OLECH Agencja Celna S.A.

Gdańsk

Opinie o OLECH Agencja Celna S.A.

Słowa kojarzące się z OLECH Agencja Celna S.A. solidna, profesjonalna, rozwojowa, bardzo interesująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra Od jakiej stawki można negocjować pensję? po przepracowanym okresie Najbardziej podobało mi się w OLECH Agencja Celna S.A. : samodzielność, możliwość rożwoju, możliwości awansu, bardzo ciekawa praca, wyjazdy służbowe, poznawanie ludzi Najbardziej nie podobało mi się w OLECH Agencja Celna S.A. : to, ze firma upadła

Zostaw opinię o OLECH Agencja Celna S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLECH Agencja Celna S.A.