ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Opinie o ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Żaneta

Ja też ze Sląska znam koordynatora, ale to facet!

Magda P.

Złe doświadczenia u innych pracodawców to miałam powyżej na myśli.

Magda P.

Zgadzam się, że wszystko zależy od regionu i salonu - są salony the best i kiepskie - z mobingiem się nie spotkałam, a raczej przeciwnie, ale miałam szczęście do kiero i wspominam pracę z łezką w oku. Kilka osób, które odeszły po kiepskich doświadczeniech chciały wrócić do salonu tak było dobrze - poszanowanie i kultura - poważnie. Wiem też o innych salonach, że było fatalnie w zespole i ogólnie. Pozdrawiam i nie oceniajcie wszystkich jedną miarą proszę bo to krzywdzi tych dobrych! Pozdrawiam i powodzenie wszystkim życzę.

Ale o którą południową koordynator Wam chodzi? Śląsk? Małopolska? bo ja tylko ze Śląska znam!

Sprzedawca

Rozmowa krótka, ale przyjemna. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje, a także udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kierowniczka zapytała co wiem o firmie, czy to moja pierwsza praca oraz jakie są moje mocne i słabe strony.

tak ma właśnie firma Venezia nie docenia pracownika a żeby ktoś cię pochwalił to zapomnij a zarobki są ok ale i tak za nic obetną ci premie

kara

Boże ta kobieta to porażka!!! Wiecznie nadąsana z miną jak by miała kołek w tyłku!!! Wszystko wiecznie jest źle nic sie jej nie podoba chodzi i zerka z za drzwi na ciebie ukradkiem masakra, nie odpowiednia osoba na tym stanowisku!!! Myślę że wszyscy pracownicy salonów gdzie ta baba jest koordynatorem potwierdzą moja wypowiedź na jej temat PORAŻKA w dosłownym tego słowa znaczeniu.A co do kierowników to przyjedźcie do Rzeszowa kierowniczka i jej pare pupilków...... po prostu brak słów!!!!

kara

zgodze się w 100%, buty sprowadzają z chin a ceny na sklepie są kosmiczne!!!! koordynatorki z regionu południowego nie polecam MASAKRA!!!!! nieodpowiednia osoba na tym stanowisku!!! każdy z pracowników z jej rejonu może to potwierdzić

Beti
@kara

Zgadza się.

Ale wy bzdury tutaj wypisujecie!!!Ja jestem pracownikiem od ponad roku, to chyba nie tak długo ,ale jedno mogę Wam powiedzieć,że praca w Venezi nie jest taka ciężka!!!Pracowałam w gorszym miejscu na 3 zmiany , mniejsze zarobki , ciężka praca...Tutaj są dobre warunki , ciepło w pupę , socjal mały ale lepsze to niż nic,Pracować trzeba bo od naszych utargów zależy nasz byt , jeżeli bedziemy niewydajne to nam podziękują.Czasami jest ciężko , mamy dużo obowiązków, klienci są trudni ,ale na to się zdecydowaliśmy dlatego też pracujemy.Nie jest tak żle jak tu wypisują.Praca w Venezi to praca dla tycj którzy lubią pracować i potrafią !!Jak Wam nie pasuje to można zożyć wpowiedzenie!Ja podziwiam tych którzy ta firme stworzyli i prowadzą , od włascicieli , po kierowników ,kordynatorów .Ktoś musi pilnowac interesu , przestrzegac zasad , czasami nas karac ucinając premie .Gdybyscie miały swój interes robiłybyście to samo .Nie jestm rzadnym pupilkiem i lizusem , ale normalna dziewczyną , która potrafi docenić pracę.Wiem ,że w życiu jest ciężko i jeszcze nieraz bedzie ,ale jestem na to gotowa..Polacy potrafia tylko narzekać... P.S. Pozdrawiam wszystkich i zyczę więcej moywacji do pracy!!!

mememe

Ludzie zastanówcie się, co z tego ze jest Inspekcja Pracy? Bardzo ciężko jest udowodnić (usunięte przez moderatora)w pracy, trzeba mieć świadków a jak się pracuje z (usunięte przez administratora), które w (usunięte przez administratora)weszły kierownikowi to nie ma na co liczyć a ta strona jest stworzona by przestrzeć innych przed pracą dla niektórych firm. A obiboki i lenie się tu nie wypowiadają bo oni mają gdzieś pracę i mają na (usunięte przez administratora) Godnie pracować w tym kraju obecnie jest bardzo cieżko więc nie udawajcie zdziwionych.

no moja Droga, musisz już długo pracować w firmie i z tego co widać pewnie rejon warszawski skoro masz taką opinię... Sama ukrywasz się pod anonimem, więc pewnie nikomu z firmy to nie zaimponuje, no chyba, że pracujesz na Przewodowej

Na serio wydaje Ci się, że do pracy przychodzi się na pogawędki z koleżanką? Wiec współczuję przyszłym pracodawcom! Z doświadczenia wiem, że najwięcej negatywnych opinii piszą lenie i obiboki - bo nie zauważyłam żadnych konkretów - jaki salon, kato dokładnie, kiedy i czy są dowody? Jeśli było aż tak źle to Inspekcja Pracy czeka - stać Was tylko na te wypociny?

