kaja bieńkowska

Łomianki

Opinie o kaja bieńkowska

Pol

Ja tam słyszałem bardzo dużo o tej firmie i większość rzeczy była dobra, zastanawiam się już od jakiegoś czasu czy tu nie aplikować, widzę, że jednak jest różnie

Andrzej B
@Pol 17.10.2016 22:59

Witam Jestem wlascicielem firmy. Serdecznie zapraszam . Poszukujemy ludzi do pracy w dziale internetowym . opinie pisane powyżej sa przez ludzi co kradli w sklepach . ot i Andrzej Bienkowski

Tomasz

Porażka, krzyki ,wyzywanie obrażanie pracowników, fikcyjne umowy o prace/ umowy zlecenie, premia? Jaka premia ? Dostaniesz " zapomogę okolicznościową" tak zwaną "Premie " ( przecież trzeba wykorzystać zgromadzone pieniądze z funduszu socjalnego) strata czasu, w Macdonald płacą więcej... I traktują cie jak pracownika a nie wyzywają od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp Odradzam wszystko ! Pozdrawiam serdecznie

Lolita

Firma znajduje w latach 90 Nie wyszła z bazaru mentalnie Właściciele poniżej krytyki. Praca bez umowy Sprzątanie kibli , mycie samochodów właścicieli bez względu na stanowisko, przeklinanie do pracowników,i obrażanie , wyzywanie. Darmowe nadgodziny. Kamery , podsłuchy, donosiciele. Aktualnie szukają taniej siły roboczej do pracy ( wymagania wyjedzie niz zarząd posiada ) Płaca gorzej niz w biedronce, lidlu Tesco itd link http://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-lomianki-warszawa- okolice,oferta,4739345 Przestrzegam i Pozdrawiam

cc

Fatalna jakość obsługi telefonicznej w centrali. Skąd oni biorą te dziewczynki?

pracownik fizyczny

Poniżej krytyki! Zarobki mizerne, praca na czarno lub za najniższą krajowa. Krzyki, bluzgi, zwykła dżungla.

Potwierdzam, firma straszna, szkoda zasu na współprace z takimi ludzmi

zły

odradzam prae w tej firmie niezależnie od miasta

Zostaw opinię o kaja bieńkowska - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kaja bieńkowska