SUSHI 4 YOU

Pruszków

Opinie o SUSHI 4 YOU

wedf

@rakkon ja tam bardzo lubie sushi dla mnie wazne jest to zeby bylo swieze no i smaczne, a z tego co sie orientuje to chyba tutaj maja calkiem spory wybor tych zestaowo no i ceny to tez sa raczej przystepne wiec w sumie czemu by nie sporbowac u nich..

XXX

kiedys sushi bylo najlepsze w pruszkowie.. a teraz jest to dno!!! wlascicielka tonaca w dlugach, nie placaca pracownikom. oszukujaca na czym sie da :( szkoda ze tak to sie skonczylo ... lepiej zamknac i wstydu oszczedzic :) pozdrawiam Pani Magdo ;)

michael

ryba ochyda wlascicielka kreci lody na czym sie da..odradzam wstretna atmosfera oraz jedzenie

Szukasz pracy?

MIKOLAJ

SHUSHI TO LIPA RYBA WSTRETA TYDZIEN NA KIBLU BYLEM ODRADZAM TAM JESC .PZDRAWIAM

gienia

Widać, że właścicielka lub pracownik pisał tą opinię. Byłam tam z kolegą... Sushi najgorsze jakie jadłam. Jadłam w kilkunastu miejscach w Warszawie i okolicach. Przez 2 h siedzenia w knajpie, ani telefonu do lokalu z zamówieniem, ani gości. Pustki!

nienormalny

ta firma to jedna wielka pomyłka,smacznego!

normalny

Co za (usunięte przez administratora) ludzie. Sądząc po waszych wypowiedziach to chyba problem tkwi w was... Lokal, właścicielka jak i pracownicy całkowicie w porządku, jedzenie jak najbardziej też. P.S. Takie wyssane z palca, niczym nie poparte bzdury a czuć w nich zawiść, mogą pisać tylko ludzie, którzy powinni zrobić sobie rachunek sumienia jacy byli i są. P.S2 Gorąco polecam jako miejsce na posiłek i miłe spędzenie czasu przy lampce wina, czy "pyfka" ;)

martyna

jest to najgorsze sushi jakie jadłam odradzam ten lokal ochyda mam wstret do sushi

Zostaw opinię o SUSHI 4 YOU - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUSHI 4 YOU