ANDZIA

TYLKO SZKODA,ŻE NIEKTÓRZY KOORDYNATORZY PODSYCAJĄ RYWALIZACJĘ I FAWORYZUJĄ PRACOWNIKÓW I SAMI WPROWADZAJA NIE ZDROWA ATMOSFERĘ W SKLEPACH. CZASEM DOBRZE BY BYŁO(usunięte przez administratora)-NOWE OSOBY,TO NOWE SPOJŻENIE NA PROBLEMY I UCIĘŁY BY SIE UKŁADY I UKŁADZIKI Z KOORDYNATORAMI!!!

Lwią część wypłaty stanowi premia uznaniowa - która jest w dużej mierze uzależniona od wypracowanego utargu indywidualnego. I wiadomo, że sprzedaż jest najważniejsza - ale poza tym jest masa innych obowiązków za które odpowiada pracownik, jedne zajmują więcej inne mniej czasu - dlatego często słyszy się że sprzedawcy ostro rywalizują pomiędzy sobą o klienta, wg mnie to jest bardzo indywidualna sprawa i kwestia charakteru poszczególnych osób. Jeżeli ktoś jest pazerny na kasę i niekoleżeński to i tak już taki pozostanie - bez względu na ustalone zasady.

niunia

JAK U WAS WYGLADA SPRZEDAŻ INDYWIDUALNA, CZY WE WSZSTKICH SKLEPACH JEST ONA? SPOTKAŁAM SIĘ Z OPINIAMI ŻE NA NIEKTÓRYCH SKLEPACH TO SĄ STRASZNE KWASY I ATMOSFERA MIĘDZY PRACOWNIKAMI (usunięte przez administratora)

A.K.

Zgadzam się (usunięte przez administratora)Krakowa to jakieś nieporozumienie !!!

Pinia

Skoro pracujesz w Krakowie to powinien interesowac Ciebie Twój koordynator , a nie ze ślaska!!! Bo każdy ma swoj region i nikt nikomu w droge nie wchodzi.Kazdy pilnuje swojego regionu , sklepu i z niego jest rozliczany.Powodzenia zycze w nowej pracy i wielu sukcesow i usmiechu na twarzy!!!!

Schira

O koordynatorce z Krakowa wiem niewiele, bo jestem nowa w venezii, a wiecie moze coś o tej ze Śląska? narazie mi się fajnie pracuje, ale może dacie jakąś wskazówkę :)

Ania....

Co do pracy w Venezii-, jest bardzo cieżka , dużo klientów , duże dostawy towaru, a sklepy sa bardzo malutkie!!! Fakt nie ma zaplecza socjalnego dla pracowników ale zarobki sa wspołmierne do wykonywanych obowiazkow, dotego dochodzi premia za sprzedaz indywidualna.(usunięte przez administratora)z galeri Krakowskiej jest super ! Miałam u niej szkolenie i chciałoby sie aby wszyscy kierownicy byli tacy jak ona! Trzymać krótko pracowników , bo inaczej wejdą na głowę!!! Skoro narzekacie na kierowniczkę, to jak wam sie współlpracuje z (usunięte przez administratora)? To dopiero porażka i nie odpowiednia osoba na tym stanowisku!!! Zawsze ze skrzywiona miną i sztucznie sie usmiecha i oczywiscie pretensje o wszystko.Powodzenia Wam z nią życze !!! :)

lis

Praca może i fajna, ciężko mi to oceniać. Byłam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej i "godziach próbnych" w G.Krakowskiej. Dziwna atmosfera. Straszny ruch, mały sklep, ciężko obsługiwać klientów. (usunięte przez administratora)Żenada. Widząc miny sprzedawczyń widać było że coś jest nie tak.(usunięte przez administratora).podziękowałam!!!

Joanna

Dokładnie - sprzedawcy są poniżani przez kierownika. Wielokrotnie jako klientka była świadkiem takiej sytuacji w jednym z krakowskich salonow Venezia.

Zostaw merytoryczną opinię o ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) - Warszawa

• Jak się pracuje w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Zobacz opinie na temat firmy ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Kandydaci do pracy w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)