmie, czy to moja pierwsza praca oraz jakie są moje mocne i słabe strony.

Marzena

Hej, w aktualnym ogłoszeniu dla Sprzedawcy brak widełek jeśli chodzi o wynagrodzenie. Piszecie tu o podwyżkach, więc fajnie, ale ile ta podstawa teraz wynosi w takim razie? Czy jeśli chodzi o grafik to jest dość elastyczny? Czasem potrzebuję wolne w środku tyg., więc nie wiem czy byłaby taka opcja żeby się dogadać :) Na jaki okres jest pierwsza umowa o pracę i kiedy dostajecie ją na czas nieokreślony?

Dzień Dobry , byłem wraz z żoną dzisiaj na zakupach w CH Madison , nie dokonca jesteśmy zadowoleni z dzisiejszej obsługi , a szkoda .. Obuwie w jak najlepszym porządku, są bardzo ładne i wygodne , żona zadowolona

Jak wygląda sytuacja z dress-codem w Venezia (VENEZIA Oganowska Nachiło spółka jawna)?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie, Dress-code w biurze jest dowolny, stosowny do obowiązujących norm społecznych, pory roku, indywidualnych upodobań. Dress-code w salonach sprzedaży VENEZIA i UNISONO jest jednolity dla wszystkich pracowników: czarny t-shirt z białym logotypem , do wyboru krótki lub długi rękaw.

Fuga

Hej, Pracowałam w firmie ponad rok jako sprzedawca .Człowiek stoi po 12H ,lata przy klientach , nosi po kilka par butów, obsługa czasem trwa 40 -60 min jednego klienta , zdarzający się tacy ,którzy są dla ciebie nie mili , wręcz odrzucający aa ty i tak musisz obsługiwać, ponieważ na kamerach siedzi korynatorka ,która potrafi napisać smsa albo zadzwonić na salon jak np staniesz na 1 min z koleżanka jak jest klient , mówiąc że stracisz premie jak bd stać i rozmawiać podczas ,gdy jest klient . Wypłata jest 100 zł powyżej najniższej krajowej przy czym wszystkie obowiązki podczas nieobecności kierownika spadają na sprzedawcę. Ogólnie patrząc na markę spodziewałam się zupełnie czegoś innego , przedewszystkim szacunku do pracownika , w salonach przez kierowników czy koordynatorów nie jest widziana wogole , najważniejszy jest klient nawet taki ,który Cię wyzywa . Ogólnie nie polecam tego miejsca , jest to strata czasu i przedewszystkim Zdrowia. Pozdrawiam ????

Podobno pracując w firmie VENEZIA (ARTIMOD S.A.) można liczyć na zarobki 2900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Pusta

Brutto w salonie. Dobre warunki i 20% zniżki na buty z Turcji

Zniesmaczona

Potwierdzone ,że nie wszyscy dostali podwyżki. Mało tego,nie dostali pracownicy ,którzy pracują w firmie długo i nie tylko na stanowiskach sprzedawcy....

Tutejszy

Premia jest uznaniowa. Jak jest, to dziękujesz za łaskę i nie pytasz dlaczego. A jak pytasz, to w kolejnym miesiącu możesz najwyżej nie dostać wcale.

@Tutejszy

No ale na jakiej zasadzie tę premię uznaniową przyznają, nie było to wyjaśnione? I ile wynosi? Ja miałam coś takiego w jednej firmie, to normalnie było powiedziane, że można ją dostać np. za pomaganie innym czy proponowanie jakichś fajnych pomysłów.

Cyk
@Tutejszy

Z tego co słyszałam to podstawa jest dobra a premia rośnie wraz ze stażem pracy. Powiedzmy że to nigdy nie jest więcej niż 1/3 podstawy. Plus ładne biuro, ciekawy zespół, duże pole do nauki. Jedyne co dziwi to brak pracy hybrydowej. A i jak weźmiesz chorobowe to premii nie ma. Po macierzyńskim też jej nie ma. (usunięte przez administratora) Jak masz blisko to rowerem jest gdzie zaparkować (usunięte przez administratora) Mnie nie zainteresowało.

