Przedsiębiorstwo Handlowe Olech Henryk Olech

Gdańsk

Przedsiębiorstwo Handlowe Olech Henryk Olech

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Olech Henryk Olech

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Słowa kojarzące się z OLECH S.A solidna, profesjonalna, rozwojowa, interesująca,: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna Najbardziej podobało mi się w OLECH S.A: atmosfera, nowe doświadczenia Najbardziej nie podobało mi się w OLECH S.A: brak możliwości negocjacji wynagrodzen

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Olech Henryk Olech - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Olech Henryk Olech