Edyta
@Cyk

czyli na żadnym ze stanowisk najniższej na start nie trzeba się obawiać? a ktoś orientuje się w temacie podwyżek od stycznia w takim razie? zmieniają coś na któryś stanowiskach? jeśli tak to co?

Szkoda

Pracowałem w tej firmie prawie 10 lat o jakieś 5 za dużo-zasiedzialem się. Firma rodzinna i główne stanowiska za moich czasów były obstawione przez rodzine i pierwszych pracowników firmy. Wiele się tam nauczyłem i sporo lekcji wyciągnąłem. Pan Wojtek - jeden z Właścicieli firmy sporo mi wytłumaczył swojego czasu i przekazał cenna wiedzę i inne spojrzenie na firmę i tego nie zapomnę. Ogólnie firma w pewnym momencie zbłądziła i stanęła w miejscu zamiast iść z duchem czasu i technologii. Za mało się inwestuje w pracowników którzy tam zostawiali bądź zostawiają serce za dużo się ufa ludziom zakłamanym którzy robią wszystko żeby się tylko podlizać i ratować własny tyłek wsadzając innych na minę. Wiem ze od mojego odejścia bardzo dużo wartościowych osób odeszło i to już nie jest to samo… To już nie ta sama firma i nie ta sama atmosfera…Szkoda na prawdę szkoda bo kiedyś było super

Adrian

Czyli co ta firma ma do zaproponowania osobom, które nie wchodzą w żadne układy, tylko przychodzą do pracy wykonać porządnie swoją robotę? Skąd częsta rotacja, o której jest tu napisane. Jakie jest obecnie podejście do pracownika, jakie warunki pracy? Czy można zarobić 3500 na rękę?

Agnieszka

Mówisz, że zero organizacji pracy... W czym to się przejawia? Nikt nie wie co ma robić czy jak? Jest tam w ogóle jakaś osoba, co powinna właśnie zarządzać i organizować każdy dzień pracy? Czy na kim spoczywają te zadania?

Lidia

czy wysokośc tej kwoty wynagrodzenia od 3,2tys do 6 tys na reke to zależała od jakiejs efetywnosci? jak to mierzyli w dziale marketingu, od ilosci roboty w miesiacu, zamowien, klientow?

Po 10 latach jest 3300 wiec nie docenia się ani starego ani nowego pracownika!

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Venezia Oganowska Nachiło sp.j.?

Ktoś

Praca, podejrzewam jak w większości firm. Jednym pasuje, innym nie. Tym co nie pasuje, zawsze mogą zmienić. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Myślę że tych zadowolonych też jest trochę. Jednak piszą tylko Ci, którym coś nie odpowiadało. Najlepiej ocenić samemu i nie sugerować się tymi wpisami, bo w wielu przypadkach są mocno naciągnięte.

Agata

Ty masz inne zdanie? Jakie konkretnie? Możesz się z nami podzielić opinia?

Ktoś inny
@Agata

Każdy ma swoje zdanie i swoje doświadczenia. Ja mam dobre zdanie o firmie i ludziach, którzy w niej pracują. Doceniam wiele osób w poszczególnych działach, pamiętajcie ze oni również tworzą tę przestrzeń. Tak naprawdę wiele zależy od nas samych naszego zaangażowania i podejścia. Pozdrawiam wszystkich Ktosiów! ;)

Xxxx
@Ktoś inny

Szkoda tylko, że to zaangażowanie, podejście do pracy i obowiązkowość nie przekładało się na szacunek szefów i uczciwa pensję...co tego, że masz fajny zespół, co tego, że dobrze Ci się współpracuje z osobami w biurze...to jedynie pomaga wytrwać trochę dłużej w tej pracy...Nic wiecej!! Ja też miałam i nadal mam dobre zdanie o wielu moich kolegach czy koleżankach z tej pracy, ale to nie oni są moimi przełożonymi i to nie oni ostatecznie wpływają na ogół opinii o pracodawcy jakim jest Venezia...I nie, te opinie, które tutaj sa nie są naciągane!!!

ABC

obuwie nie jest sprowadzane z Chin, głównie Włochy, Polska oraz Turcja

Maria

A czym ta cena jest uzasadniana? Te buty jakieś skórzane są czy co?

Xxxx
@Maria

W większości przypadków buty są skórzane. Ale pojawiają się też i takie z innych tworzyw czy materiałów. Szczególnie od kiedy firma zaczęła kupować buty od producentów innych niz polscy lub włoscy.

Czy Venezia Oganowska Nachiło sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ert

tak 9-17 nadgodziny są niepłatne i nie można ich odebrać :)

Iza
@ert

Co za bzdury, grafiki elastyczne , uwzględnia się tak zwane prośby grafikowe , a nadgodziny zawsze obowiązkowo do wybrania w dniu w którym pracownik sobie życzy.

Była pracownica
@Iza

Elastyczny grafik? To musiałam pracować w innej Venezi:)

ert
@Iza

@Iza Iza pracuje w koordynacji, musi pisać "prawdę" :P

Sprzedawca

Prośby grafikowe są normalnie i była zawsze, a nie pracuje od wczoraj. Zdarza się ze kilka osób chce ten sam termin, np. majówka wtedy trzeba się dogadać między sobą, ale nikt nie mówi „nie i koniec”. Nadgodziny może i nie są oddawane ciągiem jako kilka dnia wolnych ale nikt ci nie narzuci kiedy masz je odebrać, jeśli ci to nie pasuje. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, potrafimy się dogadać.

Pracowała

Tak

Czy w Venezia Oganowska Nachiło sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Wer2

Obecnie z firmy odchodzą kluczowi pracownicy. Zostaną ci co nie mają doświadczenia lub są z rodziny. Atmosfera jest średnia. Covid dał po (usunięte przez administratora) ale nadal mamy strony internetowe rodem z 2010 roku. Wstyd! Do tego stary system rc-hurt. Brak perspektyw awansu. Brak wody do picia w biurze - pijcie z kranu (usunięte przez administratora) Kato-pislam ... Polecam odważnym ???? W

Pracownik x
@Wer2

Zgadza się, przestarzały system z lat 90. Firma chyba nie chce iść z duchem czasów albo ją nie stać. W innych firmach systemy są nowsze i wiele procedur jest uproszczonych i skróconych.

Złoty

W ostatnim roku / dwóch odeszło kilkunastu, jeśli już nie ... dziesiąt pracowników, wielu kluczowych, wielu z dnia na dzień. Wnioski wyciągnij sam.

Tacy "kierownicy" pracują i działają na niekorzyść firmy nie tylko w salonach. Również w centrali są tacy, którzy nie mają żadnej wiedzy i kompetencji, a próbują nieudolnie kierować ludźmi, ale tak to wygląda kiedy na tych stanowiskach obsadzona jest w 99% rodzina i znajomi szefów. Przykre jest tylko to, że z tymi zwykłymi pracownikami nikt nie rozmawia i nie stara się wyjaśnić problemów a wierzy się w kłamstwa obsadzonych na wysokich stanowiskach "przyjaciół", a Ci chcą tylko dobra swojego. Tych którzy chcieli dobra firmy i byli świetnymi pracownikami mają gdzieś, ale tych już w tej firmie jest co raz mniej.

Jakiś czas temu firma Venezia Oganowska Nachiło sp.j. poszukiwała osoby na stanowisko Stylista. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) - Warszawa

• Jak się pracuje w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Zobacz opinie na temat firmy ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Kandydaci do pracy w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)